Şimdi Ara

Playstation 4 için 12 Bağımsız Oyun Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Sony'nin bağımsız geliştiricilerle yakın ilişkiler kurması meyvelerini vermeye devam ediyor. Bağımsız geliştiriciler Sony'nin yeni nesil konsolu Playstation 4 için 12 oyun daha duyurdu. Bu oyunlar şu şekilde:

Source (PS4)
    Spelunky (PS4)
    Chasm (PS4)
    Drifter (PS4, PSV)
    Jamestown Plus (PS4)
    Starwhal: Just the Tip (PS4, PS3)
    Nidhogg (PS4)
    Skulls of the Shogun (PS4, PSV)
    Apotheon (PS4)
    Ironclad Tactics (PS4)
    Escape Goat 2 (PS4)
    Axiom Verge (PS4, PSV)

Bu oyunların videolarına http://buradan ulaşabilirsiniz. Bağımsız geliştiricilerin konsollardan iyi para kazanması sayesinde bu tür oyunları bolca konsollarda göreceğiz gibi görünüyor.

• PSN Steam olmaya başlıyor sanırım güzel indirimlerde bekliyoruz.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Chasm disinda pek begendigim olmadi.. ps4 aldigimda kesinlikle oynayacagim bir oyun..

• Aralarında sadece Chasm ve Apotheon var alinabilecek kadar iyi olan ama olsun bağımsız oyunların artması iyi aralarından iyi oyunlar çıkıyor. Ben asıl No Man's Sky'ı bekliyorum, indie sektörünün tavan yaptığı an olacak. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: StrangerLovely

Aralarında sadece Chasm ve Apotheon var alinabilecek kadar iyi olan ama olsun bağımsız oyunların artması iyi aralarından iyi oyunlar çıkıyor. Ben asıl No Man's Sky'ı bekliyorum, indie sektörünün tavan yaptığı an olacak. :D

Katiliyorum.. bir de the forest var ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -The Stig-

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: StrangerLovely<br><br>Aralarında sadece Chasm ve Apotheon var alinabilecek kadar iyi olan ama olsun bağımsız oyunların artması iyi aralarından iyi oyunlar çıkıyor. Ben asıl No Man's Sky'ı bekliyorum, indie sektörünün tavan yaptığı an olacak. :D<br></blockquote><br> Katiliyorum.. bir de the forest var ;)

Doğru; ama benim Forest'tan biraz şüphelerim var. Çünkü duyuru videosundan beri ne bir gelişme ne bir haber var hiçbir şey bilmiyoruz; ama o da videodan gördüğümüz kadarı ile çok güzel olacak.

• Önümüzdeki 1 yilin PS Plus beles oyunlari belli oldu böylece
  • Biri şu bağımsız yapımcıları durdursun.Bu tür oyunları oynamak istesem atari alırdım.

• Bağımsız oyunlar iyi güzelde Sony bu işi abarttı.

Geçen nesilin sonunda çıkan TLoU'un yeni versiyonu üstüne Beyond Two Souls'un Ps4 versiyonu soylentileri ve paso bu bağımsız oyunlar nedir bu böyle.

Geçen nesilin ve indi bindi oyunlar ile yola devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 1 Mayıs 2014; 14:20:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nanobot

Biri şu bağımsız yapımcıları durdursun.Bu tür oyunları oynamak istesem atari alırdım.

Tabii kardeş mutlaka oyunlarda bir Amerikan Asker Grubunu yönetmeliyiz. Sonunda Amerika kurtulmalı atom bombası falan atılmalı bunlar yoksa zaten ona oyun denmez değil mi ?

• quote:

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: nanobot<br><br>Biri şu bağımsız yapımcıları durdursun.Bu tür oyunları oynamak istesem atari alırdım.</blockquote><br><br>Tabii kardeş mutlaka oyunlarda bir Amerikan Asker Grubunu yönetmeliyiz. Sonunda Amerika kurtulmalı atom bombası falan atılmalı bunlar yoksa zaten ona oyun denmez değil mi ?

Ben burda yazdıklarını kasdetmedim.''Next Gen'' diyip PS4 çıkdı fakat senesini dolduracak,İndi oyundan geçilmiyo,App store da bile daha iyi grafiğe sahip oyunlar var.
    Senin hoşuna gidebilir.Fakat benim için grafik,oynanabilirlik,hikaye önemlidir.

• Makinede oyun yok plus oyunlarindan sikayet ediyorsunuz.
    Ne yapsınlar Tomb Raider Infamous falan mi versinler ?

• quote:

Orijinalden alıntı: nanobot

quote:

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: nanobot<br><br>Biri şu bağımsız yapımcıları durdursun.Bu tür oyunları oynamak istesem atari alırdım.</blockquote><br><br>Tabii kardeş mutlaka oyunlarda bir Amerikan Asker Grubunu yönetmeliyiz. Sonunda Amerika kurtulmalı atom bombası falan atılmalı bunlar yoksa zaten ona oyun denmez değil mi ?

Ben burda yazdıklarını kasdetmedim.''Next Gen'' diyip PS4 çıkdı fakat senesini dolduracak,İndi oyundan geçilmiyo,App store da bile daha iyi grafiğe sahip oyunlar var.
    Senin hoşuna gidebilir.Fakat benim için grafik,oynanabilirlik,hikaye önemlidir.

Uncharted bile PS3'ün çıkışından tam 1 yıl sonra çıkmışken bu neyin kafası arkadaş? Daha konsol çıkalı 6 ay olmuş,"ay oyun yok vay oyun yok". 6-7 sene kullanılan cihazlar bunlar. 1 seneden önce oyun bombardımanı beklemeyin.

Ayrıca konsol alınırken bu dönemlerde oyun çıkmayacağı biliniyor, duyurulan bir şey yok. Madem öyle neden gidip konsol alınır ve alındıktan sonra şikayet edilir? Hem de daha fazla para veriliyor pahalı olduğu için.

Bahar dönemine inFamous dışında duyurulan bir oyun var mıydı? Yok. Eeee? Bu neyin şikayeti?

• Bağımsız oyunların atari gibi olması normal ne kadar ekmek o kadar köfte sonuçta destek aldıkça Next-Gen bağımsız oyunlarda çıkmaya başlar belki gelecek nesil için olur ancak ama önemli olan verilen destek.Büyük firmalar işi bu kadar ticarete dökmüşken istediğimizi verecebilecek bağımsız firmalar giderek artıyor.

• Artık yeni türkçe AAA oyunlar çıksında akalım çatır çatır yahu

• Plus oyunlarından memnunum. Zaten 100 tl verip infamous yada tomb raider yada killzone bekleyecek kadar cimri değilim :).

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.