Şimdi Ara

ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.361
Cevap
41
Favori
106.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Orijinalden alıntı: Draqonn

Cannot find Euro Truck Simulator 2 in your Steam library. Is your Steam account private? If yes change it status to public and try again.

Diyor dosyayı indirmek istediğimde kütüphaneye bakıyorum oyun kütüphanede sıkıntı nerde acaba.?

Steam'de profilinizin gizlilik ayarlarından profil durumunu "herkese açık" olarak ayarlamanız gerekmekte.

ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU]

Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: justimefor

Banned name/ kicked falan yaziyo neden atılıyorum oyundan

Oyunda hiç hareket etmeden 5 dakika boyunca beklediğiniz oluyor mu? Atıldığınız zaman ekranda yazanlarla birlikte ekran görüntüsü alabilirseniz kicklenme sebebinizi öğrenebiliriz.
  • quote:

quote:

Oyunda hiç hareket etmeden 5 dakika boyunca beklediğiniz oluyor mu? Atıldığınız zaman ekranda yazanlarla birlikte ekran görüntüsü alabilirseniz kicklenme sebebinizi öğrenebiliriz.

Evet online olana kadar sabit bekliyordum. Akşam dönünce yeniden denerim turlayarak. Teşekkür ederim cevap için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şehirlerde acayip kasıyor. normalde orta ayarlarda takılma yokken online olduğu anda başlıyor kasma. çok sinir bozucu bir durum..
  • eğer para ile steamden almamışsak herhangi bir yolu var mı mp için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhcd

eğer para ile steamden almamışsak herhangi bir yolu var mı mp için?

Multiplayer olarak oynayabilmek için Steam hesabınızda etkinleştirilmiş bir ETS2 bulunması gerekmektedir. Oyunu Steam üzerinden alma zorunluluğu yoktur, oyun satış sitelerindeki kampanyalardan ETS2 ürün anahtarını 10-15 liraya bulabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mhcd

eğer para ile steamden almamışsak herhangi bir yolu var mı mp için?

Multiplayer olarak oynayabilmek için Steam hesabınızda etkinleştirilmiş bir ETS2 bulunması gerekmektedir. Oyunu Steam üzerinden alma zorunluluğu yoktur, oyun satış sitelerindeki kampanyalardan ETS2 ürün anahtarını 10-15 liraya bulabilirsiniz.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim
  • 2 defa steam çalışmayı durdurdu hatası aldım. Bu sorunmudur yoksa ara sıra olan birşeymidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni profil mi açmak lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzart

yeni profil mi açmak lazım ?

Eski profilinizden devam edebilirsiniz ancak öncesinde save dosyanızın bir yedeğini almanızı öneririm.
  • online olarak iş alıyorum...
    fakat işi bitirmeden çıkmak gerekirse bir daha girdiğimizde gecikmeli duruma düşüyoruz...
    hele yolda uzunsa o gecikme müziği ile yol çekilmiyor.
    Oyun hatası mı yoksa genel bir sorun mu acaba ?
  • quote:

Kick sebebi olarak banned name yazıyorsa durum tehlikeli, kural dışı hareketler yaparken admin görmüş olabilir ki umarım öyle diildir.
  •  ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU]
    Bende böyle çıkıyor indirme seçeneği yok.
  • Bu sayfanın başındaki mesajda yazan ayarı yaptın mı?

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=91571457
  •  ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU]
    Hala aynı şey çıkıyor.

Edit:1.sayfada arkadaş yazmış kodu etkinleştirmem gerekiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raunk -- 11 Mayıs 2014; 12:06:20 >
  • aynen raunk arkadaş gibi bende yaptım fakat sitede aynı hatayı alıyorum yine lütfen acil çözüm önerin ?
  • selcuk069 S kullanıcısına yanıt
    Oyunun keyini steam'e tanıtıp oyunu listenize eklediniz mi @raunk yapmamış o işlemi, uyarıda listenizde ets2 bulunamadı yazıyor, ekelemediyseniz uyarı vermekte haklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terranfan

quote:

Kick sebebi olarak banned name yazıyorsa durum tehlikeli, kural dışı hareketler yaparken admin görmüş olabilir ki umarım öyle diildir.

Hocam öncelikle ilginiz için teşekkür ederim, Ama o günden sonra bir daha öyle bir şey demedi sıkıntı yok şu an
  • 2 gün öncesine sorunsuz rahat girip oynuyordum ancak dünden itibaren sürekli sorun online giriyorum serverin durumu hakkında sol üstte birşey yazmıyor online/offline , girdiğimde online olarak oynuyorum ancak ne tab'a basıp oyuncuları görebiliyorum ne de y basıp konuşabiliyorum ayrıca oyundan sık sık atmaya başladı çalışmayı durdurdu diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: IHebele

2 gün öncesine sorunsuz rahat girip oynuyordum ancak dünden itibaren sürekli sorun online giriyorum serverin durumu hakkında sol üstte birşey yazmıyor online/offline , girdiğimde online olarak oynuyorum ancak ne tab'a basıp oyuncuları görebiliyorum ne de y basıp konuşabiliyorum ayrıca oyundan sık sık atmaya başladı çalışmayı durdurdu diye

Aynı sorundan muzdaribim, çözüm bulamadım. Öneriniz?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.