- x
en iyi alışveriş sitesi sizce hangisi?
185 Cevap65176 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2048 Mesaj
5 Eylül 2006; 9:35:59 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

arkadaşlar alışveriş siteleri ve bu sitelerle ilgili deneyimlerinizi buraya yazarsanız sevinirim.benim bidolu.com la ilgili hiç de iyi anılarım olmadı.sipariş verdim gelmedi.telefon ediyorum muattap yok, internet bir araştırma yaptım ki adamlar bayağı bir adamla mahkemelikmiş.allahtan 12 liralık bir alışverişti.arkadaşım hard disk siparişi verdi, ürün gelmedi parayı geri almak için 5 aydır uğraşıyor......

www.bahadironsoz.com

3015 Mesaj
5 Eylül 2006; 10:04:49 

Bidolu battı en son bildiğim kadarıyla zaten TMSF'nin elindeydi,ben Weblebi ve Hepsiburada'dan alışveriş yaptım bir çok kez,ufak tedarik sorunları dışında problemle karşılaşmadım...

256 Mesaj
5 Eylül 2006; 11:30:50 

internetten alış verişi sevmiyorum cidden illaki bişi almam gerekiyorsa gittigidiyor.com

Otelimizde hiç tahtakurusu yok;hepsini fareler yedi :)

2048 Mesaj
5 Eylül 2006; 14:50:15 

hepsi burada com la büyük bir sorunumuz olmadı.sadece birkez hanıma jimnastik aleti almıştık esofman hediyesi vardı ama gelmedi.gitti gidiyor zaten müthiş bir site

www.bahadironsoz.com

0 Mesaj
6 Eylül 2006; 13:33:39 

arkadaşlar hepsiburada.com bence en iyisi.bir çok alışverişim oldu hiç bir problem yaşamadım, hatta bozulan flash diskimi geri tamir için gönderdim ve bana servis sıfırını gönderdi.

85 Mesaj
6 Eylül 2006; 13:52:13 

gitti gidiyor . com

www.muzikportali.tk | Video Klip Siteniz..

2048 Mesaj
6 Eylül 2006; 20:42:34 

quote:

Orjinalden alıntı: bayram46

arkadaşlar hepsiburada.com bence en iyisi.bir çok alışverişim oldu hiç bir problem yaşamadım, hatta bozulan flash diskimi geri tamir için gönderdim ve bana servis sıfırını gönderdi.

evet ben de bozulan birkaç cihazı gönderdim çok yardımcı oldular

www.bahadironsoz.com

59 Mesaj
6 Eylül 2006; 21:44:28 

Pokemondaki nickim : Harry Radcliffe

www.pokemons.tr.cx

291 Mesaj
7 Eylül 2006; 13:39:41 

вєη güzєℓ яυнυηα αşıк σℓ∂υм ѕєηιη.
ѕα∂є¢є вυ уüz∂єη ѕα∂αкαт кσкυуσя вυ тυткυ.
çüηкü ,ѕєη євє∂ι яυн нαѕтαℓığıм σℓα¢αкѕıη вєηιм...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Eylül 2006; 19:26:14 

bence Mynet Alışveriş yani Neveria

28 Mesaj
8 Eylül 2006; 15:39:43 

HemAlHemSat.com

şu ana kadar hiç problemsiz alışveriş yaptım

http://twitter.com/RebelNightWolf
Beşiktaş Şereftir.

789 Mesaj
8 Eylül 2006; 18:32:27 

Bu aralar çok fazla alışveriş sitesi var. www.nekadar.com dan en ucuzunu bulabiliyorsunuz. Hepsiburada çok iyi bir yer ancak biraz pahalı gibi, ama teknosa dan ucuz . www.webdenal.com da fena değil. www.ekonomikticaret.com bir diğer alternatif.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerub -- 8 Eylül 2006; 18:34:20 >

Saygılar, sevgiler...

Uzaklaştırılmış
9 Eylül 2006; 1:26:00 

teknosa

115 Mesaj
9 Eylül 2006; 14:19:10 

896 Mesaj
20 Eylül 2006; 22:47:45 

www.pcdepo.com bu yıl en iyi internet mağazası ödülünü aldı

notebook asus notebook hp notebook toshiba notebook dell notebook acer notebook lenovo notebook

1234 Mesaj
29 Eylül 2006; 16:41:49 

arkadaslar aranızda gittigidiyor.com dan açık arttırmayla urun alan varmı ?

