Şimdi Ara

Türkçe Call Of Duty A.W. için imza kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye'deki FPS anlayışına destek çıkmak istiyoruz. Sadece Call of Duty severler için değil, tüm Türk gamer'lar için atılmış büyük bir adım bu! Destekleriniz önemli!

http://www.change.org/en-GB/petitions/we-want-turkish-subtitle-option-for-cod-a-w#

Özellikle konsol oyunculuğuna bariz önem veren Activision'ın,Türkiye'de ki konsol oyuncusu kitlesini göz ardı etmeyeceğini düşünüyorum.

İmzaladıktan sonra twitter&facebook üzerinden mutlaka paylaşınız ki daha fazla kişiye ulaşsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Itachi-san -- 4 Mayıs 2014; 10:40:53 >

• imzayı çaktım. :)
  • Adamların tek düşündüğü para kazanmak olduğu sürece Türkçe geleceğine ihtimal vermiyorum.Tabi yinede imza atmaktan zarar gelmez.

Not:Linkte hata var edit gerekiyor.
  • imzaladim bir umut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmza attım.

Bunların tek düşüncesi para benim yıllardır gördüğüm bu.
  • Imzalıyorum ama olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlara yaz Türkiye'de BF sizden 10 kat daha fazla satıyor filan yaz. Ya Türkçe yapın ya da piyasaya hiç girmeyin filan yaz. Zaten kaybettiğiniz yarışda daha da geriye düşmenin anlamı yok filan diye de ekle. Gözlerini korkut biraz.
  • Geçen gün imzalamıştım. Umarım türkçe olur.
  • İmzaladım ama sanmıyorum.
  • Çaktım imzayı :)
    4000 imza olmuş,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Itachi-san

Türkiye'deki FPS anlayışına destek çıkmak istiyoruz. Sadece Call of Duty severler için değil, tüm Türk gamer'lar için atılmış büyük bir adım bu! Destekleriniz önemli!

http://www.change.org/en-GB/petitions/we-want-turkish-subtitle-option-for-cod-a-w#

Özellikle konsol oyunculuğuna bariz önem veren Activision'ın,Türkiye'de ki konsol oyuncusu kitlesini göz ardı etmeyeceğini düşünüyorum.

Hocam imzayı attıktan sonra face ve twitter da paylaş butonu var bunu kullanırsak imza sayısını artırmış oluruz,
    İlk mesaja isterseniz bu notuda ekleyin herkes bu şekilde yapsın. Ben faceimde paylaştım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yolladım bakalım pek umudum yok.
  • Şu güne kadar 5-6 tane cod oyununun single player'ini oynadım. Hiç birini anlamayarak oynadım . İnşallah olur.. Daha dün cod ghost'u bitirdim ne oldu ne bitti anlamadım aksiyon iyidi o kadar😭

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyada yazılanlar falan hiç kale alınmayacak zaten sürekli söylenen şeyler. Dikkat çekmesi için umudumuz olabilir belki. İmzaladım.

• imza
  • up
  • Altyazi fena olmaz. Imzaladim.

• Tek cod a değil tüm oyunlara gelsin arkadaş, nüfusu bizim ülkenin yarısı bile etmeyen ülkelerin dilleri var ama 80 milyonluk ülkenin dili yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drago

Tek cod a değil tüm oyunlara gelsin arkadaş, nüfusu bizim ülkenin yarısı bile etmeyen ülkelerin dilleri var ama 80 milyonluk ülkenin dili yok.

Çünkü o ülkelerdeki orj oyun satışı bizim ülkemizden fazla
  •  Türkçe Call Of Duty A.W. için imza kampanyası
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.