taksiden cikma araclar
67 Cevap158521 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Eylül 2006; 9:45:19 

Merhaba Arkadaslar ,
taksiden cikma araclarin piyasasi hakkinda bilgisi olanlar paylasabilir mi?
bi tanidigimin elinde cikma bi taksi var , satmak istiyor fakat fiyat belirleyemiyor.
arac 99 model dogan slx. km sini bilmiyorum fakat hidr direksiyon otomatik cam celik jant ve pionerr teyp filan var.
sari renkte araba. boyatip satmak mi iyidir yoksa ugrasmaya degmez edilen masrafi kurtarmaz deyip boyle satmak mi iyidir sizce.
lutfen sadece bilenler yazsin , kisisel yorumdan ziyade deneyim ve bilgiye ihtiyacim var .
selamlar
MC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcyavuz -- 7 Eylül 2006; 11:19:37 >

309 Mesaj
5 Eylül 2006; 10:55:07 

3.250

eT , RaKı TaTaR'ıN HaKKı

R'ım , DaMaR'ım , CHaTLa'ğım

gяυρ ıѕтαnвυℓ

1911 Mesaj
5 Eylül 2006; 11:51:41 

Renk deişimi boyacıya fazla 1 işçilik wermez.Ama satın alacak kısı taksı sarısını gorunce huylanır kacar en ii si boyatmak

2988 Mesaj
5 Eylül 2006; 13:38:11 

ben sahsen taksi olduğunu bildiğim bir aracı almam

1127 Mesaj
5 Eylül 2006; 13:41:42 

Başlığı Düzelt Hocam Tasi Diil Taksi

KALSADA SON NEFES YİNEDE ES-ES Never Change Sony Ericsson And Es-Es
-ESKİŞEHİR-

Uzaklaştırılmış
5 Eylül 2006; 14:11:34 

nasil degistirebilirim?
quote:

Orjinalden alıntı: crunch_xxx

2988 Mesaj
5 Eylül 2006; 14:51:43 

quote:

Orjinalden alıntı: mcyavuz

nasil degistirebilirim?
quote:

ilk mesajını editle

1127 Mesaj
5 Eylül 2006; 19:03:32 

quote:

nasil degistirebilirim?
quote:

İlk Mesajının Sağ Üstündeki Değiştir Yazısına Tıkla

-ESKİŞEHİR-

519 Mesaj
5 Eylül 2006; 20:22:18 

taksiden çıkma araçlar genelde, piyasa değerinin yarı fiyatına kadar düşük değerlerde oluyor. Muhtemelen bu aracın ederi de 5-6 ytl falan olacaktır.

ULUNET Yazılım

1817 Mesaj
6 Eylül 2006; 21:37:05 

kardeşim mart ayında taksiden çıkma 93 model cms jantlı lpgli şahinini sattı ankarada 4500 ytlye,1 ay sonra alanı pazarda yine gördük oda 5500 satmış yani her kör satıcının bir kör alıcısı vardır. 99 model doğan için bir şey söyleyemeyeceğim pazarı bi dolaşısan fiyatı üç aşağı beş yukarı öğrenebilirsin.Bulunduğun şehri bilemiyorum. Ama tahminimce 7000 aşağı etmez fazlasınıda bilemiyorum.

SONY W-110 - SONY DCR-HC 37E Huawei IDEOS X5 (U8800)

1038 Mesaj
8 Eylül 2006; 21:06:20 

Bizim ticariden çıkma şahin var 94 model 6.500 verdiler.

Ama satmadık.Araç içi full yapılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöKHaN_TR -- 8 Eylül 2006; 21:14:08 >

İnsanın çöküşünün durdurulduğu an, Sınırsız Kudrete ihtiyacını itiraf edip O'nun takdirine teslim olduğu andır.
Gerçek değerinizi dünya malından biriktirdiklerinizde değil, eylem defterinizde yazdırdıklarınızda arayın.
İstediğinizin ne kadarını alabileceğinizi, ona ne kadar derin bir içtenlik sunduğunuz belirler.
Zaman, kimi acıları zevke, kimi zevkleride acıya dönüştürecektir.
Geleceğimiz, dileyişlerimizin büyüklüğü kadar yükselecek.