ABİT AN8 SLI - AMD 64 x2 3800@ 2500Mhz [Günlük] - SAMSUNG 750 GB SATA 2 - SHAPPHIRE ATI X800 [x850xt BioS 610-639]GTO FB - 512*2 TwinMOS PC3200 1GB DUAL-CH KIT - TAGAN 480W EASYCON SP PSU - CREATIVE 4400 INSPIRE - CREATIVE NX ULTRA WEB CAM - ViewSonic 22" 2230wm LCD Widescreen - SAMSUNG 17"763 MB CRT - ASUS DVD RW 1608P2 - AIRTIES RT-5030 ADSL - Zalman-CNPS7000B-CU - Zalman-Fatal1ty VGA Soğutucu FS-V7 - HP 7260 PHOTO PRINTER

5532 Mesaj
29 Eylül 2006; 18:45:26 

quote:

Orjinalden alıntı: LastCereN

www.hepsiburada.com

5532 Mesaj
29 Eylül 2006; 18:50:23 

evet 13 işlemim var
oradan 2 kere sattım 11 kere de ürün aldım..........

178 Mesaj
30 Eylül 2006; 15:26:13 

ben casus kulaklık almıştım gitti gidiyordan adamlar ole bi anlatmışlarki sitede işte 5 metrelik duvarın arkasındaki sesleri duyarsanız acık havada 500 metre menzili var.halbuki alakası yok kulagıma taktım televizyonu actım ses yok cıkardım sesi daha ii duyuyorum.ustelik fiyatıda 12 milyondu 3 , 4 sene oldu

ben böyle iyiyim diyenler aslında kötü olduklarını söylemek isterler.amma velakin böle işte :) http://karincaweb.googlepages.com aradur

75 Mesaj
2 Ekim 2006; 20:26:43 

Arkadaşlar, 28 eylülde (aslında 27 eylül gecesi) 4 DVD film aldım www.hepsiburada.com dan; bir tanesi hemen 30 unda geldi, diğerleri hala gelmedi.. Oysa satın alırken stokta var gözüküyordu filmler; soruyorum her gün, telefonları yokk; mail atıyorum sabah akşama ancak cevap geliyor. Üretici firmadan kaynaklanıyor, teslimat bekliyoruz filan gibi geyikler yapıyorlar...

Madem üreticinde yok neden stoklarda var diyorsun o zaman?? Hayır hem malı teslim etmiyor, hemde paramı peşin alıyorr??
Bence hiç güvenilir bir site değil... Sahtekarlar resmen..

113 Mesaj
3 Ekim 2006; 11:39:17 

hepsi burada herkese ben tavsiye ederim yerlerine gittim 5 katlı plaza buyuk ciddi calısıolar kapısı anaokulu gibi suslenmişti.içerde hep genç arkadaslar calısıodu ve durmadan telefonlar calıo kosusturmalar hepsi burada aslında domain adı o kadar iyi gibi deil ama adamlar akılda yer yapmışlar.

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

543 Mesaj
6 Kasım 2006; 22:41:35 

kesinlikle hemalhemsat.com

164 Mesaj
11 Kasım 2006; 17:12:37 

gittigidiyor.com

Ankara Üniversitesi Öğrencileri
Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi - Japon Dili ve Edebiyatı

27 Mesaj
11 Kasım 2006; 21:16:52 

Gittigidiyor
HemalHemsat

Bu Ten MaTem Oldu Yıllarım. Sürdü Daim..Kefenledi
Adem oğlu Bedenleri Gömdü Canlı Ruhları Tek
Yek olamadım Kalkan olmak Lazım sawaşa
Düşünülen Kederler Sonunda Geldi Başa

266 Mesaj
12 Kasım 2006; 14:55:54 

İnanasım gelmiyor, bu ödülün objektifliği konusunda şüphem var.
Neden derseniz bu yazıyı okuyup siteye ilk defa girdim ve artık üretilmeyen bir çok ürünün hala ürün portföylerinde göründüğünü farkettim.Üstelik stok durumu olarak yolda yazıyor.Çok saçma.
quote:

Orjinalden alıntı: acer

www.pcdepo.com bu yıl en iyi internet mağazası ödülünü aldı

1166 Mesaj
22 Kasım 2006; 16:38:42 

quote:

Orjinalden alıntı: tonmayster

Arkadaşlar, 28 eylülde (aslında 27 eylül gecesi) 4 DVD film aldım www.hepsiburada.com dan; bir tanesi hemen 30 unda geldi, diğerleri hala gelmedi.. Oysa satın alırken stokta var gözüküyordu filmler; soruyorum her gün, telefonları yokk; mail atıyorum sabah akşama ancak cevap geliyor. Üretici firmadan kaynaklanıyor, teslimat bekliyoruz filan gibi geyikler yapıyorlar...

