Şimdi Ara

LG G Watch Haziran ayında 199 Avro seviyesinden satışa sunulacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG G Watch Haziran ayında 199 Avro seviyesinden satışa sunulacak

Google'ın akıllı saatlere yönelik Android Wear işletim sistemi ile piyasaya sürülecek ilk akıllı saati olması beklenen LG G Watch modelinin fiyatı ve çıkış tarihi de kesinleşti.

LG Fransa tarafından yapılan açıklamada LG G Watch modeli Haziran ayında 199 Avro fiyat etiketi ile Avrupa'da satışa sunulacağı bildirildi.

LG G Watch hakkında henüz detaylı bilgiler verilmiş değil. Her zaman açık kalan ekran, suya ve toza dayanıklılık ve iki farklı renk seçeneği şimdilik bilinen özellikler. Ancak modelin 1.65 inçlik ekran ve 4GB dahili hafıza ile geleceği belirtiliyor. Bunun dışında en önemli iki özellik olan işlemci ve bataryanın neler sunacağı bilinmiyor. 

Akıllı saatlerde şimdilik en büyük dezavantaj kullanım süresi olarak görülüyor. Genelde akıllı saatler 10 güne kadar kullanım süresi sunuyor ve bu, standart kol saatleri ile kıyaslanamayacak kadar kısa bir zaman dilimi. Akıllı saatlerin en büyük hedefi standart kol saatinin yerini almak olduğu için batarya konusunda önemli gelişmelerin yaşanması şart.

• Bekleyelim ve görelim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pahalı.

• Harika olucak gibi

• yurtdışından saat almakta yasaklanır şimdi

• akıllı telefonlar zaten bir günü çıkartamıyor batarya konusunda sen bir de saat yükü ekliyorsun bataryaya hadi bakalım hayırlısı
  • Expensive (belki bi lg yerkilisi girerde okur, lg Tr operasyonu feedback konusunda fena durumda)

• moto 360 beklemedeyim

• 10. yorum

• Fiyatı çok pahalı.
  • moto g fiyatına akıllı saat 750 liradan aşağı olmaz

• Cihaza bir haftayı deviren bir batarya koyabilirlerse ve fiyat da ülkemizde 500 TL'yi geçmezse peynir ekmek gibi satarlar. LG'ye G2'den sonra düşük fiyat konusunda güvenmeye başlamıştım ama Türkiye'ye getirdiği son bir iki telefonunda G flex gibi fiyatı uçurdu. Kendime "acaba maymun gözünü mü açtı" diye sormuyor değilim açıkçası. Neyse, inşallah cihaz makül bir fiyat ve rakipçi bir bataryayla gelir de akıllı saat kullanma zevkini çıkarabıliriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Genelde akıllı saatler 10 güne kadar kullanım süresi sunuyor" hangileri onlar?

• fiyat pahali diyorsunuz da sizin ulkenizin para pirimi dandik yapilacak bir sey yok.

• ya abi şu fakirler girmesin konuya ya lutfen rica ediyorum

one m8 2.400 lira pahali. s5 2.200 lira pahali.

akilli saate 200 euro demisler pahali.

ne olacakti 50 lira mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

ya abi şu fakirler girmesin konuya ya lutfen rica ediyorum

one m8 2.400 lira pahali. s5 2.200 lira pahali.

akilli saate 200 euro demisler pahali.

ne olacakti 50 lira mi ?

O 200 euro turkiyede 800 lira olur merak etme.Pahalı degil orasi ayri mesele

• +Saat kaç?
    -Șarjım bitti

• Bende çok merak ettim hangi saatmiş 10 gün şarjı giden.Bildiğim Sony smartwacht 2 var oda en fazla 5 gün gidiyor hafif kullanımda

• Ya yöneticiler bu ilk yorum 10.yorum fln yazanları görmüyormu lütfen şunları banlayın...

• 800 liraya 3 günde 1 şarjı biten saat almak
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.