Şimdi Ara

A5 KULLANANLAR SAKIN BROTHER HL-11 ALMAYIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BU CUMARTESİ 150 TL YE BROTHER HL-1111 ALDIM,İŞYERİNE GELİP KURUNCA ŞOK OLDUM. BEN GENELDE A5 KAĞIT KULLANAN BİRİYİM,FAKAT BU MODELDE A5 YAZDIRAMIYORSUN.TEKNİK SERVİSİ ARADIM A5 DESTEKLEMİYOR CEVABINI ALDIM.İADE DE EDEMEDİM.BU KADAR KÜÇÜK BİR YAZICIDA NASIL A5 OLMAZ HAYRET VERİCİ. O YÜZDEN SİZE TAVSİYEM UZAK DURUN BU MODELDEN.

• Eğer bu gerçekse brother ayıp etmiş satılırken böyle bir durumun olduğu belirtilmesi gerekirdi.Yazması gerekirdi kutusunun dışında vs.

Geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~kasva~ kullanıcısına yanıt
    SAĞOLUN,OYSAKİ BİR ÖNCEKİ YAZICIM HL-2040 TI VE ÇOK MEMNUNDUM,NEYSEKİ FİYATI ÇOK FAZLA DEĞİLDİ...
  • Konu biraz eskimiş ama belki hala sıkıntı çeken olur diyerek bulduğum çözümü yazayım

Öncelikle yazıcıyı HL-1111 driverları ile kuruyoruz. Bu driver ile malesef A5 sayfa yapısı gelmiyor, daha sonra bu linkten

support.brother.com
    Downloads | HL-1201 | Others | Brother
    https://support.brother.com/g/b/downloadtop.aspx?c=as_ot&lang=en&prod=hl1201_as

HL-1201 serisinin işletim sisteminize uygun olan printer driver'ını indirip dosyayı uygun bir yere açıyoruz. inf dosyasının üzerinde sağ tuş yaparak Yükle diyoruz. Daha sonra HL-1111 yazıcı ayarlarından Gelişmiş kısmında Sürücü değiştirip HL-1201 seçip uyguluyoruz. Artık A5 kağıt seçeneği gelmiş oluyor ve yazıcınız HL-1201 olarak çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serbulend -- 4 Mart 2023; 17:1:37 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.