Şimdi Ara

Güneş ışığı altında..... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
0
Favori
3.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DoSöDoKöKo

quote:

Orijinalden alıntı: norton772
    Kusura bakma da kendi yazdıklarınla çelişiyorsun. Ne demek ağaçlık olması önemli değil iyiyse iyidir kötüyse kötü. Kapalı ortamlarda amoledlerin iyi olduğunu kimse inkar etmiyor ki! Ama kapalı ortamla açık ortamda da fark var işte. Ayrıca niye illa ki nit ölçüsü verilmesi gerekiyor? O adamlar o cihazların kaç nit olduğunu bilmiyor mu yani?

test her marka için EŞİT ŞARTLARDA yapılmış ise sorun değil... karşılaştırma yapabiliriz çünkü test EŞİT ŞARTLARDA yapılmıştır diye....

AMAAAA güneş altında hangi ekran daha iyi okunuyor diye araştırma içindeysek testinde BOL GÜNEŞ IŞIĞI ALTINDA yapılıyor olması lazım..... aynen bizim Bodrum veya Antalya yazlarındaki güneş gibi bir güneşin altında....

Bu açıdan testlere bakarsak samsung amoled ler açık ara farkı basmış gözüküyorlar..... bu şekilde bir sürü video var.... bakınız youtube ve vimeo...... kimini burada paylaştım... biraz yukarılara çıkın görüceksiniz

Hocam sizin kendi paylaştığınız panoda lumia ve iphone 5 var sonra note 3 ve s5 var . Arkadaşın paylaştığı videoları izledim ama dediğim gibi onlar ağaçların altında yapılmış, biraz yanıltıcı olabilir. Çünkü özellikle amoled ekranlar biraz daha karanlık ortamda çok iyi görüntü veriyor, bu zaten herkezce biliniyor zaten. Neyse uzatmanın manası yok. Ben tekrar note 3 ile kıyaslamaya çalışıcam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Kusura bakma da kendi yazdıklarınla çelişiyorsun. Ne demek ağaçlık olması önemli değil iyiyse iyidir kötüyse kötü. Kapalı ortamlarda amoledlerin iyi olduğunu kimse inkar etmiyor ki! Ama kapalı ortamla açık ortamda da fark var işte. Ayrıca niye illa ki nit ölçüsü verilmesi gerekiyor? O adamlar o cihazların kaç nit olduğunu bilmiyor mu yani?

test her marka için EŞİT ŞARTLARDA yapılmış ise sorun değil... karşılaştırma yapabiliriz çünkü test EŞİT ŞARTLARDA yapılmıştır diye....

AMAAAA güneş altında hangi ekran daha iyi okunuyor diye araştırma içindeysek testinde BOL GÜNEŞ IŞIĞI ALTINDA yapılıyor olması lazım..... aynen bizim Bodrum veya Antalya yazlarındaki güneş gibi bir güneşin altında....

Bu açıdan testlere bakarsak samsung amoled ler açık ara farkı basmış gözüküyorlar..... bu şekilde bir sürü video var.... bakınız youtube ve vimeo...... kimini burada paylaştım... biraz yukarılara çıkın görüceksiniz

Hocam sizin kendi paylaştığınız panoda lumia ve iphone 5 var sonra note 3 ve s5 var . Arkadaşın paylaştığı videoları izledim ama dediğim gibi onlar ağaçların altında yapılmış, biraz yanıltıcı olabilir. Çünkü özellikle amoled ekranlar biraz daha karanlık ortamda çok iyi görüntü veriyor, bu zaten herkezce biliniyor zaten. Neyse uzatmanın manası yok. Ben tekrar note 3 ile kıyaslamaya çalışıcam.

adamlar güneş ışığı altında ekran kalitesine yönelik zaten senelerdir çalışıyorlar..... daha öncede verdiğim gibi aşağıda bir sıralama var....
    note3 oldukça iyi zaten.... galaxy s5 de çok iyi.... zaten genelde samsung amoled ekranlı telefonlar güneş ışığı altında çok iyi çıkmışlar ve en üst sıraları istila etmişler...
    3000 ve üstünü (3500 ve üstü = harika) dikkate alın.... güneş altında bunlar belirgin olarak daha iyi.....
    güneş ışığı altında iyi olan elbette karanlıkta da iyi olur..... marifet güneş ışığı altında iyi olmak......

