Şimdi Ara

HTC One M8 Dot View Kılıf video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
5.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC'nin tasarımı ve alüminyum gövdesi ile rakiplerinden ayrılan yeni üst seviye telefonu HTC One M8'in en az telefon kadar merak edilen Dot View isimli kılıfını sizler için inceledik.

Bu videomuzda kılıfın çalışma şeklinden kılıf ile yapılabileceklere kadar bir çok konuda sorularınıza cevap vermeye çalışıyoruz.

• Video da çok bariz frame atlamaları var neden acaba ?

• Kılıf budur bunun üstüne kılıf yok abisi kim ne derse dersin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir tasarıma sahip ancak yazma konusunda çıkarttığı sıkıntı falan o kadar yüksek ücretler ödeyip almaya gerek duyulacak bir aksesuar değil.

• Fiyatı bir yana, ürün oldukça kullanışlı. Ekranda aramayı görüp cevaplayabileceğimiz önünde büyük bir açıklık olan kılıflar bile çoğu kişi için çok kullanışlı oluyor. HTC bence yine teknoloji için iyi bir hamle yaptı ama hiç bir müşteriye bu fiyatlarla hitap etmiyor.

• M7 için de bekliyoruz

• ben hong kong'tan 120tl'ye buldum.kargo da bedava.turkiye'de su anda 330tl'den falan satiliyor:-)

• M8'in tek çekici yönü dot view bence.

• O sırada kız arkadaşı ile bi kafede oturan Erdi Özüağ: Bu da sıkıldıkça beni arıyo allahın delisi ya
  • mesut abi fiyatı bilmiyoruz ama senin dedigin gibi baya pahalı gibi cok güzel düşünce ama özgür deyilsin kılıfla msj olsun ve tlf en cok kullanılan yönü yazı yazmakla geciyor msj olsun facebook olsun ve digerleri kılıf acıp yazılıyor cok zor görünüyor bence normal diyorum kullanış okadar aşırı özgür degilsin

• Kılıf manyetik sensörü ile etkileşimli olarak çalışmakta ve Türkiye fiyatı 149TL.

• çok şikayet etmişsiniz ama fiyatını söylememişsiniz, fiyati ne kadar?

• Biraz bekleyince Çin'den $10'a alınacak bir kılıf olmuş

• 300 liralık bir kılıf değil kesinlikle.
  • HTC bu fiyatlarıyla ancak kocaman bir kahkahayı hak ediyor :)

• Kılıf harika fakat o fiyata değmez be

• Bu pencereli kılıflar daha basit ve daha ucuz değil mi?
  • Özün bir fikir. Tebrik etmek lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su ya karşı korumalı kılıf olsaydı iyi olurdu.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.