Şimdi Ara

Digitürk ve Dsmart hd ve internet en uyguna izlemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben digitürk ve dsmart hd + internete toplamda 80 tl ödüyorum

dsmart bütün kanallar açık internet 16 mbit sınırsız 60 tl

digitürk 5 büyükler 2 keyif giriş zart zurt 20 tl

ve bunların hepsi HD. evet gel gelelim bu fiyatları nasıl aldım.

Dsmartta ayda 75 tl ödüyordum şu sinema tv olayı yüzünden başvuru yaptım btk vs. sonra iptal süreci başlattık aradılar dediği fiyat şu 10 tl indirim yapalım. ben dedim benden 120 tl ( başka internet firmasından geçersen geçeceğin firma 120 tl karşılar ) indirim yapmadınız. olmaz falan dediler iyi dedim kapattım kapatın dedim. kapatma işlemi onaylıyo musun falan demediler. her neyse telefon 2 saat sonra aradılar dediler 15 tl + 1 fatura ücretlendirmicez. bende dedim fatura ücretlendirme değil de 16mbit yapın 60 tlye kabul ettiler. bu indirimi neden yaptılar bilmiyorum ısrarcılardı. faturayı otomatik ödeniyordu acaba ondan mı ? ama herkes mecbur ödüyo o başka. yani 60 tl full kanallar hd 16mbit internet

digitürk anım başka media markttan hd üyelik aldım şampiyonlar paketi 240 tl. yanında 2 ay sinema kanalı hediye etmişlerdi

toplamda 80 tl her istediğimi izliyorum

• Dostumm digiturk ile dsmart arasın yayın kalitesi açısından hangisi iyi internetten mi izleniyo yoksa çank mı takıyolar nasıl oluyo ben bişey anlamadım ikisininde hd sd yayınları nasıl yorum yapabilir misiniz acaba ve internetleri nasıl benim için onemli olan goruntu kalitesi 55 inch ekran alıcam işallah philipsin uardım lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vasel kullanıcısına yanıt
    bende samsung es8000 serisi var. SD yayında Dsmart, digitürkü katlar. Örnek verilirse ;

fox HD show HD digitürkteki yayınıyla Dsmarttaki SD fox ve show tvnin kalite farkı yok. ( Burda kanaların yayın kalitesi ayrı konu ama dsmart 1 adım önde SD yayında) ulusal kanallar için diyorum bunları.

Digitürk için Çanak takıldı sadece. Dsmart türksattan izleyebiliyorsun. internet hızı memnunum 16 mbit alıyorum rahatça. sitede otursaydım superonline alırdım o ayrı :)

HD ise hemen hemen aynı gibi. mesela atv hdyi star hdyi 2 plartformdanda açıyorum digitürk biraz arkada sanki böyle noktacık bırakıyo gibi geldi bana. ama o kadarda incelemek gerekmez. hemen hemen aynı.

içerik bakımından digitürk 124124712642 adım önde. dsmart film kanalları açık belgesel falan 1 kere izlemedim. eurolegue ispanya ligi ve ulusal kanallar için kullanıyoruz. digitürküde sadece ligtv için. ( Sinema paketim yok olsa digitürk kullanırdım ) bir lig tv birde 185. kanal için açılır nadiren.

eğer sinema ile ilgim yok bana ulusal kanallar yeter diyosan dsmart al. max 60 50 liraya internetle birlikte alırsın. yok lig tv izlicem diyosan digitürk al.

• 69 tl ye süper paket ve 8 mbit adsl veriyorlar d smart

Web sitesinde öyle

Bende yukarıda yazdığım paketteyim adsl hızım 3mbit

• O zaman superr madem ole bana içerik lazım değil kanalların net olması lazımm yardımlarınız için çok teşekkur ederim arkadaşlar turksattan geliyor demişiniz turksat derken normal apartmanlarda olan anten mi demek istediniz bizim apartman yeni olduğu için mutahit takmamışvdiyevduşunuyorum olmazsa o da çanak olsun nevyapalım bu arada acaba ıkı yıllık uye mi olsam yoksa normal taahutsuz mubolsam

• bende 8 mbit sinirsiz internet + full paket 65 tl dsmart

• benimde 8 mb sınırsız net + dsmart hd = 70 tl

digitürk hd aldım mediamarktan 450 liraya şampiyonlar paketli, oda aylığa vurunca 37.5 liraya geliyor.

net + dsmart hd + dt hd = 107.5 tl

siz 80 tl ye almışsınız, çok iyi fiyat :)
  • Arkadaşlar Şunuda söylim şu konuda digitürk 10 numara. mesela cihazda kayıt yapmak istersen ( normal hd cihazda ) digitürkte yapabiliyorsun flash hdd takınca ama gel gelelim dmartta öyle bişey yok...

bence 2si gereksiz 1 tanesini alsanız yeter. maçlarla ilginiz yoksa
  • mediamark digiturk kampanyası varmı acaba hala ?
  • Ben sordum var mı diye güldüler millet havada kapmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen firmaya her halükarda kar demeksin.. Az çirkeflik yapınca ucuzlatırsın ikna birimleri tarafından :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: player2974

bende samsung es8000 serisi var. SD yayında Dsmart, digitürkü katlar. Örnek verilirse ;

fox HD show HD digitürkteki yayınıyla Dsmarttaki SD fox ve show tvnin kalite farkı yok. ( Burda kanaların yayın kalitesi ayrı konu ama dsmart 1 adım önde SD yayında) ulusal kanallar için diyorum bunları.

Digitürk için Çanak takıldı sadece. Dsmart türksattan izleyebiliyorsun. internet hızı memnunum 16 mbit alıyorum rahatça. sitede otursaydım superonline alırdım o ayrı :)

HD ise hemen hemen aynı gibi. mesela atv hdyi star hdyi 2 plartformdanda açıyorum digitürk biraz arkada sanki böyle noktacık bırakıyo gibi geldi bana. ama o kadarda incelemek gerekmez. hemen hemen aynı.

içerik bakımından digitürk 124124712642 adım önde. dsmart film kanalları açık belgesel falan 1 kere izlemedim. eurolegue ispanya ligi ve ulusal kanallar için kullanıyoruz. digitürküde sadece ligtv için. ( Sinema paketim yok olsa digitürk kullanırdım ) bir lig tv birde 185. kanal için açılır nadiren.

eğer sinema ile ilgim yok bana ulusal kanallar yeter diyosan dsmart al. max 60 50 liraya internetle birlikte alırsın. yok lig tv izlicem diyosan digitürk al.

+ sabit hat ücreti var :)

20 tl ye nasıl aldın digiturku en ucuz senelik 300e satılmıştı. ondada +30tl aktivasyon ücreti vardı.

dsmartın sd yayınları digiturkten daha kötü.

discovery channel ve sience sd kanallarının logolarını karşılaştırırsan anlarsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.