Şimdi Ara

Pokemon Tasoları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
7
Favori
3.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3r02 -- 11 Ekim 2014; 15:48:29 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• inşallah satarsın kardeşim hayırlı satışlar tasodan para kazanmaz nedir iyi bilirim
  • Valla tebrik ederim ne diyeyim. Para eder mi yada satılır mı bilmiyorum ama harika bir koleksiyon olduğu kesin. Hayırlı satışlar dilerim.
  • Valla helal olsun. Eskiden bende uğraştım koleksiyonu toparlamak için sonra vazgeçtim hepsini sattım.

Senide 3-4 yıldır çoğu forum sitesinde taso alış satışı yaptığını görüyorum. Kim bilir ne zorluklarla toplamışsındır. Hayırlı satışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla helal olsun. Eskiden bende uğraştım koleksiyonu toparlamak için sonra vazgeçtim hepsini sattım.

Senide 3-4 yıldır çoğu forum sitesinde taso alış satışı yaptığını görüyorum. Kim bilir ne zorluklarla toplamışsındır. Hayırlı satışlar

• Durun biraz bekleyin daha 90 kuşağı iş güç sahibi olmadı , bir 10-15 yıl sonra o miktara rahat rahat satılır.
  • Ömrümü yedi o tasolar. Az mı kavga ettik tasolar yüzünden. Tasolar, futbolcu kartları
  • Gerçekten helal olsun kardeşim çok güzel toplamışsın :) inşallah satarsın :)
  • 7500 az bence. Efsane o tasolar.

• Duygulandım vallahi. Hayırlı satışlar.
  • serhatcn kullanıcısına yanıt
    madem 20.000 ver hacı

• Koleksiyona ve koleksiyoncuya son derece saygım var ancak burada şunu belirtmem gerekir, ebay.com ve ebay.co.uk üzerinde gelmiş geçmiş tüm setleri 150 euro civarına satanlar oluyor. Bilginiz olsun. Kalitesi konusunda ise hiç şüpheniz olmasın. Deneyimlediğim için söylemek istedim.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3r02 -- 11 Ekim 2014; 15:50:44 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fotolara bakarken ağladim ah ne tasolardi ne günlerdi

• ayrı satarsanız daha iyi satarsınız bence hocam kimse 7.500tl vereceğini sanmıyorum bırak 7.500tlyi 750tl zor vardır yüzde doksanımızda milyonluk godaman adamlar olsa belki alırlar tabi bu benim düşüncem sizinkine saygı duyuyorum
  • BENCE 5000 TL NORMAL FİYAT BUNLARIN DEĞERİNİ 1985 İLE 1995 ARASI DOĞUM TARİHLİ KİŞİLER DAHA İYİ ANLAYABİLİR

AMA O JENERASYON NUNDA BUNU ALABİLMESİ İÇİN İYİ PARA KAZANAN BİRİ OLMASI LAZIM YADA İDDAA VE LOTO GİBİ OYUNLARDAN PARA TUTTURMASI GEREK İNŞALLAH SATABİLİRSİN

NACİZANE BENİM DE BİR KOLEKSİYONUM....................

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-koleksiyon-objeler-pokemon-digimon-ve-beyblade-166107944/detay
  • hayırlı satışlar hocam. valla görünce duygulandım. çok oynardık anılar tazelendi. bende de vardı ama valide sultan atmış işte çok üzülmüştüm attığını öğrenince
  • Valla iş güç sahibi olsam 5000 tl verebilcek durumda da olsam 1 saniye düşünmem alırdım. Hayırlı satışlar.

• Değerini bilene 5bin tl güzel ama bence az bile gerçekten. Dediğin gibi toplamaya kalksan imkansiz resmen. Bence satma.

• İnşallah maddi durumun düzelir de satmaktan vazgeçersin. Baktıkça duygulandım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.