1127 Mesaj
9 Eylül 2006; 14:23:16 

Güzel Birşeye Benziyor Zaten

-ESKİŞEHİR-

577 Mesaj
9 Eylül 2006; 20:29:03 

quote:

Orjinalden alıntı: GöKHaN_TR

http://img520.imageshac...520/7332/grnt017nb0.jpg
http://img520.imageshac...520/2269/grnt022vx5.jpg

cok temiz duruo bu bakmıssınız arabaya

My eyes seek reality

###SAMSUNSPOR###

431 Mesaj
18 Eylül 2006; 13:57:15 

ARABA TEMİZ GÖRÜNÜYOR 6.250 DEN FİYAT AÇ EN KÖTÜ 5.750 VER

2009 Toyota Corolla Comfort D-4D / Füme

297 Mesaj
2 Ekim 2006; 16:59:39 

her sarının taksi olduğu anlaşılmıyor hocam
boyatmadan okut bence
ama taksi olduğu bilinen bir aracı kimse almak istemez cazip bir fiyatı olsa bile alıcı düşünecektir

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

109 Mesaj
23 Ekim 2006; 1:33:27 

bende 93 model çıkma şahin vardı. yaklaşık 6 ay önce 4.500 ytl'y elden çıkardım. arabamdan memnundum. aldığım adam taksiciydi.arabayı ustalara gösterdim motor ve kaporta çok güzel dediler. 3.200 ytl'ye aldım. eğer 0 albea almasaydım kesinlikle satmazdım. şahini hemen her hafta pazara çektim. müşterisi hiç eksik olmadı. 4.500 üzerinde satabilmek için bekledim ama ödemem vardı bu fiyata sattım. alan adam kar ederek başkasına satmış. taksiden çıkma araçların fiyatı daha makuldür. taksiciler arabalarına çok iyi bakarlar. bakımlısı çok uygun fiyatlara bulunabilir. normal piyasası ne ise yaklaşık %20-30 daha düşük fiyatlıdır.

799 Mesaj
28 Ekim 2006; 16:27:42 

EGER BİNİCİYSEN UGRAŞ TİCARİ TAKSİYLE BIRAK KOMİSYONCULAR ALSIN SATSIN. İLLA BULAŞACAM DİYORSAN SENİN TERCİHİN AMA BULAŞMA MASRAFIN ALTINDAN KAKAMAZSIN ÖZELLİKLEDE DOGANIN ŞAHİN OLSA NEYSE....

exurtcies ulaşırsın :)

412 Mesaj
2 Kasım 2006; 13:47:54 

taksiden çıkma bir araç la her gün sanayiye gidersin buna emin ol ??

KulüPRenaulT

Alışveriş yaptıklarım : VIP06,amdlinux,basaran86,TimeSLoRD

3326 Mesaj
2 Kasım 2006; 20:57:09 

eskiden bizde taksiden çıkma şahin vardı. evlerden ırak... kimseye tavsiye etmem. sakın almayın. her gün sanayi hargün sanayi. bıktım usandım. gittim hurdaya çıkardım aracı..

792 Mesaj
2 Kasım 2006; 21:13:23 

Geçen Ankara'da bi taksiye bindim, 2001 sienaydı. 360000'deydi. Naapıyosunuz bunları taksiden çıkınca dedim. Galerilere veriyoruz km. düşürüp satıyorlar dedi. Kaç para eder dedim. Ben galeriye 7 den aşağı vermem o da 8 den aşağı satmaz dedi. Öyle yerlerde de sürünmüyomuş taksiden çıkma araçların fiyatları.

