Şimdi Ara

Sony SmartWatch 2 için NAVIGON Smartwatch Connect

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sony SmartWatch 2 için NAVIGON Smartwatch Connect

Mobil platformlar için pek çok navigasyon uygulaması geliştiren Garmin, NAVIGON uygulamasını Sony SmartWatch 2 akıllı saati için de indirmeye sundu.

NAVIGON Smartwatch Connect adlı uygulama Xperia telefonlarındaki ana uygulamaya bağlı olarak çalışıyor. Ana uygulamanın ise Garmin Xperia Edition olması gerekiyor. Yardımcı uygulama kullanıcılara yürüme güzergahı talimatları, anlık konum, gidilecek güzergah gibi bilgiler sunuyor ve zoom fonksiyonu da mevcut. Uygulama Garmin Xperia Edition sahipleri için 30 günlük ücretsiz deneme süresi sunuyor. 

• Son cıkan update nin de haberi yapılabilir saate yeni özellikler eklendi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadirhan96

Son cıkan update nin de haberi yapılabilir saate yeni özellikler eklendi

Samsung yada apple ürünü olsa inceleme bile çekilme ihtimali vardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • travers kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Elimizde saat yok ne yazık ki yoktan var edip nasıl çekelim?

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Merhaba,

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Mesut hocam ironi söz konusuydu o mesajda. Mesela bir çok telefonla ilgili dedikodu bile haber yapılırken Xperia Z2 'nin avrupada satışa çıktığını ve fiyatlarının 679-700€ olduğunu bunu donanimhaber de görmemek üzücü ve bir o kadarda düşündürücü.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi travers -- 4 Mayıs 2014; 9:04:39 >
  • quote:

Merhaba,

Sevgiler,
    Mesut Çevik
    ------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumprep -- 7 Mayıs 2020; 22:31:15 >
  • quote:

Merhaba,

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Mesut Bey,

Bunca zamandır burayı takip ediyorum, aktif bir şekilde hem de. Sıkıntılar birebir yaşadığımız da oldu ama sizin anlamadığınız kısım her daim aynı nokta. Üslup konusu gerçekten önemli, söylenen kelimeler gerçekten önemli. Önemli görünen birinin söyledikleri de maalesef çok dikkat çekebiliyor. Görüldüğü üzere siz daima bu hatayı tekrarlıyorsunuz. En başta Xperia Z konusunda söylediğiniz "vasat" kelimesi, sonra panellerle ilgili tartışmamız. Arada gördüğüm başka bir çok şey var, leap motion bile bunlardan biri (o aletle yapılan çok değişik şeyler var ve kullandıkça alışılıyor. Tabii ki gündelik kullanıma uygun değil ama Gesture sistemiyle bazı işleri çok kolay hale getirmesi ve yavaş da olsa şu an hala güzel bir ilerleme göstermesi) Neyse çok dağıtmadan buradaki gördüğüm sıkıntıyı paylaşmak isterim.
    "yoktan var edip nasıl çekelim"
    İlgili kişi zaten asıl meselelerden birini yazmış. Hala programlarınızda Sony arka plana atılıyor, HTC konuşuluyorsa rakip köşede Samsung tutuluyor, LG'yi de geçtim diğer Çinli güzide üreticileri de. Tam tersi de gerçekleşiyor. Hatta LG konuşulduğunda HTC ve Samsung'un geçtiği ama Sony'nin önemsenmediği zamanlar da oluyor. Neyse o kısmı da atlayalım çünkü derin ve çok da durulmaması gerektiğini gördüğüm konu, aklınıza gelmiyorsa vardır bir sebebi. Şu kurduğunuz cümleyi şöyle de söyleyebilirsiniz sanıyorum "Maalesef, elimizde bulunmamakta, evet ben kullanmaktaydım ve sattım. Şu an Sony'den de tedarik edememekteyiz" Ya da güzel başka bir gerekçe söyleyebilirsiniz ama bu şekilde konuşmak hiç mi hiç hoş değil. Ayrıca 450 liralık ve hatta daha ucuza elde edilecek bir saat, gerçekten de çok başarılı bir ürün. Gerekirse leap'i elde ettiğiniz gibi birinden rica edin ya da Sony'den?

Yapmanız gereken, bulunduğunuz konumu düşünüp, cümlelerinizi birazcık daha tartarak konuşmak olabilir. Bir takipçi olarak bunu belirtmeyi görev bildim, yazdım. Umarım saldırgan tavır göstermezsiniz.

Sevgiler,
    Batuhan SÜERSAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St Batuhan -- 4 Mayıs 2014; 21:43:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: travers

quote:

Orijinalden alıntı: Kadirhan96

Son cıkan update nin de haberi yapılabilir saate yeni özellikler eklendi

Samsung yada apple ürünü olsa inceleme bile çekilme ihtimali vardı

+1

Dikkat ediyorum en başta HTC olmak üzere Apple, Samsung, Microsoft, LG, Google gibi firmalar hakkında en ufak haber değeri taşımayan "saçma" ve zorlama şeyleri dahi konu ediniyor ve ısrarla bu firmaların üzerinde duruyorlar.

Söz konusu Sony olduğunda ise hepimizin malumu, bilmeyen yoktur. Sanki Sony gibi bir firma yokmuş, hiç kurulmamış ürünleri yokmuş gibi davranılıyor. Yahu böyle bir platformda Z2 hakkında tek bir teknik haber dahi olmazmı? Bırakın Z2'yi Sony bu arkadaş kaç yerde kolu var, hiç mi takip etmiyorsunuz yaz Google'a Sony diye tıkla haberler kısmına en basitinden yahu "Sony (PS4) Kinect'e rakip çıkarıyor" daha araştırsak neler çıkacak güncel haberler de, aylardır aklımda olan şeyler de var bir türlü haberlerini yapmadığınız . Bunların hepsinin haber olması gerekir di ama olmadı. Bunları yapmak çok mu zor?

Bır "kılıfı" buluyorsanız incelemesini yapıyorsun da akıllı saatimi bulamıyorsunuz ?

Sony hakkında hasbelkader eğer bir haber gördüyseniz spekülasyon haberleri olma olasılığı yüksek, haberin konusunu ise yüksek ihtimal mali kriz olduğunu tahmin etmeniz gerekir.

Hele ki Sony'nin getirdiği yenilikçi adımlardan böyle bir platformda mahrum bırakılan şahıslar, bu tip speküleatif haberin içerisinde "Sony muhafazakâr, yeniliklere kapalı bir şirket " gibi yorumlar yapıyorlar bunlarıda artırıyorlar ise ne deseniz kafi.

Şahsım adına konuşmak gerekirse yukarıda bahsettiğim türden spekülasyon haberlere ve içerisindeki komik yorumlara cevap vermeyerek en doğrusunu yapmış olurum, ayrıca bu tür uyarılarıda kendime borç bilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Illustrious. -- 5 Mayıs 2014; 19:04:57 >
  • Haber başlığına bakın samsung super amoled ekranlı iki tablet yapabilirmişmiş. Bu mu teknolojik habercilik anlayışı ? Var olanları görmemezlikten gelmek onların olmadığı anlamına gelmez.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.