Şimdi Ara

HTC One Mini 2'ye ait basın görseli sızdırıldı. (Güncelleme ile yeni görsel eklendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
1.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC One Mini 2'ye ait basın görseli sızdırıldı. (Güncelleme ile yeni görsel eklendi)

HTC'nin geçen yıl olduğu gibi bu yıl da piyasaya sürmeye hazırlandığı amiral gemisi One M8'in daha küçük boyut ve düşük donanımlı versiyonu One Mini 2'ye ait basın görseli internette yer aldı.

Daha önceki gelen bilgilerde One M8'deki gibi çift kameranın yer almayacağı belirtilen telefonda sızan görsellerde de görüldüğü üzere yalnızca tek bir kamera yer alıyor. HTC'nin Ultrapiksel teknolojisine de yer vermediği modelde diğer telefonlardaki gibi 13MP'lik bir kameranın yer alacağı konuşuluyor. Diğer sızan teknik özelliklerini belirtecek olursak; 4.5" ekranında 1280x720 piksel çözünürlük sunacağı belirtilen telefonda fiyat odaklı ürünlerde sıkça görmeye başladığımız 1.4GHz hızda çalışan Snapdragon 400 yongaseti yer alıyor. 1GB belleğe, 16GB dahili hafıza sahip olacak modelin yazılım tarafında ise Android 4.4 tabanı üzerinde Sense 6 arayüzü bulunuyor.

HTC One Mini 2'nin piyasaya çıkış tarihi ile ilgili şu an bir bilgi yok ancak Samsung Galaxy S5 Mini'nin de yakın zamanda piyasaya sürüleceği düşünülürse HTC'nin bu cihazı çok geçmeden piyasaya sürmek isteyeceği düşünülebilir.

Güncelleme: Eski görsel, @evleaks tarafından sızdırılan yeni basın görseli ile değiştirilmiştir.

• Micro sd?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı 2000-2250 civarı olursa tadından yenmez dermişim :D

HTC fiyat politikasını düzenlerse rakipleri karşısında daha çok başarı elde edecektir!

• M8e benzeyen tek ozelligi rengi herhalde.

• Bu Snapdragon 400'ü bedavaya mı dağıtıyorlar arkadaş?
  • Caner Köksel? Yeni bir editör arkadaş sanırım :) Yeni editörseniz hayırlı olsun, yoksa çok fena rezil oldum :D

İlk cümlede "...düşük boyut ve donanımlı..." derken? Orada gözden kaçan bir nokta olmuş sanırım; "...M8'in küçük boyutlu ve düşük donanımlı versiyonu..." diye düzeltilebilir.

Niye böyle gramer nazisi oldum şimdi bilmiyorum :D

• Geçen seneki modelin üstüne pek bir şey koyamamışlar.Bunun içinde 1500 lira istemesinler bari.

• Bu fiyatlarla HTC almak saçmalık. Fiyatı 800-1200 arasında olursa değerlendirilebilir.

• M8 kırpık olmus bu ..zaten m7 yi 900 civarı temiz bulmak mümkün ..

• Kamerası abisinden iyi olacak herhalde.

• Sense arayüzüne sanal tuşlar hiç yakışmıyor
  • burakesan kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: burakesan

Caner Köksel? Yeni bir editör arkadaş sanırım :) Yeni editörseniz hayırlı olsun, yoksa çok fena rezil oldum :D

İlk cümlede "...düşük boyut ve donanımlı..." derken? Orada gözden kaçan bir nokta olmuş sanırım; "...M8'in küçük boyutlu ve düşük donanımlı versiyonu..." diye düzeltilebilir.

Niye böyle gramer nazisi oldum şimdi bilmiyorum :D

Kusura bakmayın yazarken gözümden kaçmış, düzelttim. Teşekkürler gösterdiğiniz için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rust in Peace -- 2 Mayıs 2014; 19:38:19 >
  • Adamların misin de bile asalet var

• 4.7 inch 720p Snapdragon 800 2gb ram 1800 tl civari fiyat olsaydi tadindan yenmezdi birde en az 2500 mah batarya tabiki

• Ramı 1.5 Gb yapsalar iyi olacak onun dışında pili de 2300-2400 mah civarı olursa tutar.

• S 600 işlemci, 2500 mAh pil, efsane olmasına yeterdi. tabi fiyatı 1200 ü geçmemek koşulu ile...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fz18

S 600 işlemci, 2500 mAh pil, efsane olmasına yeterdi. tabi fiyatı 1200 ü geçmemek koşulu ile...

İnşallah öyle olur. Şuanda Iphone 5'imi şarjından dolayı sattım. Z1c alma niyetindeydim ama 1.376 paralel ithalat alıp almamak arasında kaldım. Zira telefonla sadece whatsapp, twitter, facebook ve internette gezinme yapıyorum. Oyun olarak tek eğlencem Fun Run ve bazı basit oyunlar. Bu kadar az şey için Moto G almayı düşündüm ama onun da biraz kalın ve Motorola olmasından dolayı içime sinmedi. Birazcık daha bekleyip güzel bir telefon alma umudum var.
  • Mini işini bir Sony yaptı onuda Türkiye Sony kazığı sayesinde 2000 liradan sattılar. Adam gibi sağlam bir mini yapıp ucuza satacak yok arkadaş illa dayatıyorlar koca koca ekranları sevmiyen benim gibi küçük ekran isteyenlere hitap eden yok resmen.

• Çöp çöp çöp. Z1 compact akar.

• Ram en azindan 1.5 olmali.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.