Güneş ışığı altında.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 26 Mayıs 2014; 17:03:10 >

• Güneş altında lumia525 çok kötü, öyle ki ekran açık kapalı mı belli olmuyor. :) bugün acil arama yaparken kendimi eczaneye attım adamlar dik dik bakarken arama yapıp çıktım eczaneden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silgikafa -- 26 Mayıs 2014; 17:22:13 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • arkadaşım senin aklın kesimyormu yani şimdi s4'ün g2, nexus 5 ve iphone 4 ekranından daha iyi olduğunu güneş altında. s4 güneş ışığı altında büyük harflerle yazıyorum BERBAT! bizzat baktım. yani gördüğüme mi inanayım ordaki yazana mı. ben note 3, g2, s2, iphone 3g, iphone 5-5s kullandım. ve bunların ne olup ne olmadığını biliyorum, kimse kimseyi kandırmasın. ordaki sıralama kesinlikle yanlıdır bana göre bir kaç cihazı görünce orda.
  • quote:

arkadaşım senin aklın kesimyormu yani şimdi s4'ün g2, nexus 5 ve iphone 4 ekranından daha iyi olduğunu güneş altında. s4 güneş ışığı altında büyük harflerle yazıyorum BERBAT! bizzat baktım. yani gördüğüme mi inanayım ordaki yazana mı. ben note 3, g2, s2, iphone 3g, iphone 5-5s kullandım. ve bunların ne olup ne olmadığını biliyorum, kimse kimseyi kandırmasın. ordaki sıralama kesinlikle yanlıdır bana göre bir kaç cihazı görünce orda.

senin gözlerinin bozuk olmadığı ne belli
    sen önce git gözlerinin sağlam olmadığını kontrol ettir...

peki gözlerinin sağlam olup olmadığını nasıl kontrol ettireceksin?
    göz doktoru bazı teknolojik cihazlarla muayene edecek değilmi?
    yani göz doktoruda kendi gözünü kullanmayıp ya da gözle görülene güvenmeyip bazı cihazlar kullanıyor değilmi?

işte senin itiraz ettiğin testler bazı teknolojik cihazlar ile yapılıyor ve cihazların ölçtüğü sonuçlara göre bir sıralama yapıyor

şimdi biz senin gözüne ve hatta sözüne mi güveneceğiz yoksa cihazlarla yapılan ölçümlere mi?

inat etme, sadece komik olursun.... buna kadir bile inanmaz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 29 Mayıs 2014; 21:53:32 >

• quote:

quote:

arkadaşım senin aklın kesimyormu yani şimdi s4'ün g2, nexus 5 ve iphone 4 ekranından daha iyi olduğunu güneş altında. s4 güneş ışığı altında büyük harflerle yazıyorum BERBAT! bizzat baktım. yani gördüğüme mi inanayım ordaki yazana mı. ben note 3, g2, s2, iphone 3g, iphone 5-5s kullandım. ve bunların ne olup ne olmadığını biliyorum, kimse kimseyi kandırmasın. ordaki sıralama kesinlikle yanlıdır bana göre bir kaç cihazı görünce orda.

senin gözlerinin bozuk olmadığı ne belli
    sen önce git gözlerinin sağlam olmadığını kontrol ettir...

peki gözlerinin sağlam olup olmadığını nasıl kontrol ettireceksin?
    göz doktoru bazı teknolojik cihazlarla muayene edecek değilmi?
    yani göz doktoruda kendi gözünü kullanmayıp ya da gözle görülene güvenmeyip bazı cihazlar kullanıyor değilmi?

işte senin itiraz ettiğin testler bazı teknolojik cihazlar ile yapılıyor ve cihazların ölçtüğü sonuçlara göre bir sıralama yapıyor

şimdi biz senin gözüne ve hatta sözüne mi güveneceğiz yoksa cihazlarla yapılan ölçümlere mi?

inat etme, sadece komik olursun.... buna kadir bile inanmaz....

ve
    @vamp
    Buyrun

Güneş ışığı altında.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norton772 -- 2 Haziran 2014; 20:00:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• buyrun video . istersen dünya göz hastanesinden de göz raporu getireyim . nasıl bir göz bozukluğuysa note 3'ü daha silik görüp iphone'u daha belirgin gösteren yeni bir göz hastalığı
    https://vimeo.com/97117443

