Şimdi Ara

TP-Link ile Türkiye çalışmaları ve yeni ürünlerini konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• TP-Link Türkiye Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer ile ülkemizdeki çalışmalarını, başta 802.11ac uyumlu modeller ve Powerline adaptörler olmak üzere yeni nesil ürünlerini ve ideal ev içi ağ kurulumunda dikkat edilmesi gerekenleri konuştuk.

• 24 saat dayanamayan Access Point ve Modemler için ne zaman çözüm bulmayı düşünüyorlarmış? Ucuzluk yönünden evet piyasanın en ucuzu ama sorunlar çok fazla.

Sitesine DDWRT gibi harici yazılımlar yüklenmesi durumunda garanti dışı yazmayı becerene kadar kilitlenip durmayan bir firmware yapmayı becersinler..

• bu kadar itici ttnet reklamı görmedim

• Kaliteli ürün yapsınlar önce.

• bu tp link bir tek bende sorunsuz sanırım modemim acces pointim ve routerim aynı ağda 7/24 çalışıyor sorun yok
    şu bi gerçek kendi yazılımı oldukça sorunlu ama 50 liralık routere ddwrt kurunca 250-300 satılan cihazlarla aynı işi yapıyor nerdeyse
  • Modemini aldım.zırt pırt kopuyor.kesinlikle uzak durun derim.8 mbit üstünü kaldırmıyor gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ttnetin yavaşlığından ttnet reklamı açılmıyo :D

• Daha çok firma videosu bekliyoruz

• Bu cihazların bir günü bir günü tutmuyor.

• Bu kadar lanet bir firma olamaz cihaz bozuldu garantiye gönderdim bir üst modelini gönderdiler sürekli kopuyordu internet ilgilenmediler en sonunda aldım modemi çekiçle paranparça ettim.Aman diyeyim benim başım yandı sizinki yanmasın bu bana ders oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 30 Nisan 2014; 22:52:51 >
  • Teknik destekleri iyi ama..

• Pazara girdiklerinden (2008)den beri firma olarak kendilerinin farkındayım. Ürünlerinin, yarattığı çözümlerin, cihazlarının arayüzlerinden tutunda ergonomik yapılarından; ve özellikle de fiyat/performans anlayışını hiç yitirmediklerinden dolayı TP-Link firmasını içtenlikle tebrik ediyorum...
  • Tp-link adsl sync'de kullandığı chipset'ten ötürü hızlı bağlanıyor fakat ben iki kere aramama rağmen call center'ı ikisinde de 3odk'dan fazla bekledim herhangi bir çalışan telefona cevap vermedi malesef belki de bu yüzdendir geri dönüşün az olması.Bence ürün pazarlama ve satışından çok satış sonrası desteğe yönelmeleri daha doğru.Şayet bu şekilde tplink'i kurumsal ürün satarken ben düşünemiyorum..

• tp-link mi aman aman aman! bana sorunsuz bir şekilde çalışan bir cihazını gösterin bulamadım siz gösterin
  • Uzak durun. Ucuza alacam diye paranızı heba etmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her mahallede varlar masallah tplink201738

• kesinlikle tam anlamı ile sorunsuz çalışan bir cihazına rastlamadım.. tabi önce cihazlarına Türkçe dil desteği vermeleri gerekiyor dd-wrt bile türkçe dil desteği verebilirken Türkiye'de milyonlarca cihaz satan firma Türkçe dil desteği veremiyor cihazlarına

• WaShErE kullanıcısına yanıt
    Aynen bende teknik destek için bikaçdefa aradım her seferinde onbeş yirmi dakka bekledim açan olmayınca saydıra saydıra kapadım o çağrı merkezini kurmuşsun ne farkeder muhatap bulamadıktan sonra,adamlardaki zihniyet satana kadar eyvallah sattıktan sonra yallah
  • hali hazır da sattıkları modemin adı bile yok sitelerinde geçiniz efenim geçiniz

• amma çok TP-LINK düşmanı varmış... hep TTNET yüzünden düzgün ADSL hizmeti veremiyor suçlusu modem üreticisi oluyor...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.