Şimdi Ara

Aliexpress den yurt dışından telefon getirmek ALMANYA yollucam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • almanyada arkadaşım var cin üzerinden telefon alsam almanyadaki arkdaşımın adresini versem adan 1 ay sonra türkiye ye gelecek gelirken getirse olurmu

almanyada yurtdışından telefon almak serbetmi acaba yardımcı olacak varmı arkadaşlar

teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkan1979

almanyada arkadaşım var cin üzerinden telefon alsam almanyadaki arkdaşımın adresini versem adan 1 ay sonra türkiye ye gelecek gelirken getirse olurmu

almanyada yurtdışından telefon almak serbetmi acaba yardımcı olacak varmı arkadaşlar

teşekkürler.

Bende aynı şekilde getirmeyi düşünüyorum. Pasaporta kayıt etmeyeceğim. Getiren arkadaş telefonu teslim aldığı gibi ambalajiyla bavula koyup getirebilir mi? Nasıl yapması gerekiyor, gümrükten geçerken tespit edilirse görevliye ne demesi gerek. Yol gösterebilecek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: özer8376

quote:

almanyada arkadaşım var cin üzerinden telefon alsam almanyadaki arkdaşımın adresini versem adan 1 ay sonra türkiye ye gelecek gelirken getirse olurmu

teşekkürler.

Bende aynı şekilde getirmeyi düşünüyorum. Pasaporta kayıt etmeyeceğim. Getiren arkadaş telefonu teslim aldığı gibi ambalajiyla bavula koyup getirebilir mi? Nasıl yapması gerekiyor, gümrükten geçerken tespit edilirse görevliye ne demesi gerek. Yol gösterebilecek var mı?

kendi telefonum desin yeter diye düşünüyorum

yakalanırmı onunda merak ediyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: özer8376

quote:

teşekkürler.

kendi telefonum desin yeter diye düşünüyorum

yakalanırmı onunda merak ediyorum

yakalanma diye birşey yok, çantasına koyup getirebilir; yasak falan da değil.. hatta 3 tele kadar birşey demiyorlar... sormuyorlar ama sorarlarsa hediye aldım falan diyorsun...

• Almanya'da vergi falan ödeniyor mu acaba yurtdışından getirilen telefonlara?
  • sorun çıkmaz arkadaşlar.bende ingiltereye yollattım.arkadaş 2 hafta sonra gelince getirecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: anka0658

sorun çıkmaz arkadaşlar.bende ingiltereye yollattım.arkadaş 2 hafta sonra gelince getirecek

Geldi mi hocam?
    Ne kadar vergi verdiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

quote:

sorun çıkmaz arkadaşlar.bende ingiltereye yollattım.arkadaş 2 hafta sonra gelince getirecek

Geldi mi hocam?
    Ne kadar vergi verdiniz?

evet çok oldu geleli.herhangi bir vergi ödemedi arkadaş.
  • quote:

quote:

quote:

Geldi mi hocam?
    Ne kadar vergi verdiniz?

Hangi telefon hocam

• quote:

quote:

quote:

quote:

Geldi mi hocam?
    Ne kadar vergi verdiniz?

Hangi telefon hocam

thl t100 getirttim kendime.kardeşimede thl 5000 geldi.iki telefonda aynı şekilde sorunsuz elimize ulaştı.

• Var mı yakın zamanda Almanya'ya yurtdışından telefon sipariş eden?
  • kırmızımercimek kullanıcısına yanıt
    Var mıdır ?

• Alman gümrüğü de Avrupa dışından gelen cihazlara yüzde 19 gümrük vergisi uyguluyor. Tabii gümrüğe takılmadan geçme ihtimali de var. Bazı ae satıcıları Avrupa'daki depolardan yolluyor, onlar takılmıyor ama fiyatları daha yüksek, gümrüğü önceden ödüyorlar çünkü.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.