Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.228
Cevap
1.402
Favori
2.579.475
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokhangokhan33

quote:

Orijinalden alıntı: oguzporti

kaliteli bir hdmi kablosu bilen var mı
    acelesi yok
    hem dışardan da ucuz olur?

hocam hiç uğraşma yurtdışından git mediamarkta yada başka biryere al bir tane o kadar beklemene değmez bence

Çok pahalı hocam ya alıyorum görüntü bozuk geliyor, idarelil var bir tane o yüzden acelem yok, full hd görüntü aktaramıyorum ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaşlar birisi yardım edebilirmi aliexpressten bir ürün aldım cancel request dedim yani iptal dedim sonra maile mesaj geldi param iade edilecekmi yardım edebilirmisiniz

The supplier agreed to your order cancellation request, and Order No. 61929939275546 has been closed. Payment will be refunded to you as soon as possible.

Please note: You should receive your refund within 7-10 working days. If there is a delay, please check with your issuing bank or contact us for help.

Geri ödemeyi kabul etmişler. 7-10 gün içinde geri ödeme olmazsa bankayla yada bizimle irtibata geçin demişler.
  • TheNorth kullanıcısına yanıt
    Çok süper şeyler var, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baveran

Hocam kılıfın yanları nasıl çerçeve ince olduğu için yanlarda gevşeklik varmı.

hocam kılıf tam oturuyor. Herhangi bi gevşeklik yok. fiyatı da gayet uygun.
    üstelik esnek olması sert plastiklere göre daha kullanışlı geldi bana.
    çerçeve kenarları tırtırlı olduğu için elden kayarak düşmüyor.
  • para islemi yapiliyor gibi bisey
    genellikle geri iade islemlerinin baslangicinde gozukur para iade olup hesaba gecince degisir dogru gidiyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blaze`

quote:

Orijinalden alıntı: Stones Throw

quote:

Orijinalden alıntı: Blaze`

quote:

Orijinalden alıntı: cetin_50

yurtdışından zippo getirtmek istiyorum bulabilirmiyim orjinal zippo ??

dx.com burdaki zippolar orijinal başında Genuine yazması lazım

Zippoyu Amerikali saticilar disinda kimseden siparis etmeyin.

http://www.dx.com/s/zippo

Burdaki zippoların hepsi orijinal. Yanlış bilgilendirme yapma.

Fiyatina gore mi? Zippo ebayden amerikali saticidan alinir.

• 17 martta dx den verdiğim siparişler gelmedi. Büyük ihtimal üstüne 1 bardak su içecez.:) 15 dolarlık siparişti.
  • quote:

quote:

quote:

kaliteli bir hdmi kablosu bilen var mı
    acelesi yok
    hem dışardan da ucuz olur?

hocam hiç uğraşma yurtdışından git mediamarkta yada başka biryere al bir tane o kadar beklemene değmez bence

Çok pahalı hocam ya alıyorum görüntü bozuk geliyor, idarelil var bir tane o yüzden acelem yok, full hd görüntü aktaramıyorum ama

Ben eskişehirliyim orda bir esnaf sarayı var en üst katında bu tarz dükkanlar var hdmi kablosu aldım full hd görüntü aktarıyor sadece fazla kısa 50 cm ama sadece ve sadece 1TL

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• murty_ kullanıcısına yanıt
    Beklemeye devam edin 40-45 gün sonra alanlar var:)
  • TheNorth kullanıcısına yanıt
    Hocam bu aliexpressten farklı satıcılardan ürün alınca farklı kargolar ile geliyor çok rahat yıllık 5 kotasını aşmaz mı?
    Giyim ürünleri için pazardan çok daha uygunu alınabilir yerli satıcı kazanır hem
    harita çok iyiymiş ofis derken haritacı mısınız
  • farklı bir saat arayanlara.. saat hemen okunuyorsa almayı düşünüyorum
    http://www.dx.com/p/unique-digital-turntable-style-water-resistant-quartz-wrist-watch-black-1-x-sr626-58379#.U163_oF_vl4