90 Mesaj
29 Eylül 2007; 12:35:23 

arkadaşlar ticari taksiden çıkmıs araclara genelde haşat olmuştur gozuyle bakılır tama istanbul aracalarında darbesizini bulmak cok zordur bu konuda size hak veriyorum ama gel gelelim motor konusunda ve ön aksam konusunda yürürü konusunda aynı fikri paylasmıyacam cunku o araclar ekmek tekneleriydi ve aylık bakımlara giderler adamlar en ufak arızayı biliyorlar ve ona gore hemen yaptırıyorlar.he sen nereden bilecen diceksin benim babam istde taksici.
sunu bir dusunun arkadaslar bazıları var bayandan doktordan diye arabanın fiyatını yukseltiyorlar ama arabayı 10 nummara kullanan insanlardan almıyorlar o bayan ve doktorlar deiginiz kişilerden arac almak tam intihardır cunku ne yagına ne suyuna bakarla ki onların kullsndıgı aractanda hayır gelmeyecegi kesin.
oyuzden bence 7-8 milyara bir dogan alacagıma taksi cıkması 4-5 milyara alırım zaten ole yapıyoruz suan taksi cıkma arabasını kendimize aldık ve 2 senedir bizi hic uzmedi taksiykende uzmedi onemli olan km degil arabanın bakımı..

4004 Mesaj
29 Eylül 2007; 12:49:13 

quote:

Orjinalden alıntı: breaklock

sunu bir dusunun arkadaslar bazıları var bayandan doktordan diye arabanın fiyatını yukseltiyorlar ama arabayı 10 nummara kullanan insanlardan almıyorlar o bayan ve doktorlar deiginiz kişilerden arac almak tam intihardır cunku ne yagına ne suyuna bakarla ki onların kullsndıgı aractanda hayır gelmeyecegi kesin.
oyuzden bence 7-8 milyara bir dogan alacagıma taksi cıkması 4-5 milyara alırım zaten ole yapıyoruz suan taksi cıkma arabasını kendimize aldık ve 2 senedir bizi hic uzmedi taksiykende uzmedi onemli olan km degil arabanın bakımı..

ben aracımı doktordan aldım adam her 5.000 km de servise bakıma girmiş ben 10.000 km de bir anca gidiyorum.burdaki farka bakın doktor benim 2 katım kadar bakım yapıyor arabaya

1345 Mesaj
29 Eylül 2007; 12:52:05 

quote:

............bazıları var bayandan doktordan diye arabanın fiyatını yukseltiyorlar ama arabayı 10 nummara kullanan insanlardan almıyorlar o bayan ve doktorlar deiginiz kişilerden arac almak tam intihardır cunku ne yagına ne suyuna bakarla ki onların kullsndıgı aractanda hayır gelmeyecegi kesin.
..........................

Bayandan veya doktordan diye satılan arabalar artık işin geyik muhabbeti olmuş. Buna katılıyorum. Ama "bunlardan araba alınması intihardır, yağına suyuna bakmazlar" diye nasıl genelleme yapıyorsunuz onu anlayamadım. Arabaların yağına veya suyuna bakmak yapılan mesleklemi ilgilidir? Ve her taksi şoförü aracı 10 numara mı kullanır?

...:::CHEVROLET KULÜBÜ:::...

2006 Chevrolet Aveo HB. 1.4 SX 16 V

1481 Mesaj
29 Eylül 2007; 14:31:52 

Taksiyi iyi baktıktan sonra uzun sure gider. Aracın surekli calısması da calısmamasından iyidir. En masraflı problemi sanılanın aksine surekli yoldaki arac degil uzun sure garajda duran arac cıkarır. Ben sahsen taksi olarak Yunanistan'da 1 milyon 100bin km'de bir Skoda Octavia ve İsrail'de 876bin km'de Mercedes S serisi gordum. Mercedes olan surekli bizim sirketle calıstıgı için sonraki gordugumde sordum 960 binde satmıs, 1,5 milyon rahat gider diyordu. Bakımı duzenli yapılan ve surekli calısan arac motor aksamında cok sorun yaratmaz gider.

BMW 1.16i Sport E87 2.0 (2011)

Uzaklaştırılmış
29 Eylül 2007; 14:47:33 

artık tüm araçlar bayandan satılıyor ilanı verenlerin de hepsi erkek arıyorum, efendim gardaş, ne diysen flan diyo hanzo

2602 Mesaj
29 Eylül 2007; 16:12:36 

İçine Deutz motor yerleştirin. Susuz nasılsa. Isınınca kaportayı açar gidersiniz. İyi bir motor bulsam hacı Murat' a bile takar gezerim.