Madem üreticinde yok neden stoklarda var diyorsun o zaman?? Hayır hem malı teslim etmiyor, hemde paramı peşin alıyorr??
Bence hiç güvenilir bir site değil... Sahtekarlar resmen..

kardeşim sana ne kadar +1 koysam az olur sonuna kadar haklısın düşüncelerimi ifade ettin

ASUS N55SF --- SAMSUNG 46D7000 --- IPHONE 5 BEYAZ --- IPAD MINI --- GIGABLUE HD800 SE PLUS --- KRON XC 250 --- VW POLO 2004

489 Mesaj
22 Kasım 2006; 16:53:45 

ben en güvenli domain şirketinden domain aldım k kartı ile birincisinde biraz tereddüt ettim ama ikinci ücüncüsünde hic cekinmedim normal alışveriş icin ise kesinlikle neti kullanmadım kullanmam da gerci kullansan belki oda güven verecek ama alışırım diye korkuyorum

BÜTÜN İNSANLAR CENNETE GİRMEK İSTER AMA KİMSE ÖLMEK
~~~ İSTEMEZ ~~~

65 Mesaj
22 Aralık 2006; 13:06:37 

quote:

Orjinalden alıntı: dandini2000

evet ben de bozulan birkaç cihazı gönderdim çok yardımcı oldular

Bozuk mal gönderip,sonra yenisinimi gönderiyorlar..siz bir mesaj yazın bakalım adamlar otomatiğe bağlamışlar mesaj cevaplarını..alakası olmayan bir şekilde cevap veriyorlar.ilginiz için teşekkür ederiz..önerinizi kısa zamanda dikkate alacağız vs..adam kandırıyorlar,adam.....

37 Mesaj
22 Aralık 2006; 14:19:07 

arkadaşlar istanbulbilişim in web sitesinden plazma tv almak istiyorum ama alacağım ürünün pahalı ve büyük bir ürün olması sebebi ve istanbulbilişimi hiç bilmemden dolayı hafiften uyuzda olmuyor değilim.bu siteden alışveriş yapmamı tavsiye edermisiniz?güvenilirmidir?teşekkürler...

web sitesi: www.istanbulbilisim.com.tr

6 Mesaj
7 Aralık 2007; 13:28:16 

arkadaşlar benden size öneri www.gedikgross.com sitesinden uzak durun...çok güvenilmez bir site...indirimde diye bana bir ürün sattılar...gümrükte takıldı bahanesiyle 10 gündür kargoya vermediler...attığım her 10 mesajdan birine yanıt alabildim ve mesajlarda da sorunumla hiç alakası olmayan yanıtlar veriyorlar...uzak durun bence...benden söylemesi

67 Mesaj
23 Nisan 2009; 23:17:32 

hepsiburada.com dan 5 tane ürün aldım, pazartesi sipariş verdim, perşembe 3 ü geldi, 1 i kargoya verildi, 1 i hala tedarik sürecinde(1 tane kingston ram). hepsiburada.com kötü demiyorum ama iyi de değil, müşteri memnuniyeti tek kelimeyle 0, verdikleri cevaplar tatmin edici değil(bunu arızalı ürünler için söylemiyorum). daha önce sanalmarketim.com dan alışveriş yapmıştım, 3. günde getirmişlerdi (7 ürün almıştım). Sanalmarketim.com hepsiburada.com la fiyat olarak hemen hemen aynı ama sanalmarketim.com biraz daha uygun fiyatlı gibi geldi bana. Stok durumu iyi olsaydı kesinlikle sanalmarketim.com dan alışveriş yapardım. Öneririm.
[Not: Bilgisayar parçası alınacaksa kesinlikle inventus.com.tr]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasobey -- 24 Nisan 2009; 12:39:59 >

4724 Mesaj
24 Nisan 2009; 5:27:30 

internet üzerinden alış veriş yapacagıma gider magzadan bakarak şeçerek almak en mantıklısı bence

_____DH /// E30 KULÜBÜ___ __
/// Intel® Core™ i7-2600K@5Ghz /// ASUS ROG MAXIMUS V EXTREME /// G.SKILL RipjawsX Dual kıt 8GB 2133 Mhz