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norton772 -- 2 Haziran 2014; 16:56:39 >

• quote:

buyrun video . istersen dünya göz hastanesinden de göz raporu getireyim . nasıl bir göz bozukluğuysa note 3'ü daha silik görüp iphone'u daha belirgin gösteren yeni bir göz hastalığı
    https://vimeo.com/97117443

SAYENDE YAPILAN TESTİN DOĞRU VE DÜZGÜN BİR TEST OLDUĞU BİR KERE DAHA ORTAYA ÇIKTI....

senin gözler bozuk herhalde note 3 ile iphone 5 aynı derecede belirgin... 5s daha az belirgin....
    eğer hala note 3 bariz daha görünmez diyorsan senin başına apple düşmüş demektir

ayrıca okur-yazar bilirdim seni sadece yazrmışsın.. iyice okuyamamışsın....
    bu test ağaç altında yapılan test değil... alakası yok... sinir ile karıştırmışsın belliki...
    işte başa apple düşünce böyle oluyor.... herşeyi apple apple görüyor insan...

Güneş ışığı altında.....

• olaya bak birisi gercek.fotograf ve video koyuyor diger sadece rakamlara bakiyor.yazik gercekten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vengace V kullanıcısına yanıt
    peki bu ne?
    iyi izleyin bunu da...

• quote:

peki bu ne?
    iyi izleyin bunu da...

kardes kusura bakma ama ben kullanici sozlerine bakiyorum o listede s4 cook yukarilarda lafta ama hikaye gunes altinda rezalet bunu butun s4kullanicilari kabul eder.(kardesimin s4 var) o liste hikaye ayrica ufak not
    iphone 5 5s ve ipod touch 5 in panelleri TAMAMEN aynidir aralarinda fark felan yok.istedigin siteden panellere bakabilirsiniz aynilar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vengace

olaya bak birisi gercek.fotograf ve video koyuyor diger sadece rakamlara bakiyor.yazik gercekten

anlayamadığın ne biliyormusun?

biri bilimsel araçlar ve cihazlar kullanıp sonucu rakamsal olarak açıklıyor.... yani fizik ve matematiği kullanıyor...
    diğeri dediğin gibi foto ve video koyuyor...

ama sen ve senin gibiler fizik ve matematiği bir kenara iterek "gözlerimemi inanayım yoksa bilim'e mi" diyecek kadar ileri gidebiliyorsunuz....

asıl size yazık... hem de gerçekten... bu memleket sizler sayesinde ortaçağa doğru son sürat ilerler...

derler ya millet mersine gider biz tersine....

• quote:

quote:

olaya bak birisi gercek.fotograf ve video koyuyor diger sadece rakamlara bakiyor.yazik gercekten

anlayamadığın ne biliyormusun?

biri bilimsel araçlar ve cihazlar kullanıp sonucu rakamsal olarak açıklıyor.... yani fizik ve matematiği kullanıyor...
    diğeri dediğin gibi foto ve video koyuyor...

ama sen ve senin gibiler fizik ve matematiği bir kenara iterek "gözlerimemi inanayım yoksa bilim'e mi" diyecek kadar ileri gidebiliyorsunuz....

asıl size yazık... hem de gerçekten... bu memleket sizler sayesinde ortaçağa doğru son sürat ilerler...

derler ya millet mersine gider biz tersine....

tamam kardes sen kullanicilarindan iyi biliyorsun.iki uc telefon degistirmekle olmuyor bu isler
    elimde sirayla
    ideos x5
    iphone4 suan annemde
    galaxy s4 kardesimde
    galaxy s3
    lg g2 gecti

ve oradaki rakamlar tamamen hikaye buna emin olabilirsin.testlere bakip alsak s3 zzamaninda muhtesem bir cihazdi!
    taki alip kullanana kadar guneste fotoğraf cekemiyordum mesela ekrani gorunmuyor bu kadar.basit

kardesimdeki s4 gunes isigi altinda oda vasar 285nit parlaklik vasat denecek cinstendi

en iyilerinden birisi iphone 4 digeride g2 oldu simdiye kadar ikiside bekledigimin ustunde cikti.simdi sen.soyle bakalim neler gecti elinden de bunlari soyleyebiliyorsun?