1977 Renault 12 TL Kırmızı
İskenderun Deniz Alayı/Amasra SG Grup K 12.12.2012-17.05.2013

2347 Mesaj
29 Eylül 2007; 16:21:30 

.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi opr -- 30 Eylül 2007; 0:04:37 >

Uzaklaştırılmış
29 Eylül 2007; 16:52:14 

hocam naptin ayaginin tozuyla hortlatmissin bizim topigi
hoc geldin bu arada foruma
quote:

arkadaşlar ticari taksiden çıkmıs araclara genelde haşat olmuştur gozuyle bakılır tama istanbul aracalarında darbesizini bulmak cok zordur bu konuda size hak veriyorum ama gel gelelim motor konusunda ve ön aksam konusunda yürürü konusunda aynı fikri paylasmıyacam cunku o araclar ekmek tekneleriydi ve aylık bakımlara giderler adamlar en ufak arızayı biliyorlar ve ona gore hemen yaptırıyorlar.he sen nereden bilecen diceksin benim babam istde taksici.

3890 Mesaj
29 Eylül 2007; 16:58:06 

taksiden çıkma araç çok sakat iş bence. Taksici bakımlarını yaptırmıştır falan diyosunuz da, zaten plaka sahibi olan adamlar corolla, megane bilemedin clio alır, gidip de şahine binmez. Eğer plakayı kiralamışsa, adama accent, albea ya da şahin verir, al sür der. O da aracın anasını ağlatır akşama kadar

237 Mesaj
29 Eylül 2007; 17:07:49 

arabanın yaptığı km dünya-ay arasini 5-10 kere gidip gelecek safhaya ulaşınca ön takım bakımının vs. ne faydası olacak. Piyasanın 2-3 ucuzuna verilirse alınır guzel, ama rengi boyatip yalan dolanla insanlara itelemeye

1213 Mesaj
29 Eylül 2007; 18:31:51 

quote:

hocam naptin ayaginin tozuyla hortlatmissin bizim topigi
hoc geldin bu arada foruma
quote:

harbiden 1 sene olmuş açılalı konu

2006 Volvo S40 1.6 D
2010 Opel Corsa 1.2 Easytronic 111. Yıl
2012 Honda Jazz Fun CVT

906 Mesaj
29 Eylül 2007; 19:36:45 

ARkadaşım bence boyatmasın.Kul hakkına girer o dedğiin tabi alan adama söylemezse.Bence sarı olarak satmaya baksın.

5648 Mesaj
29 Eylül 2007; 22:11:15 

taksi den çıkma alacak kişinin çelik gibi sinire ihtiyacı olur adam sanayiden çıkamaz

G.S

155 Mesaj
29 Eylül 2007; 23:25:35 

Şu bir gerçek ki Türkiyede en iyi ikinci eli olan araçlar doğan ve şahindir.

HASANOV

10528 Mesaj
29 Eylül 2007; 23:38:51 

Biraz konu dışı olucak ama konunun okunma oranı ile mesaj oranı çok komik

33Mesaj . 13.286 Okunma Sayısı

Uzaklaştırılmış
30 Eylül 2007; 3:16:24 

beyler araba satilali bir sene oldu

3326 Mesaj
30 Eylül 2007; 12:54:19 

quote:

2782 Mesaj
30 Eylül 2007; 13:04:17 

yeni sahibi satılığa çıkarınca okur burayı belki

ida

738 Mesaj
30 Eylül 2007; 13:11:25 

quote:

olsun yinede boyatmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excerius -- 30 Eylül 2007; 13:11:47 >

Wir leben autos.

112 Mesaj
30 Eylül 2007; 15:20:42 

Araba satılmış ama biz yinede cevaplayalım başkalarına yardımcı oluruz belki...........

Araç istanbul da ise çok para etmez ... Boyatmadan satmanız zordur.... Bir tanıdığımın istanbul da 2000 model taksisi vardı. Km sini sorduğumda verdiğ cevap 999000 km idi tabii orada durmuş.... o zamana kadar hiç motor açtırmamış...olmasına şaşmıştım.... öte yandan araba her gün benzinin yanında 1 litrede yağ yiyormuş.... kasasıda dökülüyordu... sonra yeni araba aldı... ötekini satamayınca tamir edip boyayıp binmeye devam etti...

