Şimdi Ara

gmd şarj soketi bozuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarin gönderip SS li garanti sürecini paylaşıcam buradan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nasıl gönderiyorsunuz? Benimde aynı oldu
    Kargo ile gönderebilirmiyim, fatura falan koymama gerek war mı kutuya yardımcı olursanız sewinirim
  • Arizanin ne olduğu nun yazdığı bir kağıt yazmaniz yeterli kutunun içine koyun telin yanina yurt içi kargoya gidin kargo posetinin üstüne kendi bilgileriniz adresiniz ve telpa Nin bilgileri adresi yazip kutuyu poşete koyun kapatin gerisini görevli halledecek.

• Kargoyu gönderdim.
     gmd şarj soketi bozuldu

• Bende de aynı sorun var. Göndericem ama geç gelmesinden korkuyorum
  • Peki kargo bir ücret alıyor mu?

• hayır kargo ücretsiz Alıcı ödemeli.
  • Kargo ücretsiz

• aliosmanyuksel kullanıcısına yanıt
    Buradan paylasicam sureci SS li ne kadar surecegini hepbirlikde göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersedes343434vito34 -- 29 Nisan 2014; 16:08:43 >
  • Bu telefonların kronik hastalığı bu. Ben demiyorum bunu nette bu konuda binlerce şikayet var...
    benden 3 ay önce alan arkadaşta şimdi aynı arızadan yolladı servise telefonu. Bende yollamıştım. sitede cihaz sorgulamada "şarj soketi bozuk-garanti harici" diye bir uyarı ibaresi ile 50 tl ücret çıkıyordu. İtiraz etmedim yolladım. onarım başladı ibaresi çıkmaya başladı. 3-4 gün sonra ise "anakarta harici müdahale-277 tl" diye ibare çıkmaya başladı. bende cihazı iade istedim. cihaz geri geldi. Şarj ayakları da çıkarılmış :)şarj deliğinin içi boş şimdi.
    Kronik rahatsızlık bu telefonda bu herkesin başına geliyor ve gelecek. Kimine sadece 50 tl kimine 277 kimine 250 tl gibi ücretler çıkarıyorlar ve çıkaracaklar. anakartın üzerinde şarjı tutturacakları yer kalmışsa 50 lira isteyip yapığ gönderecekler. yok yer kalmadıysa çok içeri kaçmışsa o ayak yani anakarta tutturmak mümkün değilse 250-300 arası anakart değişim ücreti isteyecekler... Gerisi size kalmış.bu illet telefonu alacaklara tek tavsiye. "UZAK DURUN ARKADAŞ"...
    artık ya akıllı telefon almayacağım... yada bunu inadına kullanacağım... şarj sorununu da ek bir pil alarak pili harici şarj ederek kullanmaya devam edeceğim...
    xperia z aldım ekran kırıldı. samsung grand duos aldım ram yetmiyor telefon sürekli reset atıyordu. bunu aldım şarj arızalandı... en iyisi eski nokia'lar... zaten şu an onlardan birini kullanıyorum 20 gündür...

• Cihaz ime sorgulamasindaki telpa yazisini ücret istediklerine dair ciktisiyla tüketici hakem heyetine basvur. Garanti kapsamında yapmak zorunda kalıyorlar söylede yapabilirsin 50 TL için söylüyorum ödemeyi yap ödeme aldiklarina dair makbuzla başvur tüketici hakem heyetine ne paran 1 ay sonra hesabina yatar diye düşünüyorm bazen uzaya biliyor ben Nokia marka tel almistim kronik arizali cikti para iadesini 7 ay sonra almistim ama sonuçta parami aldim.

• Benim telefon servisten bugün geldi.şarj soketi tamir edilmiş ve güncel ROM yüklenmiş. Bu işlemler için benden hiçbir ücret talep edilmedi. Onların telefonu sisteme girmeleri ile benim bugün teslim almam arasında ise 15 gun geçmiş. Şans işi deyicem ama telpa kimden neye göre ücret istiyor neye göre ücret talep etmiyor, anlayabilmiş değilim.

• 3 telefon gönderdik 3 ünden de 50 lira para aldılar , 3 u de soket sorunu ,
    bu aptal markayi almayın aldırmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: TheTsubasaOhzora

3 telefon gönderdik 3 ünden de 50 lira para aldılar , 3 u de soket sorunu ,
    bu aptal markayi almayın aldırmayın

ben yaptırmadan iade istemiştim dün yazmıştım zaten geldi elime şimdi telefon hiç açılmıyor. eskiden pili dışardan şarj edip açabiliyordum şimdi hiç açılmıyor....
  • Aksam konuyu guncelliyorum THH ye şikayet edin

• Arkadasiminda basina geldi. Servise gonderdi, telpanin sitesinde garanti dahilinde yapilacagi yaziyor. Yani ucretsiz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • superminator S kullanıcısına yanıt
    Keyflerine göre ücret talep ediyorlar görünüşe bakilirsa kime denk gelirse ogünün hedef bütçesi tutması için belli sayıdaki cihazdan ücret istiyorlar alabilene ne mutlu mantığı.

• Kadir aras kullanıcısına yanıt
    Tüketici hakem heyetine müracaat et fatura ve servis kağıtlsriyla.

• .AnasoN. kullanıcısına yanıt
    Kime nasip kime kismet desenize.

• Kargo telpa ya varmıştır teslim ederken görevliye sordum nezaman varır kargo bugün için varır dedi engec aksama.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.