Şimdi Ara

Galaxy S5 Google Play Edition yakında satışa çıkabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Galaxy S5 Google Play Edition yakında satışa çıkabilir

Google'ın üretici ortaklarının üst seviye mobil cihazlarını özelleştirilmiş kullanıcı arayüzü yerine stok Android arayüzü ile yeniden satışa sunduğu ve muhtemelen Nexus programının yerini alacağı düşünülen Google Play Edition modelleri arasında yeni bir üye daha katılabilir.

Google'ın cihaz satışı yaptığı Play sayfasında ortaya çıkan bir temsili görsel Galaxy S5 Google Play Edition sürümünün yakında piyasaya sürülebileceğini gösteriyor. Samsung'un yeni amiral gemi modeli stok Android arayüzü ile satış sayfasında boy gösterirken, henüz satın alma seçeneği sunulmuş değil. 

Ancak sayfada cihazın adı olarak Galaxy S4 kullanılmış ve görselde ekran üzeri butonlar yer alıyor. Bu bakımdan henüz satışa başlanmadığı için ilanda bir yanlışlık olduğu ve resmi lansman ile birlikte bu hatanın da giderileceği düşünülüyor. 

Google sadece Nexus programı içerisinde yer alan mobil cihazlara Android güncellemelerini en hızlı şekilde sunarken, Play Edition programı sonrasında bu modeller de hızlı bir şekilde güncelleme almaya başlamıştı. Ancak Play Edition cihazları fiyat bakımından orijinallerinden farklı değil.

Galaxy S5 Play Edition modeli de Android 4.4 Kitkat stok işletim sistemi ile piyasaya sürülecek ve sonraki güncellemeleri en hızlı şekilde alacak. Şimdilik modelin ne zaman satışa sunulacağı bilinmiyor.  

Galaxy S5 Google Play Edition yakında satışa çıkabilir

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanal tuşları görünce ekrem71 olduğunu anladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Editör yeni uyanmış :) Ama resim zaten temsili

• Edition sürümleri neden ülkemde satışa sunulmaz ?

• Sanal tuslar ben daha iyisini yaparım:)

• Sanal tușları beğenmeyen tek ben mi varım?

• Kapasitif + sanal tuşlar. Güzel kombinasyon olmuş.

• Abi bir bakın fotoğrafa, sanal tuşlar var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamın suçu değil yüklenmeyin beyler. Kaynak sitede de öyle bu resim :D

• S5 icin guzel haber ama note serisi icinde gecerli olmali bu durum.

• En başta bunu cikaracaklardi aslında,.TouchWiz olmadan birşeye benzer telefon

Düzeltme:Yazım yanlışı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 30 Nisan 2014; 15:12:12 >
  • stock android teması çok dandik.

• quote:

Orijinalden alıntı: adını nick koydum

Sanal tuşları görünce ekrem71 olduğunu anladım.

Ancak sayfada cihazın adı olarak Galaxy S4 kullanılmış ve görselde ekran üzeri butonlar yer alıyor. Bu bakımdan henüz satışa başlanmadığı için ilanda bir yanlışlık olduğu ve resmi lansman ile birlikte bu hatanın da giderileceği düşünülüyor.
  • Aslında üreticilerin buna destek vermeleri gerek. Bütün özelliklerinin aynı olmasının yanı sıra stok arayüz olduğu için gerek stabilitesi, gerek hızı, gerekse güncelleme süresi ve sıklığı açısından daha iyi bir seçim haline geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında bütün firmalar saçma arayüzlerle uğraşacağına stock android yükleyip satsa güncelleme problemide olmaz.

• Bu tip cihazlar gelse daha iyi.
    Sözde google sertefikası programı vardı.
    Demekki yalan oldu.

• bunun yerine yanında (cd veya internet sitesinde) bu rom u ek seçenek olarak verseler resmi olarak daha yerinde olur.

• zaten stok saf android tüm samsunglara yüklenebiliyor, nexus versiyonunun aynısı s5 e note 3 e yükleniyor xda da uzun zamandır var, uğraşmak istemeyenler için iyi tabii ama bi yenilik sayılmaz :)

• İsmi biraz insana yada ilk olarak bana itici, biraz antipatik geldi ama Nexus programı dahilinde saf Android deneyimi bence iyi bir alternetif.. Fiyat aynı, model aynı sadece %100 Android olacak ve en iyi yani güncellemeleri çok hızlı alacak olması alması için iyi bir neden olabilir.. :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.