Şimdi Ara

en iyi alışveriş sitesi sizce hangisi? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
2
Favori
84.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kafam da soru işaretleri güven problemleri oluşmayan tek site hepsiburada.com bu güne kadar 20 ye yakın alışverişim oldu bir kaç kez tedarik süreci uzaması dışında sorun yaşamadım bence en iyi alışveriş sitesi hem güvenilir hemde hesaplı
  • hepsiburada dan almak gibi bir hataya düştüm...
    2 gündür güvenliliğiniz siparişiniz kontrol ediliyor yazıyor...
    sanırım ellerinde ürün yok ve oyalama taktiği uyguluyorlar.
    50-50 liralık birşey olsa sorun etmemde 650 liralık telefon alınca ve kart puan veriyor diye babamın kartını kullanınca canım bayağı sıkıldı ...
    acaba siparişi iptal ettirsem mi ki
    ama bu seferde iade süreci sıkıntılı paranın ...
    bir daha nette alışveriş yapmam dedim ama yine yaptım ve paramızla rezil oldum...
    ah ah keşek sipariş etmeseydim ...
    ürün ne zaman gelir artık meçhul...
  • quote:

Orijinalden alıntı: daschund

hepsiburada dan almak gibi bir hataya düştüm...
    2 gündür güvenliliğiniz siparişiniz kontrol ediliyor yazıyor...
    sanırım ellerinde ürün yok ve oyalama taktiği uyguluyorlar.
    50-50 liralık birşey olsa sorun etmemde 650 liralık telefon alınca ve kart puan veriyor diye babamın kartını kullanınca canım bayağı sıkıldı ...
    acaba siparişi iptal ettirsem mi ki
    ama bu seferde iade süreci sıkıntılı paranın ...
    bir daha nette alışveriş yapmam dedim ama yine yaptım ve paramızla rezil oldum...
    ah ah keşek sipariş etmeseydim ...
    ürün ne zaman gelir artık meçhul...

siparişlerim sayfanda siparişi iptal et butonu varsa iptal edebilirsin para anında hesabınıza yatıyor. sitede o kredi kartı ile ilk defa alışveriş yapıyorsan kart sahibinin güvenliği için onay alınıyor bu bir kereye mahsus sonraki alışverişlerde aynı kartla alışverişlerde sorgusuz sualsiz onaylanıyor.

• valla kart babamın kartı çünkü en uygunu world card idi ...
    keşke diyorum kendi kartımla alsaydım diyorum...
    büyük ihtimalle bunlar yollamazlar ürünü ....
    kart sahibinin güvenliği için onay alınacaksa su saate kadar kimse babamı arayıp onay almadı...
    iptal etme durumunda takip eden 2 hafta içinde kartta çekilen para geri gönderiliyormuş...
    dün müşteri temsilci ile görüştüğümde bankadan provizyon alındı dedi...
    sizi sıraya koyduk falan dedi ama ben ürünü aldığımdan bu yana 12 tane kaldı üründen ama ben aldıktan sonra bir eksilme olmadı...
    beni sıraya koymuş olsalardı ki sanmıyorum...
    bu saatte kadar bir değişiklik olurdu diye düşünüyorum...
    valla 650 lira çöpe gitmesinde yılbaşı primim yanmasın...
  • ıvır zıvır alacaksanız en iyisi çinde oluyor
  • http://tr.rdrtr.com/aff_c?offer_id=254&aff_id=3334
    Sizin için özel indirim takip eder.
    www.alisveriskulupleri.com
    Tüm alışveriş kulüplerini tek sitede toplayarak, sizlere eşsiz bir alışveriş keyfi yaşatmak için tasarlandı. Markafoni, Trendyol, Limango\'yu bizimle takip edin
  • en iyi site hepsiburada.com
    hızlıal dan uzak durun çarpilırsınız kimsenin kimseden haberi yok
  • www.reymona.com yeni ve güvenilir bir site.

uygun fiyata geniş ürün seçeneği var.
    kapıda ödeme,havale,kredi kartı seçenkleri mevcut.kapıda ödeme olanağının olması çok iyi.
    müşteri hizmetleri herhangi bir soru da çok hızlı dönüş yapıyor.
  • ben bu aralarwww.ucuzsepet.com diye bir site keşfettim gayet güvenilir bir site ayrıca bilgilerinizi onlara bırakıyorsunuz onlar sizi 10 dk içerisinde arıyor ürün ile ilgili kafanızda olan bütün soru işaretlerini kaldırıyor sizede öneririm denemenizde fayda var arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maziden3 -- 26 Temmuz 2012; 11:09:20 >
  • arkadaşlar yukarda sayılı siteler güvenilir siteler ama bir başka konuya değinmek istiyorum. bu kadar popüler olmaları bu sitelerin güvenli orjinal olmaları anlamına gelmiyor bence şahsi fikirlerimi söylüyorum çok yerden alış veriş yaptım benim için önemli olan SSL sertifikası ve orjinal ürün ve geri iade. büyük sitelerde iadelerde sorunlar yaşanabiliyor. çünki biz sipariş geçtiğimiz zamandan sonra tedarikçiye bildiriliyor. hazırda olan ürün sayısı azdır. şimdi yeni yeni siteler çıkıyor bence yeni çıkan siteleri takip etmek hem fiyat anlamında hemde sanki size özel bir alışveriş sitesiymiş gibi davranmaları hoş değilmi.
    www.neararsanburda.net en bir alış veriş yaptım gayet memnun kaldım kendimi ayrıcalıklı hissettim çünki büyük alış veriş siteleri gibi üyeleri olmadığı için rahatça iletişime geçiyorsunuz. artık neararasanburda.net e büyürse kendime daha yeni işe başlamış bir site bulurum :)))))

