Şimdi Ara

ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU] (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.361
Cevap
41
Favori
106.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar oyunda arkadasla ortak sirket kuruluyor mu ? Yanis clan tarzı ortaklasa bir sey. Cogunlukla denk geliyor bazılarının isimlerinin önünde renkli sirket ismi gibi bir sey yazıyor nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
  • Şu mpyi aile paylaşımı ile oynayamamak çok kötü steamde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monte Kristo K.

Arkadaslar oyunda arkadasla ortak sirket kuruluyor mu ? Yanis clan tarzı ortaklasa bir sey. Cogunlukla denk geliyor bazılarının isimlerinin önünde renkli sirket ismi gibi bir sey yazıyor nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Ortak şirket kurulmuyor, oyunda gördükleriniz nicklerinin başına tag ekliyorlar. Mp ilk giriş login sayfasında sol üsteki ayar simgesinden sizde istediğiniz renkte tag ekleyebilirsiniz.
  • G27 aldim arrik bende aranizdayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    tşkr ederim biraz araştırdımda bazı yerlerde ucuza satılıyomuş acaba bildiğiniz yerler varmı nereden almalıyım en uygun nerde bulunabilir ? :)
  • Konuyu tam anlayamadığım için yanıtlayamıyorum üzgünüm biraz açıklayabilirseniz bilgim dahilinde yardımcı olmak isterim.
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    afedersiniz sürekli pcye bakamıyorum evde olmadığım için biraz gecikmeli bi cevap olcak ama demek istediğim bazı internet sitelerinde zaman zaman indirime giriyormuş sanırım bu tip oyunlar arkadaşım demişti bu siteleri biliyormusunuz ya da hiç alışveriş yaptınızmı :)
  • Dün diğer ets2 ana konuda %66 indirim var diye açıklama vardı,steam ve g2a haricinde donanım haber ikinci elinden alışveriş yaptım dh 2. elinde genelde elden alışveriş tercih ediyorum ama ets2'yi forumdan almış paypal ile ödeme yapmıştım oda steam hesabıma hediye olarak yollamıştı sorun çıkmadı hala satıyormu bilmiyorum profil linkihttp://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=674083
  • Merhaba arkadaşlar
    dün steamdan satın aldım oyunu sırf multiplayer oynamak için ama bir türlü beceremedim.ets2mp.com dan multiplayer modunu indirdim.kayıt faslını falan hallettim.multiplayer exe den oyuna girdim.login ekranında sıkıntısız bir şekilde girdim hesap oluşturdum.sadece eğitim de bir noktadan diğerine götürüyorum.onda da bağlanıyor connecting established yazısı çıkıyor.ama online kimse görmedim.eğitimden çıktıktan sonra iş alma bölümünde haritayı açıp şehirlere tıklayamıyorum hepsi kapalı oluyor.yardımcı olursanız sevinirim...
  • beyler ben oyuna girdim ama yazı yazma pencersi açılmıyor ve taba bastıgımda takındaki kişiler gözükmüyor sebebi nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mixmasta

beyler ben oyuna girdim ama yazı yazma pencersi açılmıyor ve taba bastıgımda takındaki kişiler gözükmüyor sebebi nedir ?

Oyun esnasında F9 yapıp tekrar dener misiniz.
  • Güzel konu olmuş, çok düzenli. Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • multi'de "runtime hatası" ile ilgili başlıklar, çözümler var ama tek ve kesin bi yolu yok mudur? bu dertten muzdaribim....
  • ayrıca multiyi açmaya çalıştığımda ilk seferde normal oyun açılıyor...onu kapatıp ikinci kez girince açılıyor multiplayer giriş ekranı...? runtime error sorunu da devam ediyor, ets2mp 0.1.9.3 Alpha yüklü bu arada...
  • quote:

Orijinalden alıntı: akrok

ayrıca multiyi açmaya çalıştığımda ilk seferde normal oyun açılıyor...onu kapatıp ikinci kez girince açılıyor multiplayer giriş ekranı...? runtime error sorunu da devam ediyor, ets2mp 0.1.9.3 Alpha yüklü bu arada...

İlk sorununuz ile ilgili benim tespitim eğer arka planda steam açık değil ise ilk girişte mp açmıyor ama steam açık ise direk olarak mp ekranı geliyor. İlk girişte zaten steam i kendi açtığı için ikincide sorun olmuyor.
  • koraypro kullanıcısına yanıt
    teşekkürler...runtime error için önerisi olan var mıdır?
  • Steam ofline diyordu ama baglantida bir problem yoktu. Diyalog penceresi de acilmadi uzun sure, sonradan kendi kendine duzeldi.
  • Steam ofline diyordu ama baglantida bir problem yoktu. Diyalog penceresi de acilmadi uzun sure, sonradan kendi kendine duzeldi.
  • beyler yeni başladım oyuna. Bu mola ne kadar sürüyo ? istediğimiz zaman tekrar devam edebiliyomuyuz ? Mola da ne kadar bekliycez , o kısmı anlayamadım ben ?
  • appachii kullanıcısına yanıt
    Mola dediğiniz sürücünün uykusu geldiğinde belli yerlerde durmaktır,net olarak hatırlamıyorum ama 8-9 saat civarı olması gerekiyor,zaman kısıtlı ise yükünüz gecikir,devam ederseniz direksiyon başında şoför uyuyabilir tavsiyem onu ayarlardan kapatmanız yönünde.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.