Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (1645. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
54.228
Cevap
1.402
Favori
2.579.478
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16431644164516461647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nike Air Max 204 için şöyle bir kutu açılış videosu var:

Aldığı ürün bu olarak gözüküyor verdiği linkte:
    http://ru.aliexpress.com/item/New-Nike-air-max-2014-men-sports-running-shoes-free-shipping-40-46/32236892583.html

Sanırım İngilizcesi de bu oluyor:
    http://www.aliexpress.com/item/New-Nike-air-max-2014-men-sports-running-shoes-free-shipping-40-46/32236892583.html

Yalnız ilanda bişey dikkatmi çekti. İlandaki tanıtım kutulu ama ilan metninde kutusuz gönderilecek demiş.

İlgilenenlere duyurulur.

EKLEME: DİKKAT!! ~VİDEODA BAYAN VERSİYONU WOMEN YAZIYOR AMA LİNKTE ERKEK DİYOR~ DİKKAT !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matmma -- 26 Kasım 2014; 1:33:14 >

• Arkadaşlar merhaba, eBay'den alışveriş yapacaktım 69 dolarlık. Kargo ücreti 29 dolar gözüküyordu, kod kısmı dikkatimi çekti internette dolandım vs. bir kod gördüm FIRSTEBAY6 diye, yazdım bunu kod hatalı dedi ancak kargo ücretini sildi. Kargo ücreti hala gözüküyor 29 dolar olarak ancak altına " Import Charges " diye bir şey geldi ve açıklama olarak " No additional import charges at delivery " diyor yani ithalatta vergi olmayacak vs. gerçi bunun kargo ücreti silinmesiyle alakası yok da.

Şimdi sorum şu bu fırsat olarak kullanılabilir mi, bu şekilde sipariş verirsek bir sıkıntı olur mu ? Konuyu nereye açacağımı bilemediğim için buraya mesaj atayım dedim, bu bir fırsatsa da herkes yararlanır hem ücretsiz kargo olarak her üründe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR53

Arkadaşlar ebayda aldığımız ürünleri nasıl onaylıyoruz ??

Aliexpresteki gibi onaylama ekranı yok. Ödemeyi yapınca direk satıcının hesabına para gidiyor.
  • Mont sipariş verip de teslim alanlardan inceleme bekliyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyalı92

Merhaba arkadaşlar,

Bir üyemiz meşhur Shark saatin incelemesini yapıp,video olarak paylaşmıştı.Acaba bulan biri onun linkini paylaşabilir mi tekrar ? Yakında saat gelecek de ayarlarını falan bakarak yaparım Teşekkürler şimdiden.

Merhaba incelemeyi ben yapmıştım. Buyur arkadaşım

@trakyalı92

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Satıcının feedback skoru 122 hocam. Dikkatli olmak lazım.
  • FRIENDS kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler aldım bende :)

İlk gearbest alışverişim. Ae ile aynıdır muhtemelen. Takipsiz kargo vs olayı dimi?
  • Kargoyla ilgili bir mesajmış. 20 gün önce yollandığı ve 7-15 gün arası geleceğini yazmışlar. 50$'ın altındaki alışverişlere takip numarası vermiyorlarmış. Kargolar 15-35 gün arası geliyormuş ortalama. Otomatik bir emailmiş e maile yanıt vermeyin yazmışlar bir sorunuz varsa satıcıyla iletişime geçin iletişime geçmeden feedback vermeyin falan filan yazmışlar. İletişime geçmek için "a question about item" seçeneğini kullanın yazmışlar.
  • Merhaba arkadaşlar;
    Yılbaşı için led falan var mı ucuz yollu. Süsler, ışıklar falan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutu07

quote:

Orijinalden alıntı: omer14

mrb
    bu 5 mt led elinize ulaştı mı

tavsiye eder misiniz acaba

20 tl ye bunun fiyatı çok iyi değil mi

Başka bir arkadaşa yazmıştım fiyat iyi evet ama aşırı süper değil aliexpress ortalamasına göre 2-3 dolar fazlaya diğer satıcılar da satıyorlar. Yoksa türkiyeye göre süper tabiki. Ebayde falan da kampanyalar oluyor takip etmek lazım.

Ben aldım daha gelmedi. RGB ledlerin de çeşidi var. Mesela benim aldığım setteki rgb yani kırmızı yeşil mavi rengi ayrı ayrı üç tane led vermekte. Oysa tek led içinde bütün renkleri veren led çipleri de mevcut. Mesela aşağıdaki link tek ledde rgb. Daha iyi yani. 8 dolardı akşam üzeri. Benim led seti bir gelsin bu aşağıdakinden de başka bir kampanyadan almayı düşünüyorum.

http://www.ebay.com/itm/5M-PCB-Black-5050-SMD-300-RGB-Flexible-LED-Strip-Lighting-16-4FT-DC-12V/390982828993?hash=item5b086483c1

Hocam B'nde almayı düşünüyorumda fakat daha az alanda kullanacağım acaba bölme imkanı varmı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 0zqur kullanıcısına yanıt
    Bende PayPal ile aldım bakalım takipsiz gelecek. Geleceğinden pek ümitli değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isousluer

Satıcının feedback skoru 122 hocam. Dikkatli olmak lazım.

kaç feedback aldıysa güvenilir diyebiliriz ben de ir saat bakıyorum ama 32 adamın feedback
  • brak13 kullanıcısına yanıt
    üstad fotoğrafta gördüğün rgb +12 olan şeritler var oralardan kesebiliyorsun tam uzunluğu bilmiyorum ama 20cm de bir filan olur nerdeyse bu kesme yerleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Bende PayPal ile aldım bakalım takipsiz gelecek. Geleceğinden pek ümitli değilim.

Gelmezse paypal'e yazarsın paranı iade alırsın
  • duduco kullanıcısına yanıt
    Ya iade alınsa nolcak 25 Kuruş :)
  • arkadaşlar bayan ve erkek model 2 tane seramik saat almak istiyorum. armaninin modelleri var sanırım. konu 549 sayfa olduğu için forum içerisinde bulamadım. yardım etmeniz mümkünmü hangi satıcıdan almalıyım. veya başka bir modelmi almalıyım ?
  • Aman saat demeyin. Ortalik karisacak yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rcknrll -- 26 Kasım 2014; 11:14:01 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0zqur

Ya iade alınsa nolcak 25 Kuruş :)

25 kurus icin canini verecek adamlar mevcut forumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguzozan O kullanıcısına yanıt
    + 1907
  • 
Sayfa: önceki 16431644164516461647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.