İstanbul dışındaki diğer illerden taksiden çıkma araçların daha fazla para edeceği bir gerçek....Araçlar istanbul daki gibi yıpranmamışsa tabi....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkancnr -- 30 Eylül 2007; 15:24:01 >

2012 C max TDİ TXP op.

Uzaklaştırılmış
30 Eylül 2007; 17:44:13 

yeni sahinin elinde satacak kadar yasiyacagini sanmam :)
quote:

Orjinalden alıntı: excerius

quote:

olsun yinede boyatmayın

418 Mesaj
30 Eylül 2007; 18:26:00 

Taksiden Çıkma Araçların Yürüyen Aksaaından Huylanırım.İki Sene önce Adama Bizim Komşunun Taksisi İçin Bi sekman sordum. Adam Diyo Eğer Satmak İçin Arıyorsan 250 ytl'ye Ama Bi Senede gİDER. Eğer Uzun Süre kullanacaksan 400 Ytl'ye çelik Sekmanlar var Diyordu. Yani EN Büyük Bir İhtimalle Taksiden Çıkma Arabaların Yürüyen Parçasına Hiç Güvenileceğini Zannetmiyorum :( :( :(

KARARLAR, YILAN BALIĞINA BENZER. KOLAYCA YAKALANIR, AMA TUTULMASI ZORDUR.

2611 Mesaj
30 Eylül 2007; 20:30:06 

bazıları boyatıyorlar ama altındaki boyayı güzelcene kazıtıp yani öyle bir yapıyorlarki boya ustası bile anlayamıyor...
ama sarı renkte fiyatı çok düşük olur.3-4 milyardan fazla etmez.km si zaten 1,000,000 km yi bulmuştur 10 kere sıfırlanmıştır zaten o arabayı alcak kişinin km yi soracağını sanmıyorum...

ama bizim komşununda vardı.yeni ehliyet almış yeni yeni kullanmayı öğrenen birisine satmıştı bu tür kişilere satılabilir...

418 Mesaj
30 Eylül 2007; 21:50:48 

Bence Yeni Kullanayı Öğrenen İçin Daha Ucuz Bi Araba Olması Laazım Yani Arabayı Mahvettin mi İçin gİtmeycek. Nasıl Olsa Hurdaydı diyebilecğin....

90 Mesaj
19 Ekim 2007; 17:15:09 

arkadaslar lütfen taksi cıkması arabayı o kadar aşagılamayın zaten onların edi ne budu ne 4000ytl ye bu zamanda akülü arabayı bile zor veriyorlar siz kalkmıssınız 2000 model arabaya bineceksiniz o yuzden biraz daha dikkatli ve gerçekçi yazalım he diyorsanızki masraf cıkarıyor bugun 2-3 yıllık araba bile masraf cıkarabiliyor hemde cıkardıgı masraf bir sahini komple toplayacak bir masraf olabiliyor oyuzden 4000 ytl ye araba alacaksam bu yine taksi cıkması olur cok param olsa zaten mercedes bmv ye kim binmek istemez..

2611 Mesaj
19 Ekim 2007; 19:35:18 

4,000 ytl ye 1,000 ytl daha ekledimmi gider hyundaı excel veya orjinal 94-95 model bir şahin doğan alırım.
niye taksiden çıkmış sarı renge boyatılmış,ve çok km yaptığı için yürüyen aksamından motoruna kadar daha çok aşınmış v.s aracı alıpta sanayide uğraşayım toplatacam diye.?orjinal renginde hususi kullanılmış ve temiz bakılmış arabalar varken?modelde bence önemli değil yani 2000 model bir taksiden haşatı çıkmış bir arabayı alacağıma 94 model excel-şahin-doğan v.s alırım daha iyi.kendi düşüncem.

quote:

arkadaslar lütfen taksi cıkması arabayı o kadar aşagılamayın zaten onların edi ne budu ne 4000ytl ye bu zamanda akülü arabayı bile zor veriyorlar siz kalkmıssınız 2000 model arabaya bineceksiniz o yuzden biraz daha dikkatli ve gerçekçi yazalım he diyorsanızki masraf cıkarıyor bugun 2-3 yıllık araba bile masraf cıkarabiliyor hemde cıkardıgı masraf bir sahini komple toplayacak bir masraf olabiliyor oyuzden 4000 ytl ye araba alacaksam bu yine taksi cıkması olur cok param olsa zaten mercedes bmv ye kim binmek istemez..

