Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (1228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.229
Cevap
1.402
Favori
2.579.467
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12261227122812291230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ebay'de yetkili shark satıcısından aldığım saat takip numarasız kargoyla gönderilmiş satıcıyla konuştuğumda 2 aralıka kadar gelmezse paranı iade ederim diyor ancak verdiğim adresten 30 kasımda başka şehire taşınıyorum teslim alacak kişiler var o adreste ancak tekrar kargo falan uğraşmak istemiyorum umarım kasım sonuna kadar kaybolmadan gelir.
  • old_hand kullanıcısına yanıt
    disputelerin çoğu ürünün geç gelmesinden kaynaklanıyor hocam burda ptt nin kararsız tavrı yüzünden bakıyosun 1 haftada getiriyo bi bakıyosun 1ay da 1 ay boyunca o kargo kayıp mı uçak 1 ay boyunca havada nasıl duruyo diye sormadan edemiyor insan. ürün 1 haftada çinden buraya geliyo 2 haftada istanbuldan adrese varamadığı durumlar oluyor. ptt bunları halletse ki edemez o zaman disputeler azalır
  • Bu millete açık vermeyeceksin. Ürün gelse de dispute açıp koparabildiği kadar para koparmaya çalışanları da gördüm başka konularda, forumlarda. Hemen 1-2 günde olmasa bile uzun vadede çok sıkıntı yaratacak bence bu durum.

eBay'den Spigen'in resmi satıcısından ekran koruyucu almıştım. 1 haftada geldi ve açılmış, arasına toz kaçmıştı. Fotoğrafını çekip satıcıya attım, 5 gün sonra yenisi gelmişti. Corn LED almıştım. Temassızlık var. Ama aradan 1.5 ay geçmişti. Bir tek ondan bir sonuç alamadım. Her şeye dispute açmayın. Baktınız satıcı ile anlaşamıyor veya mağdur durumda kalıyorsunuz(ciddi olarak) o zaman son çare olarak kullanın. Bekleyemeyip, ciğer fiyatına aldığı şeyde sürekli kusur arayıp sonra kargom nerde, dispute açıyorum gibi mesajlarla bu konuyu meşgul etmeyin. Ayrıca kargolar için de ayrı bir konu lazım. Bu konuya yazılırsa 4 gün tatile çıksınlar. Okuma yazma bilip PTT'nin sitesinde "Türkçe" yazan şeyi anlayamıyorsanız kusura bakmayın.

• DarKSpaWn07 kullanıcısına yanıt
    kargosu ücretsiz olsa cidden alıcaktım 3310 lazım banada temizinden bi tane evde oynarım az sinirimi atarım :D
  • Siz de haklısınız hocam, inkar etmiyorum PTT bazı bölgeler de cidden dağıtım konusunda çok yavaş. Benim bölgemde PTT ile şikayetim olmadı hiç geç geldiği oluyor ama bir şekilde ulaşıyor. Size tavsiyem postanızın dağıtım şubesine geldiği gün sabah 8.30-9.00 gibi gidin ver postanızı şubeden teslim alın. Sizin mahallenin postasını dağıtan postacıyla konuşun, kendinizi tanıtın, el sıkışın. Lafın gelişi kaybolmaması için falan ne yapabilirim diye sorun :) Muhabbetiniz artsın faydası olacaktır eminim :)

• çok sağolun beyler.
  • adil07 kullanıcısına yanıt
    US $32.77 verdiniz mi gerçekten 3310'a?
  • 3310 bile olsa gumrukten geçmez. Ayrıca sim kart takmadan çalışmaz. IMEI de sıkıntı olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

3310 bile olsa gumrukten geçmez. Ayrıca sim kart takmadan çalışmaz. IMEI de sıkıntı olur.

belki gümrükcüler kıyak geçer :D 3310 nasılsa geçsin bea 3310dan ne olcak derler falan :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorbey27

quote:

