Şimdi Ara

Çinden ne getirtebilirim? Getireceğim ürünü forumdakilere kar koymadan satıcam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle şunu söyleyim hayal aleminde yaşamiyorum bir anda köşeyi dönmek gibi salakça bir hayalim yok.

Arkadasımın babasınin şirketi var sürekli cin ve guney koreden ,al getirityor bize de dedi ki: İstediğiniz bir ürun varsa yasal oldugu sürece benim mallarla birlikte getirteyim. Biz de tamam dedik ama ne getirecegimiz konusunda emin degiliz farklı urunler bulmaliyiz. Telefon ve pc çok riskli adam sahtesini gönderir ben bile anlamam , milleti kandirmak istemiyorum. Sizce farklı ürün olarak ne getirtebilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PunkBunny -- 26 Nisan 2014; 22:59:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• takma jerry

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • karı
  • benim sahtemi bile yapmis adamlar onu alabilirsin

• Hocam ciddi cevap verirseniz çok makbule geçecek . Sizlerden fikir almak icin böyle baslık açtim güveniyorum zekaniza

• Burda bulunmayan önemli ilaçlar olabilir.

• Yiyecek içecek bişeyler getirt. Ivır zıvırları dx, buyincoins, tinydeal, ebay gibi sitelerden beleş kargoyla geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryuzaki Hideki

Yiyecek içecek bişeyler getirt. Ivır zıvırları dx, buyincoins, tinydeal, ebay gibi sitelerden beleş kargoyla geliyor.

Ebayda kargo ücretli

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Burda bulunmayan önemli ilaçlar olabilir.

onun sorumlulugunu alamam hocam.

• cep telefonu ekran koruyucusu getirebilirsin. çin'de 50 cent olması lazım. türkiye'de 6-7 lira. bizim arkadaş 30 milyar kar para yaptı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Breakst-

quote:

Yiyecek içecek bişeyler getirt. Ivır zıvırları dx, buyincoins, tinydeal, ebay gibi sitelerden beleş kargoyla geliyor.

Ebayda kargo ücretli

Yurtdisindan alinan mal hemen gelmiyor bazen hic gelmiyor ben her gonderecegim malı deniycem yani elektronik bi sey olursa deneyip gondercem hocam o sebeple insanlarin guvenini kazanip satis yapicam. Tabi bu uzun bir süreç ertesi gün guven kazanilmaz. Sabretmeyi ögrenmem gerek tabi ticareti de.

• Telefon aksesuarları.

Telefon kabı, telefon filmi vs.

50 cent 1 dolara alacağınız 1 kap 30 tlye gidebiliyor. Kadıköyde 1 kap 25tl fix fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

cep telefonu ekran koruyucusu getirebilirsin. çin'de 50 cent olması lazım. türkiye'de 6-7 lira. bizim arkadaş 30 milyar kar para yaptı.

Hocam o aklımdaydı ama daha zekice hamleler yapabilirim diyorum. Mesela model arabaları araştirdim burada çok pahalı muhtemelen onlarda çinde yapıliyor ama pahalı satiyorlar. Tanitimini yaparsam model araba satabilirim diye dusunuyorum. İnsallah bugune kadar dusunulmeyen bir sey bulabikirim. Benim icin onemli olan çinden tr ye getirilen ve arada büyük fiyat farki olan urünler

• quote:

Yiyecek içecek derken hocam ? Kuru gıdalar falan mi aklınızda var mı bi seyler ?

• Cin getir

• quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

quote:

Yiyecek içecek derken hocam ? Kuru gıdalar falan mi aklınızda var mı bi seyler ?

Pirinç
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Breakst-

quote:

Ebayda kargo ücretli

Her satıcı ücretli değil. Ama diğer verdiğim siteler(firmalar) ücretsiz.

@E.Sanchez

Aklıma direkt abur cubur geliyor çikolata cips bisküvi falan. Ramen(çincesi lamiyen mi neydi) falan da getirtebilirsin kutu gıda olarak

Hep farklı ülkelerinin yemeklerini vatandaşlarının yediklerini merak etmişimdir de ondan böyle bi düşünce var bende.

• Ryuzaki Hideki kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğiniz kafama yattı bunun için profesyonel bir internet sitesi kurmam gerekli bunun haricinde gerekli izinleri de almam lazım. Bu kafamda bakalım çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

Hocam dediğiniz kafama yattı bunun için profesyonel bir internet sitesi kurmam gerekli bunun haricinde gerekli izinleri de almam lazım. Bu kafamda bakalım çok teşekkür ederim

Yanlış anlamışsınız galiba ama yararlı olabildiğime sevindim.

Bu arada site falan kurarsan haberdar et bi iki bişey alırım belki

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.