Şimdi Ara

Acer Iconia Tab 7 & One 7 Tabletler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Acer'ın yeni tanıttığı Iconia Tab 7 ve Iconia One 7 tabletleri, tablet pazarındaki sıkı rekabete dahil oluyor.

• Bence 8.3" İnce çerçeveli olsaydı daha iyi olurdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çin markalarından iyidir ehh.

• Telefonların aşırı büyümeleri ile 7 inch piyasası neredeyse bitti.Pek başarılı olacağını sanmıyorum.

• Bizleri tınlayan kim ? Belki 100 defa mesaj yazdık, Video başı reklamları kaldırın diye, Bırak kaldırmayı adamlar tam sayfa reklam koymuş. Bir önceki mesajımda 100 - 150 arkadaş bana hak verdi... Zaten bu ne çelişki arkadaş ?
    ''Sponsor= SUPERONLINE / Ama adamlar ''TTNET'' reklamını yapıyor tam sayfa, bu nasıl politikadır ? Nasıl reklam alacağınızı şaşırdınız. Hangi devirde yaşıyoruz Video başı reklam nedir ???

• onlerden..
  • Bence en iyisi apple İpad dir.

• Htc Sensation xl gibi arkası klasik çin malı tablet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İconia tabın arka kısmı güzel olmuş diğer özellikler olarak telefon özelliği dışında birşeyi yok asus Memo Pad hd7 gibi ikiside

• quote:

Orijinalden alıntı: Aaron Paul

Bizleri tınlayan kim ? Belki 100 defa mesaj yazdık, Video başı reklamları kaldırın diye, Bırak kaldırmayı adamlar tam sayfa reklam koymuş. Bir önceki mesajımda 100 - 150 arkadaş bana hak verdi... Zaten bu ne çelişki arkadaş ?
    ''Sponsor= SUPERONLINE / Ama adamlar ''TTNET'' reklamını yapıyor tam sayfa, bu nasıl politikadır ? Nasıl reklam alacağınızı şaşırdınız. Hangi devirde yaşıyoruz Video başı reklam nedir ???

Reklam konusundaki eleştirilerinizde siteye haksızlık ettiğinizi düşünüyorum. Bu kadar emek veriyolar ve tabiki para kazanmaları gerek. Ve herkes daha fazlasını isteyebilir bundan daha doğal ne olabilir. Reklamı kaldırın ne demek böylesi bir dayatma olurmu. Resmen adamlara para kazanma hayrına hizmet et haber ulaştır diyorsun sen. Sanane sponsorun kim olduğundan ve kimden reklam aldığından. Eleştiri dediğin yapıcı olur. Sen adamlara para kazanmayın dersen adamlarda sana beğenmiyorsan defol git derler, beklediğin cevap kalitesinde eleştiri yap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vega -- 30 Nisan 2014; 23:19:10 >
  • Bende iconia tab 8 var a1-810 çok memnunum tavsiye ederim 370 liraya kliksa dan almıştım.

• quote:

Bizleri tınlayan kim ? Belki 100 defa mesaj yazdık, Video başı reklamları kaldırın diye, Bırak kaldırmayı adamlar tam sayfa reklam koymuş. Bir önceki mesajımda 100 - 150 arkadaş bana hak verdi... Zaten bu ne çelişki arkadaş ?

Evlerinde Uydunet kullanıp Superonline sponsorluğunda TTNET reklamı yapıyorlar. Ne akla hizmet ettikleri belli PARANET sınırsız giydirnet
  • quote:

birşeyden haberiniz yok bari yorum yapmayın
    http://www.donanimhaber.com/ 'a gir sol üste bak bakayım hangi sponsorlar var? ttnet de var superonline da da var ayrıca ttnet özel destek bölümü var bir sorunum olduğunda direkt oraya yazıyorum hemen ilgileniyorlar.
    şimdi beni ttnetçi yapmayın günahım kadar sevmem ama doğruya doğru adamlar burada kimsenin babasının hayrına haber yapmıyor reklamlar sayesinde bu iş yürüyor ve çoğu kişi reklamenglleyici (@dbl0ck) kullandığı için hiçbir reklam gözükmüyor, bu video önü reklamlar bu açıdan siteler için ilaç oldu çünkü daha engellenmiyor
  • Artık en kucuk tablet 8 ınc olmalı bence.7 inç çok küçük kalıyor

• tabletlerin önemi azalmaya başladı artık heleki 5 inç telefonlardan sonra iyice yok olmaya yüz tutacaklar sonları netbooklar gibi olacak sanki :D

• guzel alınabılır
  • Ender hocam size niye hep az ilgi gören konuların haberlerini kitliyolar ya. Çok güzel inceleme yapıyosunuz bu inceleyide zevkle izledim ama hep balı kaymağı başkaları yiyo size acer tablet kalıyo bakıyorum izlenme sayısı 10.000 bence daha fazlasını hakediyosunuz kapın Mesut Çeviğin elinden S5 i yardırın gitsin :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.