/// GIGABYTE GTX 680 SLI Windforce 3X OC Edition /// Corsair Force GT 240 GB /// Creative X-Fi Titanium Fatal1ty Champion /// WD Caviar Black 1TB 1002FAEX
/// AeroCool XPREDATOR ROG MOD /// CORSAİR AX1200® /// ASUS VK278Q 27'' LED /// THERMALTAKE eSPORTS Challenger Pro & Tt eSPORTS Black Gaming Mouse
///
Corsair H100 Push/Pull ///Logitech G27/// Logitech X-530 /// SHARKOON X-Tatic PRO 5.1 Gaming Headset ///

757 Mesaj
24 Nisan 2009; 8:59:46 

Benim en çok kullandıklarım:

www.gittigidiyor.com
www.hepsiburada.com
www.ebay.com
www.e-bebek.com
www.parmakbas.com

Şimdiye kadar bu siteler ile hiçbir sorun yaşamadım!
Hepsinide tavsiye ederim!

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
25 Nisan 2009; 20:58:37 

2 Mesaj
27 Nisan 2009; 13:02:43 

gittigidiyor: hiç sorun yaşamadım
ereyon.com: çok az sorun yaşadım
hızlıal.com : adamların ruh haline bağlı müşteri hizmetleri..bazen süper. bazen normal.ama yine de alınır.

bir de arkadaşlar kapıda ödeme seçeneği varsa sitede.daha cazip ve iyi bir site görüntüsü veryor bana..

755 Mesaj
29 Nisan 2009; 23:19:08 

Daha Hiç Almadım İnternetten Ama Bi gün Olurda Alırsam
GittiGidiyor & HepsiBurada'dan Tercihimi Kullanırım.

Backlink Çalışması Yapılır .
(PR4 , PR5 , PR6 , PR7 , PR8 , PR9)

755 Mesaj
29 Nisan 2009; 23:21:44 

fokusbilgisayar.com dan aşağı taraftaki internet daima oradan alışveriş yapıyor ki ve iyi olduğunu gösteriyor.

Backlink Çalışması Yapılır .
(PR4 , PR5 , PR6 , PR7 , PR8 , PR9)

1232 Mesaj
1 Mayıs 2009; 21:04:29 

Basketbol Haberleri Futbol Haberleri Günlük Spor Destekçisi Bilginiz.Biz Instagram Türkiye

0 Mesaj
27 Ocak 2010; 14:16:54 

Hizmet açısından www.ikitikla.com 'da gerçekten çok iyi hizmet veriyor.Gerek tasarımı gerekse müşteri hizmetleri çok kaliteli.

44 Mesaj
29 Ocak 2010; 13:07:29 

http://ulkerhijyen.com
http://www.glutensizdiyet.net

Uzaklaştırılmış
29 Ocak 2010; 19:41:06 

Kimse Yoğurdum ekşi demez velhasıl öyledirde. tabiki www.albitiyor.com alışveriş yapıpta şikayet eden daha olmadı olmaması için ne gerekiyorsa yapıldı...

46 Mesaj
25 Şubat 2010; 14:21:35 

öncesinde estore.com.tr vardı fakat iflaz etti şu anda hepsiburada.com uzak ara gibi duruyor

145 Mesaj
1 Mart 2010; 14:26:27 

www.pcdepo.com konusunda lider bence aynı gün sevkiyat müşteri desteği filan süper

0 Mesaj
7 Nisan 2010; 4:16:11 

Merhaba arkadaşlar, çok fazla alışveriş sitesi var. bazısı pahalı bazısı ucuz bütün iyi özelikleri barındıran tek bi site bulmak zor o yüzden bern bir karar veremedim ama bu aralar adını her yerde çok da sık duyduğum yeni bir site www.vimjo.com var dün inceledim sağlık kilo kontrolü ve güzelik ürünlerinin her markası özelikle diyet ürünleri çeşidi çok fazla kıyaslama yapabiliyosun alışık olmadığım bişey var ki teslimatlarında çok hızlılar ürünü sipariş ettikden sonra 3 saat içersinde gönderiyolarmış bu yaza ince girmem lazım biraz daha incelim vimjo dan sipariş vericem.

7546 Mesaj
7 Nisan 2010; 20:20:30 

size en hızlı çalışan siteyi yazayım hemen sorunsuzdur.

sanalmarketim.com

PSN : MustafaTR (Ps3 & Ps Vita) / 31

0 Mesaj
8 Nisan 2010; 1:41:28 

