Şimdi Ara

Baymak İdee 28 Kw Premix Yoğuşmalı Kombi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
14.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba bugun Baymak İdee 28 Kw Premix Yoğuşmalı Kombi aldım çarşamba gunu montaj yapılacak bu kombiyi kullanan arkadaşlar varmı?

• merhaba
    baymak idee 24kw kardeşimin evine taktırdım,mutfakta dekorasyon & tadilar işleri bitmediği için kombinin açılışı daha yapılmadı
  • Bizde annemlerin yeni aldiklari daire aldik bu kombiyi montaji carsamba gunu olucakmis ürünü cok met ettiler merak ettim baya bi ins anlattiklari gibi cikar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.kombiveklima.com/Baymak-Idee-Premix-24-kw-Yogusmali-Kombi,PR-1062.html fiyatı nasıl ve site güvenilir mi??

@BirayDoğalgaz @Biray Doğalgaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtbey02 -- 4 Mayıs 2014; 13:56:25 >
  • baymak idee'nin kutusundan diğer kombilerde olmayan aparatlar çıkıyor: kontrol paneli,termomanometre,yoğuşma sifonu,doldurma vanası kiti

Baymak İdee 28 Kw Premix Yoğuşmalı Kombi Baymak İdee 28 Kw Premix Yoğuşmalı Kombi

baymak idee,hollanda'da baymak'ın dahil olduğu bdr thermea grubunun bir diğer şirketi hollandalı kombi üreticisi REMEHA'nın bir kombisi:REMEHA TZERRA
    baymak idee bütün avrupada değişik isimlerde ve ülkelerin kendine özgü koşullarına uygun revize edilmiş versiyonlarıyla satılıyor

hollanda,almanya,avusturya gibi ülkelerde remeha tzerra,fransa gibi ülkelerde de dietrich naneo ismiyle satılıyor
    REMEHA TZERRA (hollanda)
    http://www.remeha.nl/productoverzicht/c/remeha-tzerra/p/remeha-tzerra-m-24c-cw3/
    http://www.remeha.nl/fileadmin/user_upload/Brochures/129987-261113_Brochure_Tzerra.pdf
    REMEHA TZERRA: (almanya)
    http://www.remeha.de/26/8239908/TZERRA+24+DS
    de dietrich naneo :(fransa)
    http://www.dedietrich-thermique.fr/produits/gammes_de_produits/chaudieres_murales/gaz_condensation_naneo

bende gelecek kış döneminde bu cihazla ilgili deneyimlerimi forumda paylaşırım

• Paylasimlarin icin tskler bende bu kis kullanicam bu kombiyi izlenimlerimi sizlerle paylasicam kombinin garanti sureside cok iyi

• Hocam bu kombiyi (28kw) taktırdık apartmanımızda birkaç daireye(180^2 civarı daireler). Henüz gaz bağlanmadı , sanırım 1 haftaya kadar hallolacak. Bu arada sizin yazdıklarınızdan ve baymak sitesindeki pdf lerle ısınmaya çalışıyoruz :)

Oda termostatı almayı düşünüyorum. Baymakın kablolu oda termostatı ile kablosuz i-sence arasındaki fark sadece kabosuzda alıcı verici modul olup olmaması mı acaba? Yoksa donanımsal vs farklar var mı? Hangisini önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ttoygar -- 4 Aralık 2014; 18:21:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttoygar

Hocam bu kombiyi (28kw) taktırdık apartmanımızda birkaç daireye(180^2 civarı daireler). Henüz gaz bağlanmadı , sanırım 1 haftaya kadar hallolacak. Bu arada sizin yazdıklarınızdan ve baymak sitesindeki pdf lerle ısınmaya çalışıyoruz :)

Oda termostatı almayı düşünüyorum. Baymakın kablolu oda termostatı ile kablosuz i-sence arasındaki fark sadece kabosuzda alıcı verici modul olup olmaması mı acaba? Yoksa donanımsal vs farklar var mı? Hangisini önerirsiniz?

