Şimdi Ara

2. EL NETBOOK ARIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
2.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 2. El netbook arıyorum 7/24 açık kalacak indirme yapacağım max 300 TL ye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EzoBride -- 5 Mayıs 2014; 6:24:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 260 az geldi bana hocam 300 falan yaparsın birini bulursun belki .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Th3 Arrow

260 az geldi bana hocam 300 falan yaparsın birini bulursun belki .

Harbimi ya halen o kadar pahalımı

• quote:

Orijinalden alıntı: EzoBride

quote:

Orijinalden alıntı: Th3 Arrow

260 az geldi bana hocam 300 falan yaparsın birini bulursun belki .

Harbimi ya halen o kadar pahalımı

Dandik bi telefon bile 300 400 hocam .

Sahibinden.com bak orda rahat bulursun hocam .
  • bende ariyorum net ve film icin kullanacagim fiyat araligim max 300

• Bende Samsung netbook var, Macbook a geçtiğimden elden çıkarıyorum. Ufak tefek sorunları var
    Ekran arasıra titriyor, kamerayı win7 ye geçince çalıştıramadım.almayi düşünen varsa ayrıntılı resim vs atarım. Batarya 3-4 saat götürüyor.Download için birebir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gidakontrol

Bende Samsung netbook var, Macbook a geçtiğimden elden çıkarıyorum. Ufak tefek sorunları var
    Ekran arasıra titriyor, kamerayı win7 ye geçince çalıştıramadım.almayi düşünen varsa ayrıntılı resim vs atarım. Batarya 3-4 saat götürüyor.Download için birebir

Kapanma sorunu varmı nasıl 7/24 açık kalacak çünkü ekran titremesinide anlamadım. Kamerada önemli değil

• Kapanma sorunu falan yok ,ayrıntılı resımleri cektim yolluyorum linki.Resimlerden birinde ekrandaki hafif titremeyi yakalayabildim.görürsünüz.fonksiyonel olarak zararı yok ama sonucta ekranda titreme oluyor,sadece belli açıya gelince oluyor o yüzden dört takla attım açıyı yakalayana kadar.Bugün tüm dosyalarımı temizledim.şuan windows7 harici sadece cache cleaner yüklü.Daha ayrıntılı resim isterseniz onuda yüklerim.Bu arada orjınalınde 1 gb ram var makinede ben 2gb taktırdım,özelliklerde belli oluyor
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/17546010/Samsung%20nc10.zip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gidakontrol

Kapanma sorunu falan yok ,ayrıntılı resımleri cektim yolluyorum linki.Resimlerden birinde ekrandaki hafif titremeyi yakalayabildim.görürsünüz.fonksiyonel olarak zararı yok ama sonucta ekranda titreme oluyor,sadece belli açıya gelince oluyor o yüzden dört takla attım açıyı yakalayana kadar.Bugün tüm dosyalarımı temizledim.şuan windows7 harici sadece cache cleaner yüklü.Daha ayrıntılı resim isterseniz onuda yüklerim.Bu arada orjınalınde 1 gb ram var makinede ben 2gb taktırdım,özelliklerde belli oluyor
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/17546010/Samsung%20nc10.zip

Günahı nedir şimdi bunun ne istiyosun ?

• ilan güncelse özelden mesaj atınız elimde netbook var
  • Ben de var hemde yedek parçası ile beraber yanında canta ve kablosuz mouse de hediyem olsun sahibinden. ilan numarası 167516064
  • Hocam bendede var aynı bende indirme için kullanıyordum almadıysan özelden mesaj at
  • Ucuz yollu bir sey varsa bende alabilirim
  • Asus R101 Modeli netbookum var.
    Atom 450
    250 gb harddisk
    2 gb ram
    Beyaz renkli eepc serisinden,
    herahngi bir sorunu yok,tertemiz,sarjı 4-8 arası gidiyor halen,
    Caselogic taşıma çantasıyla beraber
    İlgilenen olursa 400 TL ye verebilirim.
    Fiyatta pazarlık yoktur ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Post Apocalyptic

Beyler 2. El netbook arıyorum 7/24 açık kalacak indirme yapacağım max 300 TL ye

Hocam bende de netbook var ve satmayı düşünüyorum.Yalnız size önceden uyarmak istediğim bazı durumlar var.Netbookum çok fazla ısınıyor bu işlemcinin macuna ihityacımdan kaynaklanır ve ben uğraşmak istemediğimden yapmadım.Bataryası ömrünü doldurduğu için onu çöpe attım.Eğer hala düşünmek istiyorsanız size pmden fotoğraflarını atabilirim.Fiyatı sizin dediğinizden çok çok ucuza satıcam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 250-300.TL arasi hirpalanmamis cihaz ariyorum

• arkadaşlar elimde siyah renkli lg x11 modelli netbook var
    fiyat 350 tl istiyorum pazarlık sünnet
    donanım habere 325 tl son 300 tl ye bırakırım

iletişim için pm yada telden mesaj atabilirsiniz 0544 847 0425
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnf411

arkadaşlar elimde siyah renkli lg x11 modelli netbook var
    fiyat 350 tl istiyorum pazarlık sünnet
    donanım habere 325 tl son 300 tl ye bırakırım

iletişim için pm yada telden mesaj atabilirsiniz 0544 847 0425

acil satılıktır
  • Arkadaşlar, yeni eğitim-öğretim yılında, sınıfımda, bir netbook tarzı pc ye ihtiyacım var. Okulumuz varoş bi mahallede bulunduğu için maalesef para toplayıp aldırmak bayağı zor. Aslında 200 TL civarı kendim de halledebilirim ama alacağım netbook un 2.el olacak olması korkutuyor beni. Eğer çocuklardan para toplayıp alırsam pc nin dandik bişey çıkması çok canımı sıkar. Eğer köşede bucakta kullanmadığınız işe yarar bir aletiniz varsa cüzi fiyatlar karşılığında talibim. Tabi eğitime yardım amaçlı da hibe etmek isterseniz böyle bişey çok daha işimize gelir. Teşekkürler şimdiden.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.