Şimdi Ara

mescid-i aksa gerçeği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.youtube.com/watch?v=zeEB3Tfnz-o

gerçekler su yüzüne çıksın

• Bizim de katkimiz olsun...

Ekleme: Reklama takildigi icin biraz asagiya aldim.

mescid-i aksa gerçeği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doganza -- 6 Eylül 2006; 2:06:41 >
  • @doganza

Konuyu fake'siz acsaydin daha iyi olmazmiydi
  • quote:

Orjinalden alıntı: david LynCh

@doganza

Konuyu fake'siz acsaydin daha iyi olmazmiydi

Fake oldugunu düsünüyorsan sikayet et. Hem Ankara´dan hem Almanya´dan ayni anda nasil baglaniliyormus anlat onlara.

Senin kuyruk acini anliyorum, cevabinda ancak bu kalite de olabilirdi. Karanliktan kurtulun artik.
  • Kardeşim teşekkür ederim.
    Bu farkı bilmiyor ve Kubbet'üs Sahra yı Mescid-i Aksa sanıyordum.
    Forumda özellikle konu dışında çok uzun zaman sonra birşey öğrendim.
    Teşekkürler.
  • bu gerçeği bilmeyen müslüman genci var mı?yok demeyin sakın!!!
  • googleda grafiklerde aratın harbi doğru :D paylaşım için teşekkürler

aklıma takıldı biraz aradım bulamadım yada anlamadım niye yıkılmak isteniyo deccalin orda olma ihtimali varmış filan yazıyo bi sitede ondan dolayımı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secosg -- 6 Eylül 2006; 9:16:01 >
  • Allah razı olsun kardeş. bu yaşımdayım.. kubbetus sahranın resimlerini her yerde gördüğüm halde ( ki onun mescidi aksa olmadığının öğreneli 3-5 seneyi geçmez. mescid - i aksnın resmini ilk kez görüyorum.

arkadaşlardan ricam ellerinde mescidi aksanı büyük boy resimleri olan bvarsa burda yayınlasınlar. bizde onun gerekli şekilde çoğaltıp dağıtalım.
  • çok teşekkürler Allah razı olsun. bize düşen görev bu resmi gördüğümüz yerde etrafımızdakileri bilgilendirmek.
  • ben de bilmiyodum şahsen. ayakta uyuyoruz ya.
  • Daha cok kisi görsün diye, yukari.
  • Çok teşekkürler arkadaşım bende bilmiyordum.Elinize resim geçtikçe eklerseniz daha ayrıntılı bilgi sahipi oluruz.
    Not:Bu konuyu üstte tutalım
  • Yaln yok . Ben de bilmiyodum.
  • nedenini yazım arkadaşlar israiller tüm medyaya mescid-i aksayı kubetüs sahra olarak tanıtıyolar.Ve yeni nesilleride böyle inandırıyolar.ama neden??Nedeni israilliler mescidi aksayı yıkıp yerine hz.ibrahim(yanlış olabilir)tapınağını yapmak istiyolar ve her medya kuruluşuna mescidi aksa resmi diye bu resimler yollanıyor ve bizim ve bizden sonraki nesile unutturulmaya çalışıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: oktayd

nedenini yazım arkadaşlar israiller tüm medyaya mescid-i aksayı kubetüs sahra olarak tanıtıyolar.Ve yeni nesilleride böyle inandırıyolar.ama neden??Nedeni israilliler mescidi aksayı yıkıp yerine hz.ibrahim(yanlış olabilir)tapınağını yapmak istiyolar ve her medya kuruluşuna mescidi aksa resmi diye bu resimler yollanıyor ve bizim ve bizden sonraki nesile unutturulmaya çalışıyor.

Aciklama icin sagol.

Düzeltme: Hz. Süleyman
  • eyvallah çok iyi oldu bu ya bende bilmiyordum
  • ya valla Allah razı olsun bnde şu ana kadar bilmiyordum hep böle gösterildi medyada falan hatta bazı özel mesci-i aksa yı anlatan programlrda bile bn bütün tanıdıklarıma bu videoynun linkini mail olark attım bnce herkes aynını yapsın tekara sağolun
  • Bende yeni öğrendim saolun. Merak ettiğim bir konu var. Hadi diğer kanalları geçtikte dini içerikli yayın yapan kanallar bile bu güne kadar bizi yalnış bilgilendirdiler. Bence bunu arkasında düşündüğümüzden daha büyük bir komplo var.
  • ne fark ederki ha bura ha ora ? ne degistirir ? nolur ne biter ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: erhaxx

ne fark ederki ha bura ha ora ? ne degistirir ? nolur ne biter ?

Nası yani ????????
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.