Şimdi Ara

Tablet Kafayı yedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler merhabalar herkese. Bende Pirhana Business tab 7 var. Bir kaç gün önce şehirler arası otobüsteyken tableti şarj etmek için koltuğun arkasındaki ekrana taktım. Sanırım virüs bulaştı aynısı telefonada oldu. Ancak telefonun önemi yok. Tableti kesin halletmem lazım. Açtığımda google play hizmetleri durdu hatası veriyor sürekli google ortaklığı kaldırıldı vs diyor ve internete girmeye çalıştığımda antivirüs yüklemeye çalıştığımda tablet kendini kapatıyor. Format atmaya çalıştım ama beceremedim. Bekliyorum mesajlarınızı teşekkürler.
     Tablet Kafayı yedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lydie copre -- 26 Nisan 2014; 20:25:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lydie copre

Beyler merhabalar herkese. Bende Pirhana Business tab 7 var. Bir kaç gün önce şehirler arası otobüsteyken tableti şarj etmek için koltuğun arkasındaki ekrana taktım. Sanırım virüs bulaştı aynısı telefonada oldu. Ancak telefonun önemi yok. Tableti kesin halletmem lazım. Açtığımda google play hizmetleri durdu hatası veriyor sürekli google ortaklığı kaldırıldı vs diyor ve internete girmeye çalıştığımda antivirüs yüklemeye çalıştığımda tablet kendini kapatıyor. Format atmaya çalıştım ama beceremedim. Bekliyorum mesajlarınızı teşekkürler.
     Tablet Kafayı yedi

Büyük ihtimal malware türü küçük çaplı vürüsler bulaşmış olabilir ama çok etkilemez diye düşünüyorum ayarlar uygulamalar uygulama tercihlerini sıfırlaya tıklayın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• recovery moda gir ordan factory reset yap düzelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelixangel28

recovery moda gir ordan factory reset yap düzelecektir.

hocam yapıyorum ama hiçbir şey olmuyor hatta uygulama silmiyor bile öyle yaptığımda
  • quote:

bunda da hiçbir şey yapmıyor hocam
  • quote:

quote:

hocam yapıyorum ama hiçbir şey olmuyor hatta uygulama silmiyor bile öyle yaptığımda

Garantisi varmı ? çok ilginç ya factory reset nasıl olmuyo ?
  • garantisi var ama yazılım sorunu garantiye girmiyor diye biilyorum?
  • quote:

quote:

quote:

şöyle anlatıyım hocam şimdi basıyorum factory reseteama sanki basmamışım gibihiç tepki vermiyor makina

• quote:

quote:

quote:

quote:

şöyle anlatıyım hocam şimdi basıyorum factory reseteama sanki basmamışım gibihiç tepki vermiyor makina

öyle şeymi olur ya verin yapsın garanti en fazla 50 tl civarı tutar yada otobüs firmasıyla görüşün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.