not olarakda suan ipad minim var retina olmayan seri oda gunes altinda vasat. git o testlerle kendini avut kullanicilari soyluyor sadece ben soylesem amenna

• birincisi yanımda 3 tane daha şahit vardı ve onlarında sesinin kayıtta olduğu alaycı bir video vardı ve kırıcı olmasın diye onu yüklemedim, istersen onu da yüklerim. ikincisi ağaç altındaki testi senin paylaştığını söylemedim zaten. üçüncüsü senin paylaştığın o listede note 3'ü ayrı tutuyorum çünkü az da olsa yakın. bunun haricinde bir sürü saçma sapan samsung modelinin yer aldığını ve bunların kesinlikle o sıralamada olamayacağını söyledim. ayrıca sen hala o videoda note 3 daha görünür diyorsan hemen atla antalya'ya dünya göz hastanesinden randevu alayım sana, çok acil ihtiyacı olan sensin çünkü. evet o senin paylaştığın tabloda puan olarak eşit görülmüşler ve çok fark olmadan da olsa iphone bir çıt daha iyi görünürlükte. bu hem videoda hem resimde de görülüyor ayrıca. üstelik diğer vamp nickli arkadaş da s5 hepsinden daha iyi diyordu. ve onun paylaştığı youtube linkinde de öyleymiş gibi görünüyordu. orda o arkadaşa dedim ki o çekimler direk güneş ışığı altında yapılmamış çünkü ağaçların dalları ve yaprakları cihazların üstüne yansıyor ve bankın üstünde de zaten güneş yoktu. ben sana kanıtlı video sundum ve sen hala bunu kabul edemiyorsun ve tutturmuş bir liste gidiyorsun. o listede parlaklığı gösterir bir kanıt göremedim ben. öyle bir liste bende çıkarayım istersen bilgisayardan ve atayım oraya kafamdan bir liste. sana diyorum ki bazı firmalar bunu kötüye kullanıyor. ben iki cihazı kullandım ve bugün yine benden başka 3 tane daha şahidin yanında bunu tastik ettim. hadi benim gözler bozuk, 3 kişinin de mi gözleri bozuk. sen istediğine inanmaya devam et çünkü anlamamakta ısrar ediyorsun. ayrıca marka fanatiği değilim. üstelik iki tane üniversite ve yüksek okul bitirdim. okur yazarlığımı yargılayacak en son kişi sen olursun herhalde bu durumda. yeterince öğretmen, prof falan geçtim 17 yıllık öğrenim hayatım boyunca! senin gözünü samsung kör etmiş. sen hangi ilde oturuyorsun? yakınımdaysan hiç üşenmiyeceğim geleceğim yanına ve 3-5 şahitin yanında oradaki bir kaç cihazı yan yana koyarak test yaparız ve bu insanlara sorarız. eğer o dediğin listeyle uzaktan yakından bir sonuç çıkarsa bende burada eşek gibi anırırım. bu kadar da iddialı konuşuyorum. tabii senin fanatikçe savunduğun listedeki sıralamaya göre! benim iddiam şu: s5'i deneyemediğim için bu listenin dışında tutuyorum. iphone 5=5s>note 3>lg g2> nexus 5> htc one> en sonda da s4 ve s2. diğer denemediğim cihazlar için yorum yapamam çünkü kullanmadım ve bir iddiam da yok zaten.

• norton772 kullanıcısına yanıt
    atmasyon testlere göre değil....
    şaşı, miyop veya hipermetrop gözlerin gördüğüne göre değil...

BİLİMSEL İNCELEME VE ELEKTRONİK CİHAZLARIN AYNI ŞARTLAR ALTINDA ÖLÇÜMLERİNE GÖRE "GÜNEŞ ALTINDA EKRANLARIN GÖRÜNEBİLİRLİK SIRALAMASI" AŞAĞIDAKİ TABLODA OLDUĞU GİBİDİR...

ortaçağ insanı değiliz... bilim var... fizik ve matematik var....
    bilim bir kenara ben gözlerime inanırım diyorsanız size ne desek boş...

testi yapan site;http://www.gsmarena.com/
    en güvenilir cep telefonu inceleme sitesidir.... sen bilmiyorsan senin cehaletin...

Güneş ışığı altında.....