baymak idee hayırlı olsun güle güle kullanın

i-sense kablolu ve kablosuz arasında sadece donanım (kablolu/kablosuz) açısından fark yok ikiside modülasyonlu ve kombiye tam uyumlu,baymak idee'nin orijinal modülasyonlu oda termostatı ister kablolu ister kablosuz tercih edin ama mutlaka taktırın cihaz oda sıcaklığına göre modülasyon yapar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disintegration -- 5 Aralık 2014; 14:05:37 >

• çok teşekkürler hocam, zahmet edip bu tür bilgiler derliyorsunuz, foruma baktığımda idee ve i-sense konusunda çok şey paylaşmışsınız bugüne kadar, sadece bunları bile bu ikiliye özel bir başlıkta paylaşsanız yeni kullanıcılara güzel bir hediye olabilir :)
  • ttoygar T kullanıcısına yanıt
    aileme yakında kablosuz i-sense modülasyonlu oda termostatı alacağım ayrı bir başlık açıp sizi ve diğer arkadaşları davet ederim
    bilgi paylaşımı olur teknik verileri derlerim kullanıcı görüşlerini hep birlikte yaparız
  • bende dün baymak idee 24kw kombi aldım henüz montajı yapılmadı , siz bir kış geçirmişsiniz youmlarınız nasıl , kullanım için önereceğiniz birşeyler var mı ?
  • fatokato F kullanıcısına yanıt
    çok iyi bir cihaz geçen yıl ailemin evine taktırdım,inanılmaz küçük ve tam sessiz bir kombi sıcak su kapasitesi çok iyi bir cihaz
    baymak idee 24, ısıtma devresi 20kW sıcak su devresi 24kW bir cihazdır
    lcd ekran yoktur,yanında mutlaka i-sense modülasyonlu oda termostatı taktırmanızı öneririm.bütün ayarları i-sense üzerinden yaptırırsınız kablolu/kablosuz seçenek vardır, isteğe bağlı baymak idee dış hava sensörü taktırabilirsiniz

http://www.idee.com.tr/katalog/Baymak%20Programlanabilir%20Oda%20Termostat%C4%B1%20Kullan%C4%B1m%20K%C4%B1lavuzu.pdf

• burada yazılanladan sonra I-sense oda termostadı da aldım ,sadece bir odayı kontrol edebileceğim , örneğin kombiyi 50 ºC ayarladım oda termostatı 21ºC ayarladım sadece bir oda 21 ºC olucak diğer odalar 50ºC ayarlanıcak , o konuya kafam takılıyor

bu arada herşey toplam 2700 Tl ye mal oldu ,
  • fatokato F kullanıcısına yanıt
    oda termostatının monte edileceği yer evin genel derecesini yansıtabilecek referans noktaı olmalı öyle bir yere monte ettirmeniz gerekir ki ne kombiye çok yakın olacak ne de en uzaktaki yer olacak oda termostatında en önemli kriter bu
    ayrıca oda termostatı yerden en az 1,5metre yükseğe ve herhangi bir ısı kaynağına uzak monte edilmelidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: snepiister

arkadaşlar merhaba bugun Baymak İdee 28 Kw Premix Yoğuşmalı Kombi aldım çarşamba gunu montaj yapılacak bu kombiyi kullanan arkadaşlar varmı?

İdee kombi için kullanıcı yorumunuzu
    alabilir miyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabanoz -- 20 Eylül 2015; 20:35:09 >
  • şuanda sınıfının en iyisi diyebilirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: neonselo

şuanda sınıfının en iyisi diyebilirim..

Sinifi derken neyi kast ediyorsunuz? Bir de neye gore iyiligini gordunuz? Kullanici misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fatokato

burada yazılanladan sonra I-sense oda termostadı da aldım ,sadece bir odayı kontrol edebileceğim , örneğin kombiyi 50 ºC ayarladım oda termostatı 21ºC ayarladım sadece bir oda 21 ºC olucak diğer odalar 50ºC ayarlanıcak , o konuya kafam takılıyor

bu arada herşey toplam 2700 Tl ye mal oldu ,

Kombi petekler ve proje vs 2700 mu ? Bu herseye neler dahil ?

• Petek ve tesisat vardı , kombi + I sense
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.