birçok internet sitesi var evet amayeni açılan reklamlarda devamlı duyduğum vimjoya bi bakın derim çok güzel fiyatları var ihtiyacınıza gore secebbilirsiniz. yeni kurulduğundan özellikle fiyattalırı super mutlaka inceleyin

0 Mesaj
8 Nisan 2010; 2:13:27 

en iyi alışveriş sitesi vimjo.com buraya girdiğiniz zaman aradığınızdan daha fazlası olacak emin oalbilirsiniz ayrıca istanbuldaysanız günde 3 saatte yapıyolar sorarım size şu anda 3 saatte teslimatı hangi site yapar acaba, işte yazdımm:)

0 Mesaj
8 Nisan 2010; 2:25:43 

[font="Arial"][/font] dün bi girdim göz attım 3 saatte teslimat yazıyorduu :D:D:D bi tane bogaziçi kolonyagı siparış ettim bir nevii TESTT :d:d:d:d işin kötü yanı 2 SAAT 37 dakıka sonra geldiiii ŞİMDİ ONLARMI BENİ DENEDİ YOKSA BENMİ ONLARI DENEDİM ŞAŞIRDIM KALDIMMM :S :S :s
bundan dolayı üzülerek WWW.VİMJO.COM diyprum arkadaşlar.... BEN ONLARIN YERİNDE OLSAM SLOGAN OLARAK ŞUNU ZAYARDIM SİTEYE '''' ALIŞILMIŞLIGIN DIŞINA ÇIKMAYA HAZIR OLUN !!! VİMJO :d BELKI BANA PARA ÖDERLER BUNCA İLTİFATTAN SONRA

43 Mesaj
10 Nisan 2010; 11:19:51 

bence en iyisi www.firsatagel.com ne komisyon alıyor nede sınırlama var.Satıcı ürün satıyor.Alıcı ürün arıyor.İkisi aynı anda sadece www.firsatagel.com da.

0 Mesaj
18 Nisan 2010; 22:59:44 

Bugün size yine bir online alışveriş sitesinden bahsedeceğim.Ben de daha yeni keşfettim.

Sitenin adı Mark-ha.com. Tıpki Markafoni,Limango ve Trendyol gibi Mark-ha’da da ünlü markaların indirimli ürünleri satılıyor. Yalnız buradaki indirimler sürekli,belirli tarihler arasında değil. Ayrıca buradan yaptığınız her alışverişte Meme Vakfı ve Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı’ndan seçtiğiniz birisine 1 TL, Mark-ha.com tarafından bağışlanıyor.Yani hem alışveriş,hem yardım…
En güzeli de bu zaten değil mi?

www.mark-ha.com

37 Mesaj
20 Nisan 2010; 13:43:33 

www.jetgibial.com Daha yepyeni

214 Mesaj
29 Nisan 2010; 21:51:56 

selam arkadaşlar yazım biraz uzun olacak ama incelerseniz ve dediklerimi yaparsanız bana dua edeceğinize eminim...

arkadaşlar birçok siteden çok sayıda alışveriş yaptım 4 senedirli tüm alışverişlerimi netten yapıyorum edindiğim tecrübeleri sizinle paylaşmak istedim konu başlıgını görünce.
1-)gittigidiyor güzel bir site sistem olarak ama çok bilinçli olmak gerekiyor satıcıları iyi araştırmak gerekiyor ve kargo maduru olabiliyorsunuz geri iadelerde hele ikinci el satımlarında çok hileler donuyor ucuz mal aldıgınızda sorunlu bile çıksa kargo parası ile urun fiyatı aynı die uşeniyorsunuz 2 defa kargo ödemeye o yüzden önerim değildir.
2-)hepsiburada gerçekten çalışkan bir site yaşadıgım sorunlar yalnızca ara sıra tedarik için bekleme ve ev adresi dışında yani kargo şubelerine gonderim yapılmıyor başka gözüme batan birşey olmadı. yalnız fiyatlar piyasadan biraz pahallı kargo fiyatları baya uygun 10 üzerinden 7-8 falan eder yani.
3-)hiperucuz buroteknik gold istanbul iletisim gibi daha birçok siteden alışveriş yaptım hepsi sistemi oturmuş kaliteli siteler.

anlattıgım gibi çok tecrubem oldu paranız çoksa buralardan guvenlikle kendi fiyatlarına alışveriş yapabilirsiniz sorun yok ;)
