Şimdi Ara

Uygun Fiyata Web Sitesi Yapiyorum.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba küçük çapta web siteleri yapiyorum. Ögrenciyim ve ek gelir için bu tarz islerle ugrasiyorum. Asiri profesyonel olmasam da, yaptigim siteler küçük ve orta ölçekli isletmelerin ihtiyaçlarini karsilayacak ve kendilerini tanitmalarini saglayacak türden. Eger sizde uygun fiyata web sitesi sahibi olmak istiyorsaniz bana pm ile veya fkwebtasarim@gmail.com adresinden ulasabilirsiniz.

Referanslarim ;
    www.hansofa.com
    www.kenzsomya.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taupe16 -- 2 Mayıs 2014; 20:52:20 >

• http://onsepeti.com/ güzeldir birdehttp://www.ogretiyor.com/ var, tam bizim için. Tevsiye ederim!
  • Konu hala güncel.
  • Up up yukarı
  • up up güncel
  • Verdiğin tavsiyeler için teşekkür ederim söylediklerinin üzerinde çalışacağım.
  • Bende abin olarak birkaç uyarıda bulunayım.

Sitede flash kullanırsan günümüzde en çok tercih edilen telefon ve tabletlerde desteği olmadığından web sitesi görünmez.

İçerikler çok boş , daha fazla detaylandır.Örneğin bir hakkımızda yazısı daha içerikli olabilir. "Bu adamlar ne iş yapıyor?" siteye giren anlamalı.İnternet sitesi vitrindir.Sen o vitrini ne kadar canlı ve güzel tutarsan o kadar iyi.

Henüz yolun çok başındasın.Beni yanlış anlama sana yol göstermek anlamında söylüyorum bunları. Wordpress sistemine gir. Hem kodlamalarla uğraşmaz hemde daha şık web siteleri yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkyanusTasarım

Bende abin olarak birkaç uyarıda bulunayım.

Sitede flash kullanırsan günümüzde en çok tercih edilen telefon ve tabletlerde desteği olmadığından web sitesi görünmez.

İçerikler çok boş , daha fazla detaylandır.Örneğin bir hakkımızda yazısı daha içerikli olabilir. "Bu adamlar ne iş yapıyor?" siteye giren anlamalı.İnternet sitesi vitrindir.Sen o vitrini ne kadar canlı ve güzel tutarsan o kadar iyi.

Henüz yolun çok başındasın.Beni yanlış anlama sana yol göstermek anlamında söylüyorum bunları. Wordpress sistemine gir. Hem kodlamalarla uğraşmaz hemde daha şık web siteleri yapabilirsin.

Teşekkür ediyorum herşey için. Verdiğiniz bilgileri değerlendireceğim wordpress sistemi hakkında eğer zahmet olmazsa pm den bilgi verebilir misiniz?

• Taupe16 kullanıcısına yanıt
    pm attım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.