Şimdi Ara

Saçımı nasıl çabuk uzatabilirim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
61.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    nasıl kısa sürede uzamasını sağlayabilirim

• walla benim öyle bir derdim yok saçlarım çabuk uzuyor ama sana tavsiyem o eczanelerde satılan kıl tüy uzatıcı ilaçlar var onlardan dene
  • sürekli yıka saçını bi sabah bi akşam hemen uzar
  • ewt çok doğru saçalarını hep yıka uzar kesin
  • Gir Bi Musluğun Altına. Aç Musluğu. Sok Kafayı Altına. Baya Bi Dur Ama...dur dur dur dur... bunu 1 hafta yap
    Göreceksin Saçlarının Halini 1 Hafta Sonra.( Baya Bi Uzuyo. Ben Denedim.)
  • Soğuk su özellikle, bu işin anahtarı. Soğuk suyla sık yıkarsan saçlarını, hem yağlanmayı önlemiş olursun, hem daha kısa sürede uzamalarını sağlamış olursun.
  • böyle şeyler söylemeyin

adam sizin yüzünüzden kafayı üşütcek

• benden de tavsiye;bol bol üzüm ye.saçın çabuk uzamasına bire birmiş.
  • uzun saç modelli bir peruk takarak.
  • bol bol pilav ye saçını sürekli ıslat yada duş al
  • hocam pilav ne alaka
  • cok garip
  • kendi haline bırak
    sonra kel kalırsın bak
  • walla su mu saçı uzatmıyo kimse kusura bakmasın... ben 2 yıldır saçlarımı uzatıyorum şimdi omuzlarımı biraz geçio ama öyle sürekli yıkamanın saçları uzattığını pek sanmıyorum ancaaak benim saçlarım afro yapılı olduğu için bişey diemiorum...senin saçların düzse yada ne bilim yumuşak filansa hergün yıkamak işine yarayabilir ...yani yinede eklemeliyim illaki sürekli yıkamanın her saça faydası vardır ancak okadarda çabuk olmuyo ve galiba kişiden kişiyede değşiyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ice cube

walla su mu saçı uzatmıyo kimse kusura bakmasın... ben 2 yıldır saçlarımı uzatıyorum şimdi omuzlarımı biraz geçio ama öyle sürekli yıkamanın saçları uzattığını pek sanmıyorum ancaaak benim saçlarım afro yapılı olduğu için bişey diemiorum...senin saçların düzse yada ne bilim yumuşak filansa hergün yıkamak işine yarayabilir ...yani yinede eklemeliyim illaki sürekli yıkamanın her saça faydası vardır ancak okadarda çabuk olmuyo ve galiba kişiden kişiyede değşiyo

benim duz hergün yıkadım baya bi uzadı
  • yaw bu soğuk su olayını ilk duyuyorum konu dışı çok faideli bi bölüm
  • soğuk değilde ılık suyla yıkarsan iyi olur benimde saçlarım baya uzundu sonra mecburen kesmek zorunda kaldım çünkü herkez saçların kız saçı gibi diyordu kısaltım kurtludum
  • kısa kalsın
  • walla su mu saçı uzatmıyo kimse kusura bakmasın... ben 2 yıldır saçlarımı uzatıyorum şimdi omuzlarımı biraz geçio ama öyle sürekli yıkamanın saçları uzattığını pek sanmıyorum ancaaak benim saçlarım afro yapılı olduğu için bişey diemiorum...senin saçların düzse yada ne bilim yumuşak filansa hergün yıkamak işine yarayabilir ...yani yinede eklemeliyim illaki sürekli yıkamanın her saça faydası vardır ancak okadarda çabuk olmuyo ve galiba kişiden kişiyede değşiyo

afro sac şekli nasıl oluyo ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.