yalnız hem aradıgınızı bulmak hemde ucuza almak üstüne bide para kazanmak istiyorsanız www.markafoni.com tek iş biraz zahmetli olması yani aradıgınız urunu beklemek kampanyaları takip etmek aşağıda sisteminden bahsedeceğim.

sistem şu şekilde işliyor hergün farklı 4 ile 7 arasında seçkin ünlü marka kampanyası oluyor o markanın urunleri kampanyada yer alıyor bu urunler sınırlı sayıda ve sınırlı sureyle satışa sunuluyor. ertesi sabah bi gün onceden takip etmek için haber verilen yeni markalar geliyor ve her gelen marka birkaç gün satışta kalıyor tabi tükenmeseler.

size sadece aldıgım birkaç üründen ve fiyatlarından bahsedecem çok şaşıracaksınız yemin ederimki yalan söylemiyorum onların ortagı akrabası falanda değilim :)
seiko SP91 aldım zamanında hemde 130 a
sevgilime çanta aldım 14,99 a :) duymasın
kendime ayakkabı aldım adidas 54,90 bugunde puma 59.90 (yeni sezon)
sebago güneş gözlüğü 44,90
dekoratif urunler, saatler, ayakkabılar, tekstil, takı mucevherat, güneş gözlüğü, kozmetik ve mutfak en çok gelen markalar her hafta her gun mutlaka olan kampanyalar.

dediğim gibi bunlar sadece bazıları gerçekten ben çok memnunum günde 5 dk mı ayırıp kontrol ediyorum ihtiyacım olan urun ne zaman gelecek bakıyorum ve onu kaydedip o gun girip alıyorum tek zahmeti bu ve kapış kapış gidiyor tükeniyor.
heralde kimse seiko yu 130 a adidası 55 e alamaz piyasa heryerde araştırın inanmayana sayfamdan kesit sunabilirim.

bide bu siteye yalnızca davetiyeyle üye olunabiliyor
altta link var isteyenler için.
http://www.markafoni.com/i/firat_narin/

başlığı açan arkadaşa çok teşekkür ederim
ha en iyi forum hangisi diyeceksenizde kesinlikle her konuda başlık var seviyorum kesinlikle forum.donanımhaber.com :)

2510 Mesaj
1 Mayıs 2010; 21:41:08 

www.netteenucuz.com
www.delikarga.com
www.eksikalma.com

Arkadaşlar bu üç sitenin herhangi birisinden alışveriş yapanınız var mı? Bir sorun yaşanır mı?

Eğer bir kurbağa hemencecik yakışıklı bir prense dönüşürse, bu, peri masalıdır. Eğer bir kurbağa yavaşça yakışıklı bir prense dönüşürse, bu, modern bilimdir. -Kent Hovind

0 Mesaj
6 Mayıs 2010; 12:49:42 

0

www.bendeistiyorum.com

Hergün tek ürün, inanılmaz fiyat !

158 Mesaj
12 Mayıs 2010; 23:14:51 

2 Mesaj
13 Mayıs 2010; 9:35:39 

gittigidiyor.com en iyisi bence.Çünkü eBay'la iş ortağı gittigidiyor.com'u diğerlerinden bir adım öne geçiriyor.

'Dgc7'

1970 Mesaj
13 Mayıs 2010; 9:52:48 

pcdepo

her şekilde en ucuzu hepsine baktım.

eticaret

7 Mesaj
13 Mayıs 2010; 11:38:17 

imkanınız varsa ebay bence en iyisi

6 Mesaj
10 Haziran 2010; 21:23:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Jansay

www.netteenucuz.com
www.delikarga.com
www.eksikalma.com

Arkadaşlar bu üç sitenin herhangi birisinden alışveriş yapanınız var mı? Bir sorun yaşanır mı?

Ben eksikalma.com dam alışveriş yaptım ve adamlar oldukça iyiler.

Fiyatları her üründe cazip değil bu noktada birçok site bu sitenin önünde ama, müşterileri ile bu kadar ilgili olanını görmedim.

0 Mesaj
25 Haziran 2010; 10:28:44