• abi en iyi alışveriş portalı bencehttp://www.neistersen.com.tr/ 'dir ben bu adamlar dışında başka kmseden alışveriş yapmam on numara dürüst bi site digerlerinin hiç birinin sözleri tutmuyor ya valla bu adamlardan yapın kalte ve hizmet görün benden demesi bana dua edeceksniz emin olun

• tartışmasız buroteknik.com diyorum. Hem uygun fiyat var hemde kaliteli hizmetleri (: Alışverişlerimin hepsini buradan yapıyorum. Tavsiyemdir ..
  • Şirketimiz Ergün Teknik Hırdavat olarak 1795 yılında kurulmuştur. 3 yıldır da Hırdavat sektöründe e ticaret hizmeti veriyoruz.www.hirdavatplaza.com ' da ihtiyacınız olan her marka ve model teknik hırdavat ürünlerini,Elektrikli el aletleri,Kaynak Makineleri,Bahçe Ekipmanları,Jeneratörler,El Aletleri,Bahçe Makinaları,İş güvenlik ekipmanları ve daha bir çok ürünü bulabilirsiniz. Fiyatlarımız gerçek anlamda çok uygundur. 300 tl üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo, dilerseniz sürat kargo ile KAPIDA ÖDEME imkanı, k.kartlarına mail order ile 6-12 taksit yapıyoruz. 0256 313 74 44 nolu telefonumuzdan direk olarak müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz. santralda bekletip ilgili kişilere aktarmak yok. çünkü işimiz hırdavat. aklınıza gelen her soruyu çekinmeden bize sorabilirsiniz. mutlaka bekleriz...

• Aslında bu ne alacağınla çok ilgili bir konu.
    Elektronik için hepsiburada.com tercih ederken artık istanbul bilişimin daha uygun fiyatlı olamsı nedeni ile onu tercih ediyorum.
    Giyim ve benzeri morhipo, trendyol denedim ama artık denemden giyim alınmayacağı kanaatindeyim.
    Bahçe malzemeleri içinwww.evidea.com ama tohum alışverileri içinwww.zengardentr.com en azından benim gibi hobisi olanlar için bahçe alışverişi yapılacak yerler. Şimdi demirdökümden bir mangal var onun peşindeyim. ama 500 tl
    gittigidiyor kargo ücretine dikat etmek şartıyla aslında süper bir yer. Ama satıcılar bir gelip bir kayboluyor. köpek maması aldığım bir kullanıcı vardı şimdi yok. GG sisteminde satıcıların yorumlarına bakıp almak bence güvenilir.
    Sahibinden com dan daha çöp almış değilim sanırım orası sadece emlak ve araba bakmak için bir yer oldu artık.

• http://www.diyetcity.com
    çölyak hastalığı tedavisinde kullanılan glutensiz ürünler diyet diyet yemek tariflerinin yer aldığı bir site
    sağlık üzerine bence gerçekten iyi bir e-ticaret sitesi
    ayrıca yeni hayata geçenhttp://www.cirpy.com.tr saat cep telefonu üzerine satış yapan da bir site var tavsiye ederim.
  • indirdik.com da fena değil ürün fiyatları iyi hepsiburada da güzel
  • Aslında ilginçtir yeni siteleri bende tavsiye ediyorum. Bİr iki referansları varsa ya da arkadaşlarımdan birisi alışveriş yapmışsa hemen oraya yöneliyorum..
    Herşeyden önce ilgi gerçekten çok iyi oluyor. Sıkıysa hepsiburada gibi bir yerdeki müşteri temsilcisine ulaşın bakalım... Ve benzeri dev firmalar ciddi anlamda sıkıntı olabiliyor insana.
    Ben güvenerek alışveriş yapmak istiyorum diyenlerin büyük çoğunluğu bu yüzden fena halde mağdur oluyorlar. Neticede belki sorun çözülüyor ama insan da ne aspa kalıyor ne moral...

Bende son zamanlarda neredeyse tüm alışverişlerimiwww.indirimkenti.com dan yapıyorum.
    Son derece ilgili bir bey açıyor ve ne isterseniz cevap veriyor. Denemenizi tavsiye ederim...
    En azından bir soru sorun ne demek istediğimi anlarsınız...

• hepsiburada sanirim..

.
  • arkadaslar en iyi alisveris sitesi tabiiikiii
    www.alicivar.com
    cunku bu platformda alici kisiler aradigi seyin ilanini veriyor saticilar alicilara ulasmaya calisiyor.
    super dimi
  • www.alicivar.com
    tam destek son destek
    Allah kurandan da kullanandan da razi olsun.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.