3890 Mesaj
19 Ekim 2007; 21:21:15 

taksiciler günde 70 milyon kira veriyolar plaka sahibine, yakıt parası da cepten. Üstüne kar etmesi lazım. Büyük stres altında çalışıyorlar, deli gibi sürüyorlar, kurallara uymuyorlar, tabi arabaya da eşşek muamelesi yapıyorlar. Yani sıradan bir binek araçla kıyaslanamaz bence, yüksek km olması bir yana, hor kullanılmış oluyorlar.
Plaka sahibi olup taksicilik yapanlar ayrı ama onlar zaten toyota megane, clio falan kullanırlar, şahin değil

5907 Mesaj
19 Ekim 2007; 22:28:31 

quote:

arkadaslar lütfen taksi cıkması arabayı o kadar aşagılamayın zaten onların edi ne budu ne 4000ytl ye bu zamanda akülü arabayı bile zor veriyorlar siz kalkmıssınız 2000 model arabaya bineceksiniz .............

Yok be kardeş, aşağılamak değil gerçekler bunlar...
Herhangi bir araba istanbulda 10-12 yıl taksi olarak kullanıldığında motorundan şanzumanından kaportasına kadar herşeyiyle çöpe dönüşüyor.
Bu işin içindeki birisi olarak taksiden çıkmaları övmem lazım, ama olmaz, Allah var...

Bariz düşük bir fiyata verilirse alınır tabi niye alınmasın... Bal da pahasıyla, pekmez de...

Demir tav'a geldi kömür bitti, akıl başa geldi ömür bitti..
"Yaz dostum.. Kimse göçmez bu dünyadan mal ile.. "

1977 RENAULT 12 TS --- 2010 ACCENT ERA 1.4 TEAM ** Dizel Partikül Filtresi kanserden daha pahalı değil.. **
Yarın Hakkın divanına varınca, Süleyman'dan hesap sorar karınca...

90 Mesaj
20 Ekim 2007; 15:18:00 

ee nediyeyim arkadasım exel al tabi bizim bir arkadas vardı flash almıstı iki haftada yaptıgı masraf tam 1.500ytl idi motor yatak sarmıstı sonrada reno arabası ucuz demistik ama exel flash gibi yurticinde uretilmeyen aracların parcaları ates pahası bunu cok iyi biliyor arkadas ve bende sahit oldum.hee diyorsunki 94 model bir sahin tabi 13 yasında olan bir araba almak ne kadar makul onuda bilmem hee onada 5000 den asagıya bulmak zor 13 yasındaki arabadada curukler vardır diye almayacaksın oyuzden bence arabanın curuklerini yaptırmaktansa motorunu yaptırmayı tercih ederim cunku curukler uzun vadede olmuyor sonradan atıyor ee tabiki bunda benim dusuncem:D
quote:

Orjinalden alıntı: mehmet_0606

4,000 ytl ye 1,000 ytl daha ekledimmi gider hyundaı excel veya orjinal 94-95 model bir şahin doğan alırım.
niye taksiden çıkmış sarı renge boyatılmış,ve çok km yaptığı için yürüyen aksamından motoruna kadar daha çok aşınmış v.s aracı alıpta sanayide uğraşayım toplatacam diye.?orjinal renginde hususi kullanılmış ve temiz bakılmış arabalar varken?modelde bence önemli değil yani 2000 model bir taksiden haşatı çıkmış bir arabayı alacağıma 94 model excel-şahin-doğan v.s alırım daha iyi.kendi düşüncem.

quote:

Uzaklaştırılmış
20 Ekim 2007; 15:35:23 

anaaa hortlamis bizim emektar topic gene
hadi beyler ha gayret...
okunma/yazilma orani rekorunu kiracaz.
okunma 14806 cevap 30
bu topigi acarken bu kadar populer olacagini hic tahmin etmemistim.
araba satilali bi seneyi coktannn gecti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcyavuz -- 20 Ekim 2007; 15:36:59 >

