Şimdi Ara

Yardım lütfen : Clan a Simge Koyma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
12.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya arkadaşlar ii bi clan daydım ama cl server ı terketti dımdızlak ortada kaldım . x7 server da 60 lvl adam kastım . e napim dedim en iisi clan kurmak kurdum da 1 gunde lvl 3 yaptım yanlız ufak bi problem var ben bu clan a nasıl simge koycam :D yardım ederseniz sevinirim

Şimdiden teşekkürler

• hala bekliyorum yokmu bi bilen ??
  • Hazır amblemerden 1 tane seç netten bulduğun birini mesela..ölçüleri 16*16 olmalı nette bolca bulunuyor..
    bunu paint ile düzenle..yapmak gereken sadece farklı kaydet diyerek 24 renk olan bitmap resmi 256 renge çevirmek.
    kaydedeceğin yer olarak da kolay bi yer mesela hemen HDD'nin bir bölümünü(bölümlenmiş olduğunu farzediyorum)
    belirle..oyuna girdikten sonra clan sayfasını açıp set crest dediğinde crestin directory sini yaz..mesela;
    C:/crest.bmp ya da C:\crest.bmp bazı sunucular sadece birini bazıları her ikisini de kabul ediyor..
    artık clanının bir amblemi var
  • Çok saol baba yaw hemen deniyorum resim falan da buldum inşallah olur

Çok teşekkürler
  • yok 16*12 olacak :)
  • ha +16*12 yap 256 renk yap farkli kaydederkende ama kaydederken mesela ismini ahmet yapacan ahmet.bmp diye kaydet C nin icine ondan sonra oyuna gir statustan clana gir clanda altta set creest var onu tikla oraya C:\\ahmet.bmp yap bu kadar
  • Çok saol baba yaw koydum bi tanede bana bi de crest lazım :D hazır pek bulamadım bide nerden bulurum 16x12 yardım ederseniz çok ii olur

2.günden 3 kişiyim :D ben lvl 60 WS , lvl 46 BD ve lvl 40 BH olduk x7 server da insallah daha ii olcaz uçümüzde türküz :D

Lineage2 eva da oynayan varsa clan a gelebilir şimdilik tek türk clan ı benim ama international clan istiom :D saolun
  • Valla onu kendin yapacan ha yok ben yapmasini bilmiyorum dersen biri sana yapacak yollicak Ha sen yapar yollarmisin diye bi soru sorma :) uyuz oldugum bi is yapmam :) internetten bulursun :) bi ihtimal
  • Beyler crest calısmıyo bende oyunda bi sorun olabilirmi revenge serverındayım ama yolu gösteriyom file not found diyo her seferinde
  • ben denedim çalıştı bende . ben c:/clan/1.bmp yazdım kabul etti sende basit bi yere koy bide uzantısını yazmayı unutma

Ya bide bişi sorcam nasıl dayanıyonuz revenge de oynamaya ? ben 1 hafra falan oynadım lag den şehirde hareket bile edemiosun walla çile kolay gelsin
  • güzelim kayit ederken ya renk olayini yapmadin yada 16*12 deil senin resm b yer de bi eksik lik vardir bulamiyosan yapamiyosan googele gir tatoo yu arat orada 7 yada 6 sayfada 16*12 boyutunda bi resim olacak şaman larin iyilik kotuluk simgesine benzer bi simge onu koy idare et onu c ye 1.bmp ve 256 renk olarak kaydet ok. ondan sonrada set creste gir c:\\1.bmp yaz ve ok tusuna bas sende set crest calismiyosa sen o zamn lider deilsindir :) dikkat etmuhahaha
  • önce 16*12 256 renk remin olması lazım .eger zaten 16*12 resmin varsa paintten farklı kaydette 256 renk var . kolay olsun die C nin içine kaydet adını a koy kolay olsun.
    sonra olyuna gir set creste bas C:/a.bmp(herkez koymayı unutuyor)
    sonra clanınla hava atmaya devam et:D
  • Çok saolun yaw Eva da bayağ büyümeye başladık ^^ 25 kişi olduk 5 imiz türk hehe yardımlarınız için çok saolun
  • gort
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.