Şimdi Ara

HTC ONE M7 Mobil Hotspot

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar ben yemenden htc one m7 aldım ve gayet memnunum fakat telefonumdan mobil hotspotu açmaya çalıştığımda şu hata ile karşılaşıyorum

VZW UICC yok
    Bir Verizon Wireless LTE SIM kartı algılanamadı.Mobil Hotspot/Mobil Geniş Bant Bağlantı servisinin çalışması için bir verizon SIM kart gerekmektedir .

Telefon yemenden verizondan alındı yardımcı olabilirseniz sevinirim

• Foxfi uygulamasıyla mobil hotspot açabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verizon firmasi uretilen bi model kullaniyosunuz sanirim. Bende verizon droid dna kullaniyorum. Orjinal rom ile ayni uyariyi bende aliyodun ve hotspot kullanamiodum. Custom Rom yukledim herhangi bi sorun yok suan :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Foxfiyi bilmiyorum fakat farklı bir uygulamayla denedim aynı hata

• quote:

Orijinalden alıntı: .AnasoN.

Verizon firmasi uretilen bi model kullaniyosunuz sanirim. Bende verizon droid dna kullaniyorum. Orjinal rom ile ayni uyariyi bende aliyodun ve hotspot kullanamiodum. Custom Rom yukledim herhangi bi sorun yok suan :))

Rom yüklemek zorundamiyim nasıl yapılabileceğini bilmiy

• Kardeş aynı sorunu bende yasiyorum Sen çözüm bulabildinmi?paylasirsan seviniirim tskrlr.

• Baskadir cözüm bilen varsa ltfn paylassin .

• m8 var aynı şekilde. sim kartı yok diyor telefon açılınca sorun yok ama wireless paylaştıramadı.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.foxfi&hl=tr

bu da işe yaramadı o kadar kur ayar vs. en son mobile on de diyor aynı hatayı veriyor telefon.

çözüm telefon root yapıp custom rom yüklemek. en temizi bu. program ile halletseydik iyiy olacaktı. foxfi güncel ama yine de yapamadı.
  • Ayni hatayi bnde aliyorum beyler telefon verizon yurtdışı imei.. kayitli pasaport bulamadim acaba custom rom veya orjinal rom yuklesem imei ye bisi olur mu? Bnm model vs990 illa verizon rom mu yüklemem gerek,yoksa normal custom rom atabilir miyim?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.