Orijinalden alıntı: ozkan1979

http://www.aliexpress.com/store/top-rated-products/1456247.html?tracelog=topselling_tab

bu satıcı beni cezb ediyor 1 tane aldım 5 parça daha alcam 1 kişi onay verse

geldimi ürününüz

adam bişey ler göndermiş takip ediliyor fakat ne gönderdigini bilemiyorum henüz elime ulaşmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: balomer

kargo yolda bekliyoruz nike ayakkabı jack wolfskin mont bide eşofman takımı aldık

benim aldıgım satıcıdanmı bende ayakkabı aldım benimkini göndermiş yolda bakalım ne çıkacak sahtemi ben video ya çekcem acarken
  • byhackermstf kullanıcısına yanıt
    Sanmam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gereksiz açılan disputelerden dolayı çinliler kargo sürelerini uzattılar 45- 65 gün arası süreler veriyorlar artık.Bende kendimce şöyle birşey yapıyorum artık.Hdmi kablo sipariş vermiştim 20 günde geldi ama toplam kargo 60 günden başlamıştı bekleticem son gününe kadar onaylamak için.Kendi çapımda.Günleri uzattıkları için kendimce protesto diyelim
  • ozkan1979 kullanıcısına yanıt
    aynen ordan %50 indirimli iken bakalım ne olacak bende bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

ptt bugün ayın 25i olmasına rağmen ürünümü 28 inde sevk edilmiş gibi gösteriyor

Adamlar bizden 3 gün önde gidiyorlar helal olsun iyi çalışıyorlar

bendede öyle görünüyor

• item No. Year Status Location Destination Country Date
    RJ230369421CN 2014 Collection 32500011 TR 20141012 1726
    RJ230369421CN 2014 Dispatching 32504000 TR 20141012 2037
    RJ230369421CN 2014 Opening 32504000 TR 20141012 2053

bir gönderim bu konumda diğer gönderim collection kısmında ve yaklaşık 10 gündür bir hareket görünmüyor, ptt'den takip edemiyorum sizce dispute mi açayım önce satıcı ile mi görüşeyim?

siparişi 18 gün önce verdim, telefon kabı gelecek. Telefon eskidi kap gelemedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercan dede

quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

ptt bugün ayın 25i olmasına rağmen ürünümü 28 inde sevk edilmiş gibi gösteriyor

Adamlar bizden 3 gün önde gidiyorlar helal olsun iyi çalışıyorlar

bendede öyle görünüyor

tel mi hocam senin de?

• Arkadaşlar benim aldığım Casio G-Shock GA-100 bugün itibariyle elime ulaştı. 08.10.2014'de postaya verilen saat dün gece Türkiye'ye giriş yaptı ve bu sabah PTT'den teslim aldım. Gerçekten çok hızlıydı.

Saatin kalitesi bu fiyata göre çok iyi ancak bazı yerlerde çapaklar göze çarpabiliyor. Her ne kadar kaliteli olsa da tabiki dikkatli gözler işçilik farkını anlayabilir. Yine günlük kullanımda kimse bunun çakma olduğunu anlamayacaktır. Gerçekten mat ve siyah kasa benim zaten hoşuma gidiyordu, orijinaline bu kadar yakın olması nedeniyle oldukça şık göründü gözüme.

Saatin analog ve dijital saatleri ful çalışmakta ve orijinali ile aynı işlevi göstermekte. Tek çalışmayan noktası içerideki 3 küçük göstergeden üst-ortadaki gösterge. Saatin ışığı yine orijinali ile birebir aynı. Arka metal kapak ve metal tırnaklarda logolar yerli yerinde.

Saatin analog kısmını ayarlamak için İstanbul ile aynı saat dilimi olan Cairo'yu seçiyoruz ve analog kısım otomatik ayarlaniyor. İşte video:

Saatin linki;http://www.aliexpress.com/snapshot/6263670123.html

RESİMLER:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 25 Ekim 2014; 21:55:00 >

• thedeparted kullanıcısına yanıt
    inceleme için çok teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 12261227122812291230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.