• quote:

birincisi yanımda 3 tane daha şahit vardı ve onlarında sesinin kayıtta olduğu alaycı bir video vardı ve kırıcı olmasın diye onu yüklemedim, istersen onu da yüklerim. ikincisi ağaç altındaki testi senin paylaştığını söylemedim zaten. üçüncüsü senin paylaştığın o listede note 3'ü ayrı tutuyorum çünkü az da olsa yakın. bunun haricinde bir sürü saçma sapan samsung modelinin yer aldığını ve bunların kesinlikle o sıralamada olamayacağını söyledim. ayrıca sen hala o videoda note 3 daha görünür diyorsan hemen atla antalya'ya dünya göz hastanesinden randevu alayım sana, çok acil ihtiyacı olan sensin çünkü. evet o senin paylaştığın tabloda puan olarak eşit görülmüşler ve çok fark olmadan da olsa iphone bir çıt daha iyi görünürlükte. bu hem videoda hem resimde de görülüyor ayrıca. üstelik diğer vamp nickli arkadaş da s5 hepsinden daha iyi diyordu. ve onun paylaştığı youtube linkinde de öyleymiş gibi görünüyordu. orda o arkadaşa dedim ki o çekimler direk güneş ışığı altında yapılmamış çünkü ağaçların dalları ve yaprakları cihazların üstüne yansıyor ve bankın üstünde de zaten güneş yoktu. ben sana kanıtlı video sundum ve sen hala bunu kabul edemiyorsun ve tutturmuş bir liste gidiyorsun. o listede parlaklığı gösterir bir kanıt göremedim ben. öyle bir liste bende çıkarayım istersen bilgisayardan ve atayım oraya kafamdan bir liste. sana diyorum ki bazı firmalar bunu kötüye kullanıyor. ben iki cihazı kullandım ve bugün yine benden başka 3 tane daha şahidin yanında bunu tastik ettim. hadi benim gözler bozuk, 3 kişinin de mi gözleri bozuk. sen istediğine inanmaya devam et çünkü anlamamakta ısrar ediyorsun. ayrıca marka fanatiği değilim. üstelik iki tane üniversite ve yüksek okul bitirdim. okur yazarlığımı yargılayacak en son kişi sen olursun herhalde bu durumda. yeterince öğretmen, prof falan geçtim 17 yıllık öğrenim hayatım boyunca! senin gözünü samsung kör etmiş. sen hangi ilde oturuyorsun? yakınımdaysan hiç üşenmiyeceğim geleceğim yanına ve 3-5 şahitin yanında oradaki bir kaç cihazı yan yana koyarak test yaparız ve bu insanlara sorarız. eğer o dediğin listeyle uzaktan yakından bir sonuç çıkarsa bende burada eşek gibi anırırım. bu kadar da iddialı konuşuyorum. tabii senin fanatikçe savunduğun listedeki sıralamaya göre! benim iddiam şu: s5'i deneyemediğim için bu listenin dışında tutuyorum. iphone 5=5s>note 3>lg g2> nexus 5> htc one> en sonda da s4 ve s2. diğer denemediğim cihazlar için yorum yapamam çünkü kullanmadım ve bir iddiam da yok zaten.

bende ayni yorumlari yapiyorum seninle kullanicilarindan daha iyi biliyor arkadas sanirim !note3 ayri katagori zaten masallah g2ye kafa tutuyrdu.ama diger cihazlar cop ozellikle s3 ve s4

• quote:

quote:

birincisi yanımda 3 tane daha şahit vardı ve onlarında sesinin kayıtta olduğu alaycı bir video vardı ve kırıcı olmasın diye onu yüklemedim, istersen onu da yüklerim. ikincisi ağaç altındaki testi senin paylaştığını söylemedim zaten. üçüncüsü senin paylaştığın o listede note 3'ü ayrı tutuyorum çünkü az da olsa yakın. bunun haricinde bir sürü saçma sapan samsung modelinin yer aldığını ve bunların kesinlikle o sıralamada olamayacağını söyledim. ayrıca sen hala o videoda note 3 daha görünür diyorsan hemen atla antalya'ya dünya göz hastanesinden randevu alayım sana, çok acil ihtiyacı olan sensin çünkü. evet o senin paylaştığın tabloda puan olarak eşit görülmüşler ve çok fark olmadan da olsa iphone bir çıt daha iyi görünürlükte. bu hem videoda hem resimde de görülüyor ayrıca. üstelik diğer vamp nickli arkadaş da s5 hepsinden daha iyi diyordu. ve onun paylaştığı youtube linkinde de öyleymiş gibi görünüyordu. orda o arkadaşa dedim ki o çekimler direk güneş ışığı altında yapılmamış çünkü ağaçların dalları ve yaprakları cihazların üstüne yansıyor ve bankın üstünde de zaten güneş yoktu. ben sana kanıtlı video sundum ve sen hala bunu kabul edemiyorsun ve tutturmuş bir liste gidiyorsun. o listede parlaklığı gösterir bir kanıt göremedim ben. öyle bir liste bende çıkarayım istersen bilgisayardan ve atayım oraya kafamdan bir liste. sana diyorum ki bazı firmalar bunu kötüye kullanıyor. ben iki cihazı kullandım ve bugün yine benden başka 3 tane daha şahidin yanında bunu tastik ettim. hadi benim gözler bozuk, 3 kişinin de mi gözleri bozuk. sen istediğine inanmaya devam et çünkü anlamamakta ısrar ediyorsun. ayrıca marka fanatiği değilim. üstelik iki tane üniversite ve yüksek okul bitirdim. okur yazarlığımı yargılayacak en son kişi sen olursun herhalde bu durumda. yeterince öğretmen, prof falan geçtim 17 yıllık öğrenim hayatım boyunca! senin gözünü samsung kör etmiş. sen hangi ilde oturuyorsun? yakınımdaysan hiç üşenmiyeceğim geleceğim yanına ve 3-5 şahitin yanında oradaki bir kaç cihazı yan yana koyarak test yaparız ve bu insanlara sorarız. eğer o dediğin listeyle uzaktan yakından bir sonuç çıkarsa bende burada eşek gibi anırırım. bu kadar da iddialı konuşuyorum. tabii senin fanatikçe savunduğun listedeki sıralamaya göre! benim iddiam şu: s5'i deneyemediğim için bu listenin dışında tutuyorum. iphone 5=5s>note 3>lg g2> nexus 5> htc one> en sonda da s4 ve s2. diğer denemediğim cihazlar için yorum yapamam çünkü kullanmadım ve bir iddiam da yok zaten.

bende ayni yorumlari yapiyorum seninle kullanicilarindan daha iyi biliyor arkadas sanirim !note3 ayri katagori zaten masallah g2ye kafa tutuyrdu.ama diger cihazlar cop ozellikle s3 ve s4

BİLİMSEL İNCELEME VE ELEKTRONİK CİHAZLARIN AYNI ŞARTLAR ALTINDA ÖLÇÜMLERİNE GÖRE "GÜNEŞ ALTINDA EKRANLARIN GÖRÜNEBİLİRLİK SIRALAMASI" AŞAĞIDAKİ TABLODA OLDUĞU GİBİDİR...

en güvenilir cep telefonu inceleme sitesidir.... sen bilmiyorsan senin cehaletin...

Güneş ışığı altında.....

• quote:

quote:

quote:

Güneş ışığı altında.....

yalniz gsmarena yillar once s2 ciktiginda pentile dizilimini yerden yere vuran bir siteydi.sonra s3cikinca ovguler i yagdirmisti
    paranin konustugu isleri ogrenemeyecek yasta olman üzücü

• Vengace V kullanıcısına yanıt
    senin zekan benim yaşımı anlayamaz.... o kadar ileri gitme.... hop dedik...
    sonunda önüne adam gibi test sonuçlarını koydum dansöz gibi kıvırtıp olayı kavgaya dökme...
    adam gibi tartışamayacaksan devam etme... burası kırkpınar yağlı güreş meydanı değil...
  • quote:

senin zekan benim yaşımı anlayamaz.... o kadar ileri gitme.... hop dedik...
    sonunda önüne adam gibi test sonuçlarını koydum dansöz gibi kıvırtıp olayı kavgaya dökme...
    adam gibi tartışamayacaksan devam etme... burası kırkpınar yağlı güreş meydanı değil...

kardes kusura bakma ama tek kaynagin su tablo baska bir sey degil sen buna tartisma mi diyrsun.konuyu baslatan olarak madem bu listeyi biliyordun neden actin ?amacin oneri almak felan degilmis kendi kaynaklarini kabul ettirmekmis demekki kolay gelsin sana.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.