Şimdi Ara

DriveClub'ın PS Plus Sürümünün İçerikleri Açıklandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Bildiğiniz gibi DriveClub'ın çıkışına bir de "PlayStation Plus Edition" sürümü eşlik edecek. Oyunun bu sürümü adından da anlaşıldığı gibi PS Plus üyelerine ücretsiz olarak sunulacak. Normal sürüme nazaran daha kısıtlı içerikle çıkacak olan bu sürümle ilgili net bilgiler geldi.

Yapılan açıklamalara göre DriveClub: PlayStation Plus Edition, bir ülkeden 5 farklı yarış pistini içerecek. Ayrıca bu sürümde oyunculara 10 adet araç sunulacak. Aslında bu sürümü bir 'demo' olarak değerlendirebiliriz. Tabii ki bu demo misali sürümün diğerlerine nazaran en büyük artısı online oynanış seçeneği olsa gerek.

• Boşa dememişler, ucuz etin yahnisi olmaz diye...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Her driveclub haberinin altında ilk senin yorumun var tamam sanki bedava demoyu full sürüm verceklerdi yazarken biraz düşün kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mertcan102

Her driveclub haberinin altında ilk senin yorumun var tamam sanki bedava demoyu full sürüm verceklerdi yazarken biraz düşün kardeşim.

Bedava demomu ? PsPlus bedava oldu da benim mi haberim yok.

• hiç yoktan ful sürüm yükseltme ucuz olsun

• trophylerin alınabildiği bir oyuna demo diyen bir yazar var bu sitede, kullanıcısından ne bekliyoruz ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Swords Of Fate

trophylerin alınabildiği bir oyuna demo diyen bir yazar var bu sitede, kullanıcısından ne bekliyoruz ki?

Yahu demo mu deniyor orada, benzetme yapılıyor. Trophy alınıyor diye araç & pist bakımından düşük tutulan içeriğe benzetme de mi yapamayacağız? Aylardır 'biraz daha az içerik' diyerek tanıtımı yapılan sürümün içerikleri böyle açıklanırsa tepki de konur. Biraz yabancı siteleri de takip edin isterseniz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Demo değil ama ps plus edition, istediğin gibi degerlendirir herkez ama ,bir habercinin yanlış bir değerlendirmesi algı hatasına yok açıyor yukarıdaki kullanıcının yanlış algisi gibi. Kişisel bi konuya da deginmissin , cevap vereyim , yerel yabancı her medyayı takip ediyorum ben. Ama yinede önerim için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lafı eveleyip geveleme 10 araç 1 ülkeden 5 pist bildiğin demo işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 1 Mayıs 2014; 0:11:20 >
  • 10 adet arac ve bir ulkeden 5 pist sunacaklar ve buna denilmeyecek :))bildigin sapina kadar demo iste kasmanin anlami yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç yoktan iyidir bence neden derseniz araba yarışlarını çok sevmeyen biri için ideal birşey en azından. Yada oyun çöp çıktı diyelim elimizde demo ve full kırması bir oyun olacak bununla değerlendirir ve oynarız arada sıkılırsak 2 online yarış yapar atarız kenara.

• Biri bana ps plus ın genel işleyişini anlatabilir mi ben bi sitede oyunları belli bir süre (bir ay gibi)kullaniyoruz sonra erişim bitiyor diye okumuştum??

• Ben hiçbir demoda 5 tane pist, 10 tane araç görmedim. Hele Next gen'de hiç olmaz. Online oynanış ve süper grafiklerde cabası.
  • Kutulu alanlar PSPLUS üyesi ise online oynayabilecek mi ?
    PSPLUS üyeleri oyununu para verip son sürüme yükseltebilecek mi?
    Eğer PLUS üyeler oyununu tam sürüm yaparsa , sadece 5 pist-10 araba mı yoksa tüm pistler,arabalar,oyun modları ve seçenekler ile online oynayacaklar.
  • pist hadi neysede 5 araç nedir ulen ama en azından onlineyi oynayarak biraz vakit harcayarak tam sürüme geçmeyi hak edip etmediğini anlıyacağız :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.