1038 Mesaj
4 Kasım 2007; 16:54:18 

quote:

Orjinalden alıntı: GöKHaN_TR

Arkadaşlar araç satıldı.7.250 den

İnsanın çöküşünün durdurulduğu an, Sınırsız Kudrete ihtiyacını itiraf edip O'nun takdirine teslim olduğu andır.
Gerçek değerinizi dünya malından biriktirdiklerinizde değil, eylem defterinizde yazdırdıklarınızda arayın.
İstediğinizin ne kadarını alabileceğinizi, ona ne kadar derin bir içtenlik sunduğunuz belirler.
Zaman, kimi acıları zevke, kimi zevkleride acıya dönüştürecektir.
Geleceğimiz, dileyişlerimizin büyüklüğü kadar yükselecek.

257 Mesaj
7 Kasım 2007; 12:42:48 

quote:

anaaa hortlamis bizim emektar topic gene
hadi beyler ha gayret...
okunma/yazilma orani rekorunu kiracaz.
okunma 14806 cevap 30
bu topigi acarken bu kadar populer olacagini hic tahmin etmemistim.
araba satilali bi seneyi coktannn gecti

16205

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reddlion111 -- 7 Kasım 2007; 12:43:13 >

c4 110 hdi

2070 Mesaj
7 Kasım 2007; 15:51:42 

7250 süper gitmiş ya normalleri o paraya gitmiyor

418 Mesaj
11 Şubat 2008; 21:55:16 

Eee Ne Tartışacağız şimdi ????? Arabada Satıldı

3326 Mesaj
12 Şubat 2008; 19:13:52 

quote:

Orjinalden alıntı: bLuE_bErRy

Eee Ne Tartışacağız şimdi ????? Arabada Satıldı

2602 Mesaj
12 Şubat 2008; 23:30:26 

Taksiden çıkma araç alsak yürüyen+motor masrafı kaça patlar. Araç alınınca sanayiye girecek ve yapılmış olarak çıkacak. Bu arada frenler, elektrik, soğutma da baştan döşenecek.

1977 Renault 12 TL Kırmızı
İskenderun Deniz Alayı/Amasra SG Grup K 12.12.2012-17.05.2013

2347 Mesaj
12 Şubat 2008; 23:34:54 

araba 2006 da satılmış yada 2007 başka taksi çıkması araç lazım konu hortlamış yine

418 Mesaj
13 Şubat 2008; 21:13:33 

177 Mesaj
8 Temmuz 2009; 0:02:50 

Arkadaşlar konuyu hortlatmış olcağım ama yeni bir başlık açmak istemedim. Yakın arkadaşıma bir araba almak üzereyiz. İki araç arasında kararsızız. Araçlardan biri 2006 hyundai era 1.4 LPG'li, diğeri ise 2004 Clio Symbol LPG'li. Araçların ikisi de taksiden çıkma ve sarı renkli. Sormak istediğim bu araçların piyasa ederi nedir, ayrıca taksiden çıkma araçlar oldukları için ne gibi sorunlar açabilirler. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

Ne mutlu Türk'üm diyene!

4695 Mesaj
8 Temmuz 2009; 0:09:20 

quote:

Orjinalden alıntı: poyraz30

Arkadaşlar konuyu hortlatmış olcağım ama yeni bir başlık açmak istemedim. Yakın arkadaşıma bir araba almak üzereyiz. İki araç arasında kararsızız. Araçlardan biri 2006 hyundai era 1.4 LPG'li, diğeri ise 2004 Clio Symbol LPG'li. Araçların ikisi de taksiden çıkma ve sarı renkli. Sormak istediğim bu araçların piyasa ederi nedir, ayrıca taksiden çıkma araçlar oldukları için ne gibi sorunlar açabilirler. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

Yeni konu açsanız daha iyi olucaktı fakat cevaplandırayım yine geçen gün 10 milyara Accent Era vardı forumda görmüştüm

Sayfa:   [1]      >>