Şimdi Ara

General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İlla çift hatlı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0z0z 0 kullanıcısına yanıt
    farketmez
  • Xperia L ve Moto G çok daha iyi cihazlar,Gmd çöp firma bulaşma kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkem01 -- 13 Temmuz 2014; 18:50:05 >
  • Moto G ' de snapdragon 400 çipseti var ama kamerası discovery e göre düşük , yani kararsız kalır gibiyim ama discovery
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

Xperia L ve Htc 8x çok daha cihazlar kesinlile gm ve motorola gibi markalara bulaşma.Servis sıkıntı yazılımsal sorunlar sıkıntı.Ha bu Moto G de daha az ama teleservice iyi diyemeyiz.Gm zaten at çöpe.Sen bana sorabilirsin :)

Discovery kullanıcılarının kronik sorunları var bunlar da kutu içinden çıkan dandik şarj kablosu yüzünden arızalanan şarj soketi çözümü basit daha kaliteli bir şarj kablosu kullanmak bir de dandik kulaklığı onun yerine de daha kaliteli bir kulaklık kullanmak. Gelelim artılarına ekran mesela 4.7 inc hd ips net ve parlak 312 ppi ve yüksek nit değerli, arayüzü son derece akıcı bir windows phone kadar ve ön kamera 2 mp görüntülü görüşme mevcut arka kamera 8 mp ve hd video kaydı var.(çok tavsiye ettiğiniz xperia L ile karşılaştırın ) Şimdi gelelim şu çöp sözcüğüne. Türkiyede akakce.com sitesinde satışlarda ilk çıktığından beri no.1 en çok satılan telefon oldu. O kadar satılan telefon hakkında tabiki çok övgü de olacak çok memnun kalmayabilen de ya da hatalı diyen de. Ayrıca amerika da ve avrupa da blue life ve blue life play markalarıyla çok tutulan bir telefondur ve oraların forumlarında kötü yorumları yoktur. Fiyatı ucuz tabi bir iphone veya amiral gemisi değil ama asla bir çöp de değil. Lütfen kelimeleri seçerek kullanalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 25 Nisan 2014; 21:20:46 >

• gmd

• Senin dediklerile hareket edersek herkez elindekileri satsın gmd elite alsın demi en yüksek özellik onda var.Malzeme kalitesini ne yapıcaz kasa kalitesini ne yapıcaz milleti ıps diye kandırmalarını napacaz?Hadi hepsini geçtim wp kadar akıcı sistem olamaz.Bu telefonun sorunlarınıda herkes biliyor.Xperia L ise Sony kalitesiyle kağıt üstünde düşükde olsa daha uzun ömürlü ve sağlıklı performans verir.Herşey kağıt üstünde bitmiyor.Hadi hepsini geçtim sevislik durum var napcaz Telpanın ne olduğunuda biliyoruz.

Bak dahada geçtim 8x Gmdyi 700 tl fiyatla havada karada tokat delisi yapıyor :)Bence sen laflarına dikkat et herşey kıyaslama sitelerine bakarak bitmiyor.

Edit:Steve o gmd arşivini atsana :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkem01 -- 25 Nisan 2014; 21:30:59 >
  • berkem01 B kullanıcısına yanıt
    ok servısten baslayayım...

General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ??

• telefondakı sahtekarlıklardan vereyım...

General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ??

• sadece sarj soketı sorunu var dıyenler ıcın,tek telefonda kombo yapmıs arızalardan tut dıgerlerıne kadar ortaya karısık yapayım

....

General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ??

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

ok servısten baslayayım...

General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ?? General Mobile Discovery mi Motorola Moto G Mi ??

+10000000000000

• ikisi arasında tabiki moto g
  • quote:

Senin dediklerile hareket edersek herkez elindekileri satsın gmd elite alsın demi en yüksek özellik onda var.Malzeme kalitesini ne yapıcaz kasa kalitesini ne yapıcaz milleti ıps diye kandırmalarını napacaz?Hadi hepsini geçtim wp kadar akıcı sistem olamaz.Bu telefonun sorunlarınıda herkes biliyor.Xperia L ise Sony kalitesiyle kağıt üstünde düşükde olsa daha uzun ömürlü ve sağlıklı performans verir.Herşey kağıt üstünde bitmiyor.Hadi hepsini geçtim sevislik durum var napcaz Telpanın ne olduğunuda biliyoruz.

Bak dahada geçtim 8x Gmdyi 700 tl fiyatla havada karada tokat delisi yapıyor :)Bence sen laflarına dikkat et herşey kıyaslama sitelerine bakarak bitmiyor.

Benim yazdıklarımı iyi okuyun. Ben bir markanın fanatiği ya da sizin gibi çöpe attıran fanatiklerinden değilim herkesin ihtiyacına göre her marka her model telefonu önerebiliyorum. Kimseye git şunu al demem sizler gibi. Her markanın eksisini de yazarım artısını da ki soruyu soran insanlar anlayabilsin. Arkadaşın sorusuna ben lumia vs vs demiyorum arkadaşın sorusu gayet açık discovery mi yoksa moto g mi. Sizin gibi troller de gelip başka model fanlığı yapıyorsunuz acaba kim hatalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 25 Nisan 2014; 21:41:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 0z0z

quote:

Senin dediklerile hareket edersek herkez elindekileri satsın gmd elite alsın demi en yüksek özellik onda var.Malzeme kalitesini ne yapıcaz kasa kalitesini ne yapıcaz milleti ıps diye kandırmalarını napacaz?Hadi hepsini geçtim wp kadar akıcı sistem olamaz.Bu telefonun sorunlarınıda herkes biliyor.Xperia L ise Sony kalitesiyle kağıt üstünde düşükde olsa daha uzun ömürlü ve sağlıklı performans verir.Herşey kağıt üstünde bitmiyor.Hadi hepsini geçtim sevislik durum var napcaz Telpanın ne olduğunuda biliyoruz.

Benim yazdıklarımı iyi okuyun. Ben bir markanın fanatiği ya da sizin gibi çöpe attıran fanatiklerinden değilim herkesin ihtiyacına göre her marka her model telefonu önerebiliyorum. Kimseye git şunu al demem sizler gibi. Her markanın eksisini de yazarım artısını da ki soruyu soran insanlar anlayabilsin. Arkadaşın sorusuna ben lumia vs vs demiyorum arkadaşın sorusu gayet açık discovery mi yoksa moto g mi. Sizin gibi troller de gelip başka model fanlığı yapıyorsunuz acaba kim hatalı?

Doğru

• Benmi trollük yapıyorum herşey ortada halamı savunuyosun?Asıl marka fanı sensin hala bunu bana savunuyosan ki ben bütün markaları önerirken marka fanı oluyomuşum.Yanlış tercihler yapıyosun kabul etmiyosun.Sana sorayım bozuk ferrarimi sağlam astramı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkem01 -- 25 Nisan 2014; 21:52:49 >
  • MOTO G tabi ki sadece bu özelliği yeter...

http://www.corninggorillaglass.com/products-with-gorilla/motorola/Moto-G-by-Motorola

kronik sorunlu GMD'ye hiç bulaşma...
  • Bende bu iki cihaz arasında seçim yapmakta zorlanıyorum.
  • MOTO G
  • General Mobile Dıscovery varken Moto g sadece bir oyuncaktır
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.