Şimdi Ara

ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU] (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.362
Cevap
41
Favori
106.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EĞİNLİ

Bu daha önce anlatılmıştı,steam'de oyunu sağ tıklayıp özellikler açılan kutucukta betalar sekmesinde (resimde var) versiyona alıp kapatı seçin bir iki dk içerisinde mp uyumlu versiyon inecektir.
     ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU]

hocam allah razı olsun
    iyi akşamlar baya araştırdım ama bulamamıştım sayende oldu

• Bilgisayarımdaki fan arızası,ısı nedeniyle video kaydederken oyunda hafif kasmalar mevcut olsa da 2 kişi yaptığımız konvoydan kısa bir kesit

İyi seyirler, hayırlı yolculuklar

• ben multiye giremeim nasıl gircem

hiç nakliye çıkmıyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rigor Mortis -- 16 Şubat 2015; 13:54:45 >
  • offile yazıyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: .BURAK.

Bilgisayarımdaki fan arızası,ısı nedeniyle video kaydederken oyunda hafif kasmalar mevcut olsa da 2 kişi yaptığımız konvoydan kısa bir kesit

İyi seyirler, hayırlı yolculuklar

hocam oncelikle iyi oyunlar
    oyuna herzman giren birisi olarak sizinle oynamak isterim oyunu konvoy olayina girmek isterim..varsa birkaç arkadaşiniz..
    bu arada isterseniz ozelden yazin ordan eklim sizi yada burdan yazin görüşelim her akşam 6.30 gibi oyundayim..

• ban yedim
  • ETS2MP Geliştirici Ekibi SCS Software Ofisinde!

Euro Truck Simulator 2'nin Multiplayer modunun geliştiricileri oyunun yapımcısı ile görüştü.

Tarih 31 Nisan 2014! Uzun süredir beklenmesine rağmen ihtimal bile vermediğimiz Euro Truck Simulator 2 Multiplayer modu alpha olarak herkese açılmıştı. O tarihten bu yana birçok şey yaşadık. ETS2MP şu an stabil olarak çalışıyor. Herkes rahatlıkla oynuyor. ETS2MP modu Polonyalı bir grup genç tarafından geliştirildi. SCS Software resmi olarak destek vermese de onların izni ile gerçekleştirildi.

Şimdi ETS2MP ekibinden Timmy ve RootKiller(Eryk) SCS Software ofisini ziyaret etti. Şirketin CEO'su Pavel Sebor ile görüştüler. Bu görüşmeden bir kare fotoğraf sunuldu.

SCS Software davetini kabul edip Prag'ta ziyarete geldiklerini ETS2MP ekibi ile konuşulacak çok şeyleri varmış diye açıklamalarını blogta bitiriyorlar. Bakalım ne tür gelişmeler olacak?

ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU]
    Soldan sağa (Timmy, RootKiller, Komat, Pavel)

• Selam dostlar size bir sorum olacak. 50.000€ para biriktirdim, bir 50bin de bankadan kredi cekip kendi aracimi almak istiyorum. Ancak oyunu artik sadece multiplayer modunda oynuyorum. Multiplayerda oyuna girmedigim gunlerde paraya faiz geliyor mu? Evde çoluk çocuk var yolumu gozluyorlar magdur olmayalim

Bir diger sorunum da multiye girdigim her seferinde ya is cikmiyor ya da ilk isi teslim ettigimde 250 saat gecikme cezasi geliyor bunun uzerine bende konsola sonu 1 li kodu ardindan da sifirli kodu yazip oyunu acip kapatiyorum duzeliyor ancak ertesi gun yine ayni sey Bilgili abilerimizden yanit bekliyorum.

Hadi kazasiz belasiz insallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mysticat -- 17 Mart 2015; 10:42:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kısaca mp oynarken zaman durmuyor yani yükü alıp sıkılıp kayıt edip sonra götürürüm derseniz gecikirsiniz! Sp siz oynadığınızda zaman işliyor ama mp öyle değil

@mysticat
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    Çok mersiii :))
  • Bu havada uçuşan partikül gibi şeyler nedir ? Kapatmanın bir yolu varmı ?
  • ETS 2 Multiplayer 0.1.5 Güncellemesi Yayınlandı

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer modu için yeni bir güncelleme sunuldu.

Alfa aşamasında olan mod için 0.1.5 sürümü oyunculara bu gece sunuldu. Euro Truck Simulator 2 Multiplayer bu sürümünde önemli özellikler ve değişiklikler var.

ETS2MP 0.1.5 Özellikleri

Yeni raporlama sistemi
    Hız sınırı kaldırıldı
    Rusya skin paketi için destek getirildi
    Kar yağma özelliği ve kar modu kaldırıldı
    Kullanıcı komutları değiştirildi. Sohbet yerine /help yazdığınızda yardımcı komutlar çıkacaktır. (Aşağıda galeride görüntüsü bulunuyor.
    Tab oyuncu listesi ekranında bazı değişiklikler yapıldı
    Varsayılan font değiştirildi

Nereden indireceksiniz?

ets2mp.com‘da hesabınıza giriş yaparak indirebilirsiniz. Eski sürümü tamamen kaldırıp bunu kurunuz.

ETS2MP sunucuları yeniden güncellenmiştir. #EU1 sunucusu 5000 kişilik yapılmıştır. #US1 sunucusu ise 1500 kişiliktir.

ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU] ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU] ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU] ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU] ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU] ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU] ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU] ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU] ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU] ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU]

• arkadaslar multi yi indirdim oyuna giris yapicam e mail passpordu girin yazıyor.ama @ işaretini yaptırmıyor nasıl olucak o?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esnaf_TV -- 2 Nisan 2015; 14:42:10 >
  • Kopyala,yapıştır yöntemi ile yapın.
  • quote:

Kopyala,yapıştır yöntemi ile yapın.

abicim yok hicbirsey yapmama izin vermiyor.kafayi yedim .bi yardimci oluver ya.
  • Bende ilk zaman çok uğraşmıştım bir metin belgesine mail adresimi yazıp kopyala yapıştır yapmış sorunu çözmüştüm o zamandan beri sorun çıkmadı.şimdi bir daha girip bakayım.
    @hsngencer
  • quote:

Bende ilk zaman çok uğraşmıştım bir metin belgesine mail adresimi yazıp kopyala yapıştır yapmış sorunu çözmüştüm o zamandan beri sorun çıkmadı.şimdi bir daha girip bakayım.
    @hsngencer

yaptım hocam saol.ancak mail adresini isteyip @işaretini koydurmayan multi calısanların kulagını cok cınlattım.
  • bugun yeni yama geldi.dun hız sınırlandırıcı olmazken bugun var.90 ı gecemiyorum.
  • Mp oynarken şu 125 tonluk modu kullanın hız sınırlamasını fark edemeyeceğiniz gibi TIR kullandığınızın farkına varacaksınız.

125 TON MODU
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.