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu saatin bi amaci mi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Ferhat -- 28 Nisan 2014; 23:40:03 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Aydenz

quote:

arkadaşlar bilen biri acil cevap versin 512 gb flash bellek yalandır diye iptal edecem cancel reguest desem paramı geri alabilirmiyim ? ininal kartla aldımda

hemen iptal et

ettim orda yanlış ürün aldım dedim inşallah para gelir tecrübe oldu artık bakalım görecez

Ben de almayı çok düşünmüştüm, sonra iyice araştırdım ve vazgeçtim. Sistem şöyle işliyor. Flash belleği bilgisayara taktığınızda 512 gösteriyor, ancak 8 gb'tan sonra ne yüklerseniz bellekteki veriyi silip üzerine yazıyor. Yani flash bellek 8 gb kapasiteye sahip

• Yurtdışından alışverişe sanki riskli birşeymiş gelmeyen paketin üzerine soğuk su içilecek birşeymiş gibi bakmayın paypal türkiyede herhangi bir siteden yapacağınız alışverişten daha güvenli yapıyor olayı

Aliexpressin disputeuna güvenmeyin satıcı vermedikçe dispute aleyhinizde kapanıyor ebayde alacağınız ürün aynı fiyatsa satıcı güvenilir mi bakarsınız ona göre ebayi tercih edersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MassiveDynamic -- 29 Nisan 2014; 0:14:23 >
  • quote:

arkadaşlar birisi yardım edebilirmi aliexpressten bir ürün aldım cancel request dedim yani iptal dedim sonra maile mesaj geldi param iade edilecekmi yardım edebilirmisiniz

The supplier agreed to your order cancellation request, and Order No. 61929939275546 has been closed. Payment will be refunded to you as soon as possible.

Please note: You should receive your refund within 7-10 working days. If there is a delay, please check with your issuing bank or contact us for help.

Satıcı talebinizi kabul etmiş, paranızı 7-10 iş günü içerisinde alıcaksınız.
  • ALİEXPRESS DE ÇAKAL SATICI ÇOKTUR..YAPILAN YORUMLARI OKUYUP ALIŞVERİŞ YAPIN..YOKSA UĞRAŞIR DURURSUNUZ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

Ofisin bahçesine eklem için bunları aldım bende..Gelsin dikeyim sonucu paylaşırım
    http://www.aliexpress.com/item/THIS-ORDER-INCLUDE-9-PACKS-EACH-COLOR-50-SEEDS-CHINESE-ROSE-SEEDS-Rainbow-Pink-Black/587071657.html
    http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-500-PCS-Beautiful-Flower-Rainbow-rose-seed-Rose-Seeds/770672920.html

DİKKAT!! Çiçek tohumlarını ararken genetiğin değiştirilmiş gıdalar buldum.Mavi çilek,Küp karpuz gibi..Bunları alıp yemek sağlığınızı bozabilir tavsiye etmem..

Aliexpress hakkında sorusu olana yardımcı olurum.Yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum 125'ten fazla siparişim var

Ben sonucu merak ettigimden alinti yapiyorum insallah unutmam :) gelince haber verin :)

• murty_ kullanıcısına yanıt
    paypala dispute çekeseydin keşke. en azından paranı geri alırdın. ama 45 gün geçmeden yinede dispute açabilirsin.
  • OrganikYazar kullanıcısına yanıt
    Yıllık 5 kota falan hikaye..Sadece tek parçada 75 euroyu aşmayın ve yasaklı madde getirmeyin onun dışında herşeyi alabilirsiniz..

Giyim ürünleri burdada bulunuyor ama istediğim tarz baskılı tişörtleri pek bulamıyorum..Birde çinden getirmesi maceralı oluyor ondan seviyorum herhalde

Yok haritacı değilim sadece hoşuma gittiği için alacağım
  • Benim laptopta hdmi girişi yok.
    Usb,Sata ve firewire girişleri var.
    Bunlardan herhangi biri için hdmi converter arıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.