Şimdi Ara

Acer Aspire E11, E14 ve E15 Dizüstü Bilgisayarlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acer'ın New York etkinliğinde tanıttığı ve kullanıcılara sunduğu  zengin konfigürasyon seçeneklerle dikkat çeken Aspire serisinin E11, E14 ve E15 modellerini değerlendiriyoruz.

• Acer ın şu tasarımı hiç değişmiyo arkadaş.Abimin 2 yıl önce aldığı laptopla aynı klavye tasarımına ve hemen hemen aynı görüntüye sahip.
    Değişik modeller görmek istiyoruz artık...

• fansız pentium ve seleron soğutmak hmm. geçen yıllar yüzünden olsa gerek kulağa ilginç geliyor :D

• Acer çöplerini görücüye çıkarmış...

• Acer aspire one 722 ekrani catladi. Tavsiyesi olan?

• acer ve packard bell
    win 7 packard bell kullanıyorum i5 işlemcili dayanıklılık olarak memnunum
    4 yıldır kullanıyorum
    fiyat/performans olarak iyi ürünler

• quote:

Orijinalden alıntı: MrNobody

Acer ın şu tasarımı hiç değişmiyo arkadaş.Abimin 2 yıl önce aldığı laptopla aynı klavye tasarımına ve hemen hemen aynı görüntüye sahip.

Senin tasarımında değişmiyor mesela, o da bir değişse
  • Fansız olması çok iyi. 11" 1366 ekran da tam günlük iş yapılacak pc olmuş.

• Ön inceleme için teşekkürler, Ender abi.

17 inç, 3.3KG (adaptör vs. 4.5KG'yi buluyor) bir laptobu taşımaktan bıktım artık :D 1.2KG deyince mucize gibi geliyor bana doğrusu :D

• Acer'in laptoplari alacagim nadir markalar arasindadir.. BIraz daha atik, yenilik odakli olabilirler tabi ama belli bir cizgiyi korumak, koruyabilmekte değerli bir durum.
    Cihazlarin renkleri hos duruyor kapak tasarimi anlaminda, laptopunuzu alternatiflerle kendinizin olusturmasi büyük avantaj. Türkiye'ye geldiği zaman rürüz.. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Miyamoto Musashi

quote:

Acer ın şu tasarımı hiç değişmiyo arkadaş.Abimin 2 yıl önce aldığı laptopla aynı klavye tasarımına ve hemen hemen aynı görüntüye sahip.

Akli dengen yerinde değil sanırım.Söylediklerinde hiç bir anlam yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Miyamoto Musashi

quote:

Akli dengen yerinde değil sanırım.Söylediklerinde hiç bir anlam yok.

Yok değil, okuyom ben.

• bu neya video kalitesi berbat defalarca söledik şu 360p videolarınızı keyif vermiyor yil olmus 2014 ya

• Acer'ın kalitesi bence Casper'la eşdeğer.

• FullHD çözünürlüğü standart hale getirmeleri gerekiyor artık. Hala 1366x768 çözünürlüklü cihazlar satıyorlar.

• Çöp.

• Acer urunlerinin kasa kalitelerini begenmiyorum.Casper bile aliminyum kasa yapti sen yapamadun acer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine son derece eksik inceleme olmuş. Ya Ender bey lütfen tanıttığınız ürünlerin fiyatlarını söyleyiniz. Fiyatlarını belirtmediğiniz sürece söylediğiniz birçok şey anlamsız oluyor. Zamanında commodore 64'ü siz böyle tanıtmış olsaydınız hiç kimse ilgilenmeyecekti belkide. Sebebi de oldukça uygun olan fiyatını yine es geçecektiniz. Fiyatlarını da söyleyiniz ki anlamı olsun.

• HP 250 G1 H6Q69ES kıyasladığınız zaman hangi bilgisayar daha iyi ? aspire e 15 leü

• arkadaşlar bu makine bir harika, malzemede sağlam ufacık bir ısınma görmedim 6 aydır kullanıyorum windows10 ile mükemmel çalışıyor açılış süresi imac im ile aynı neredeyse işlemcisi çok çok iyi oyunların hepsini çalıştırıyor donma vs hiçbir şekilde yok işlemcisine hastayım zaten çözünürlük düşük ama fiyatına göre perfect r aspire e15 alan hiçbir şekilde pişman olmaz.bu cihazı 8,10 sene sorunsuz kullanabileceğimden adım gibi eminim.şiddetle tavsiye ediyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.