Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (2164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.229
Cevap
1.402
Favori
2.579.468
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21622163216421652166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    peki son soru, ses sistemimin uzaktan kumandasini algilar mi mesela, yoksa kendi icindeki yazilimin destekledigi urunlere mi bagli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hftblgc

peki son soru, ses sistemimin uzaktan kumandasini algilar mi mesela, yoksa kendi icindeki yazilimin destekledigi urunlere mi bagli

tahminimce her türlü kumandanın (ir-kızılötesi) komutlarını algılar. tek yapmanız gereken orijinal kumandadan istediğiniz tuşu bu kumandada istediğiniz tuşa atamak
  • Aliexpress'den Nike ayakkabı aldım. Dün ulaştı elime fakat büyük geldi. Almak isteyen varsa aldığım fiyata vereyim. (40~40,5 civarı) 69 dolara almıştım.

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

• quote:

Orijinalden alıntı: clupturk

12 gün önce sipariş verdiğim 50 centlik ledlerin 1 tanesi geldi
    ilginç bir durum var ama ben ard arda 3 tane sipariş vermiştim1 tanesi geldi :)

Bende 2 tane siparis vermistim baktim gelen giden yok koruma sureside doluyor actim disputeyi kabul etmis satici..benim anlamadigim nokta cinli saticilarin nasil oluyorda urunleri takipsiz gonderebldikleri cunku urunun alici veya satici kotu niyetli olsun gelmedi diyebilir yolladim dyebilir sonuc itibariyle ortada bir zaman kaybi ve para kaybi oluyor iki taraf icnde..keske takipli kargo ile yollasalar her urunu

• quote:

Orijinalden alıntı: madenci28

quote:

12 gün önce sipariş verdiğim 50 centlik ledlerin 1 tanesi geldi
    ilginç bir durum var ama ben ard arda 3 tane sipariş vermiştim1 tanesi geldi :)

Bende 2 tane siparis vermistim baktim gelen giden yok koruma sureside doluyor actim disputeyi kabul etmis satici..benim anlamadigim nokta cinli saticilarin nasil oluyorda urunleri takipsiz gonderebldikleri cunku urunun alici veya satici kotu niyetli olsun gelmedi diyebilir yolladim dyebilir sonuc itibariyle ortada bir zaman kaybi ve para kaybi oluyor iki taraf icnde..keske takipli kargo ile yollasalar her urunu

an itibari ile diğerleride geldi:)
    Sanırım bizim postacı(eskiden komşumuzdu)paketler fazla geldi ve "diğerlerini yarın götürürüm"düşünerek bugün getirdi:)

• Nasil urunler usta?resim atabilirmisin? 1de ne zaman siparis vermistiniz?gule gule kullanin

• quote:

Nasil urunler usta?resim atabilirmisin? 1de ne zaman siparis vermistiniz?gule gule kullanin

Gayet güzel hocam malzeme kalitesi beklediğimin çok üstünde,iş yerinde 2 arkadaşa verdim(sattım :))onlarda memnunlar
    Bence orjinaline 2-3 dolar vermeye gerek yok.
    mayısın 14 ünde sipariş vermişim 15 inde kargoya verilmiş
    açık olan paketi daha önce sipariş vermiştim 3 adet olarak tek sipariş ile tek pakette gelmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Microsoft Edge -- 28 Mayıs 2015; 13:15:55 >

• quote:

quote:

Nasil urunler usta?resim atabilirmisin? 1de ne zaman siparis vermistiniz?gule gule kullanin

Gayet güzel hocam malzeme kalitesi beklediğimin çok üstünde,iş yerinde 2 arkadaşa verdim(sattım :))onlarda memnunlar
    Bence orjinaline 2-3 dolar vermeye gerek yok.
    mayısın 14 ünde sipariş vermişim 15 inde kargoya verilmiş
    açık olan paketi daha önce sipariş vermiştim 3 adet olarak tek sipariş ile tek pakette gelmişti

Linki alabilir miyim?

• http://www.aliexpress.com/snapshot/6662929464.html?orderId=67224997130899
    25 cent e düşmüştü geçen hafta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Microsoft Edge -- 28 Mayıs 2015; 14:24:19 >
  • quote:

http://www.aliexpress.com/snapshot/6662929464.html?orderId=67224997130899

Hocam bende 25 cent é aldım ama adam yanwen ile göndermiş. Size demi yanwen ile gönderdi

• http://tr.aliexpress.com/item/2015-Original-MXQ-TV-BOX-MX-Amlogic-S805-Quad-Core-IPTV-Android-4-4-TV-box/32327406306.html

amlogic S805 dört çekirdekli iptv android 4.4 kitkat ile kodi daha iyi mx, m 8, cs918, minix android tv kutusu

69,99 usd den 39,89 usd ye düşmüş, ben aldım 1 tane inşallah gümrüğe takılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frq02

quote:

Hocam bende 25 cent é aldım ama adam yanwen ile göndermiş. Size demi yanwen ile gönderdi

arkadaşlra o kadar da insafsız olmayalım 0.25$ lık malzemeyi de fedex le gönderecek hali yok takipsiz yollar tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: davidddd

quote:

Orijinalden alıntı: frq02

quote:

arkadaşlra o kadar da insafsız olmayalım 0.25$ lık malzemeyi de fedex le gönderecek hali yok takipsiz yollar tabi

Yanlış anladınız hocam 13 günde geldiğini söyledi arkadaş ben onun için sordum

• davidddd kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam, bu 25 cent lik için konuşmuyorum ama mesela 6.94 e saat aldım. Güya registered ile gönderecekti, fake çıktı numara. Gel de şimdi kızma...

• http://m.aliexpress.com/item/32337719516.html alan var mı? bu markayı bilmiyorum ama modeli hoşuma gitti büyük ihtimal alacağım

• ozguruysaltr O kullanıcısına yanıt
    Geldiğinde inceleme yayınlarsan sevinirim.
  • Ben 50 sent e almistim. Bir daha 25 sente duserse yine alacagim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 21622163216421652166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.