Şimdi Ara

Aldım lan sonunda :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
3
Favori
3.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aylardır sonunda asus x550jkyı aldım 8gb ramli buldum aldım memnunum şimdilik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AUZEF -- 11 Ekim 2014; 22:41:31 >

• Lenovo Z510'a bak. i5 ve i7 modelleri var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lenovo z510 ve dell 7537 size uygundur.

• dell 7537deki NVIDIA GeForce GT 750M ekran kartı son çıkan oyunları kaldırabilirmi sizce cod gta fln rht oynatırmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeokinQ

dell 7537deki NVIDIA GeForce GT 750M ekran kartı son çıkan oyunları kaldırabilirmi sizce cod gta fln rht oynatırmı ?

Oynatir hocam.

• Bence 2000 kadar çıkabiliyorsan masaüstü topla 21 inç monitörde alırsın

• Oynatır tabi ki ama Dell 7537'de wifi kopma sorunları var. Online oyun oynuyorsan bulaşma.

• @ens1252 öğrenciyim hocam üniye gidecem heran nerde olacağım belli değil o yüzden laptop lazım

@by_kingpin bol bol oynuycam hemde wifi sorunu nasıl arada bir kesiyormu yoksa hep kesiliyormu
  • Ozmn sana bu yaz alacağım laptobu önereyim öğrenciysen okdr masraf yapmana gerek yok recebin dediği gibi "Ne gerek var müsrüflüğün lüzümu yok"

http://www.pcdepo.com/lenovo-ideapad-v580c-59-392191-notebook-urun10842.html

• http://www.gold.com.tr/sony-vaio-svf1532tstb-notebook_u

su laptop nasıldır beyler dell 7537 düşünüyordum bunu gördüm bunu alıcam nasıldır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kai96 -- 27 Nisan 2014; 13:54:20 >
  • @ens1252 düşünebilirim güzel hoş ekran kartı 64 bitmi bunların o yazmıyo

@kai96 buda güzel hocam alacaksan al sadece hdd 500gb üstteki pcden farkı yok işlemcisi u lenovonunki m bi tek farkı o
  • Türkiye'de satılan 740 ların %90 ı 64 bittir. Buda öyle performans kaybı pek yok. Burda oyun testi detaylı resimleri var

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=83036471&p=1#83036471

• hocam gösterdiğim sonydeki işlemci kaçıncı nesil bulamadım eger 4. nesilse fiyatı özelliklerine göre cok iyi değil mi dell inspiron 7537 düşünüyordum ekran kartı dışında sony nerdeyse üstün gibi almak mantıklı mı normalde 2.000 tl civarındaki fiyatı indirmle 1.800e geliyor.@LeokinQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kai96 -- 27 Nisan 2014; 14:08:45 >
  • yazmadıklarına göre 4.nesil değildir yoksa yazarlardı
  • neyi alacağımı şaşırdım bnm için 2bin tl büyük para yoksa şimdiye almştım bi laptop
  • ben de senin bütçene göre laptop almak üzereyim MSI CX61 2OD-231XTR almaya yakınım. incele istersen
  • O konuda bilgim yok. Kullanmadım. Forumdaki genel konusunda herkes ondan şikayetçi. Alüminyum kasadan kaynaklanıyormuş galiba.

• Alüminyum ısıyı iyi çekiyo ama wifiyide engelliyor demek
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.