Şimdi Ara

KAPANMA SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyuna girerken oyna diyince siyah bir ekran geliyor ya beni tam o zamanda oyunudan atıyor sorun ne acil yardım pls.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhiteWalkerReyiz -- 27 Nisan 2014; 16:06:28 >

• 37 kişi bakmış birinzde iplememişsiniz :(:(
  • Mod kullanıyorsan ondan kaynaklı olabilir. Modları silip tekrar dene.
  • gölge kule kullanıcısına yanıt
    Hiçbir mod kullanmıyorum dostum
  • güncel
  • res mods klasörünün içindeki bütün dosya ve klasörleri silip, onun altına yeni 0.9.0 adında klasör aç, oyunu başlat. sorun devam ediyorsa oyunu baştan yüklemeyi dene. sisteminde de problem olabilir.
  • Oyun forumunu takip etseniz bilirdiniz. Genel bir problemdi. Bende de vardı o sorun. Hatta ticket açtım. Genel bir sorun olduğu ve bir patch ile düzelteceklerini söylediler. 1 hafta önce gelen bir patch ilede düzeldi bu sorun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba @WhiteWalkerReyiz,

Arka planda çalışan üçüncü party programları kapatıp tekrar denemenizi öneririm. Eğer sorununuz devam ederse oyunu tekrar kurmakta size yardımcı olabilir. Dilerseniz konu hakkında destek departmanımıza da bir bilet gönderebilirsiniz, eminim en kısa süre içerisinde size yardımcı olacaklardır.

Nasıl bir bilet oluşturabilirim?
    https://eu.wargaming.net/support/Knowledgebase/Article/View/61/18/how-do-i-submit-a-ticket

İyi oyunlar!
    Wargaming TR Temsilcisi - Tepegöz

• Tekrar merhaba @WhiteWalkerReyiz,

Biletler gelen sıraya göre cevap veriliyor, eminim en kısa sürede size yardımcı olacaklardır. Sadece biraz daha sabredin, bu arada unutmayın biletinizi yenilemek sizi sıranın sonuna atacaktır.

İyi oyunlar!
    Wargaming TR Temsilcisi - Tepegöz
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhiteWalkerReyiz

Arkadaşlar oyuna girerken oyna diyince siyah bir ekran geliyor ya beni tam o zamanda oyunudan atıyor sorun ne acil yardım pls.

merhaba sorun eğer anakart üzerinde takılı slotlardaki işlemci-ekran kartı-ram tam oturmayabilir hafif tıklayın sanırım senin ekran kartın arızalanacak
    bluescreen hatası verecektir onun kodu ekranda 0x00000a dır test yaptır anlayan birine ramleri hattta anakartını kaybedebilirsin köprü hatası verir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.