Şimdi Ara

450 tl'ye ng650 v, 550 tl'ye kron xc 150 v

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
2.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

450 tl'ye internet üzerinden salcano ng 650 v modeli ve 550 tl'ye de kron xc 150 v modelini (elden) alabilirim. hangisini almalıyım??

• 550 lira 2014 model Salcano Ng650.

2014 model değildir ng650
  • 2014 model kliksa.com'da bana özel biskletlerde %15 indirim var 500 lira üzerinde de 50 tl world puan.
  • Salcano tabi ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DT Swiss -- 25 Nisan 2014; 19:44:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DT Swiss kullanıcısına yanıt
    neden? kron'un görünüşü çok çok daha güzel geliyor bana.
  • erturk unal kullanıcısına yanıt
    Salcano marka olarak daha iyi

görünüş beni o kadar cezbediyor ki krona daha yakınım. kron'un bariz bi dezavantajı var mı?
  • erturk unal kullanıcısına yanıt
    Hangisi içine siniyorsa onu al çok bariz fark hissetmezsin kullanımda

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erturk unal

arkadaşlar merhaba,

450 tl'ye internet üzerinden salcano ng 650 v modeli ve 550 tl'ye de kron xc 150 v modelini (elden) alabilirim. hangisini almalıyım??

bısıkletler cok pahalanmıs acıkcası . dolar yuzunden olabılır cunku 2 sene once kron xc 250 almıstım 500kusure . illa ikisi arasından ne dersen kron derım ama fıyatlar pahalı
  • istisnalarKaideyiBozmaz kullanıcısına yanıt
    evet pahalılar. ve evet ikisinden birini istiyorum. bariz fark yoksa kron'u alacağım.
  • quote:

evet pahalılar. ve evet ikisinden birini istiyorum. bariz fark yoksa kron'u alacağım.

sanki biraz abartılı yazmısım cok pahalı derken cunku dıger bısıkletlerin fiyatları da artmıs kron xc 250 v fren 700 tl felan olmus :) Bence ng650 gorunus yonunden krondan eksik , performans olarakda benzerlerdır .
  • istisnalarKaideyiBozmaz kullanıcısına yanıt
    o zaman biri-beni-durdursun yoksa hemen yarın gidip bi xc150 alabilirim
  • Fiyat ve rulmanli göbek icin kullanicisi olduğum ng 650 yi tercih ederdim.

• marslan1999 kullanıcısına yanıt
    ng650 de uzun zamandır takip ettiğim ve sevdiğim bir bisiklet ama gösteriş üstün gelecek galiba kafamda...
  • quote:

ng650 de uzun zamandır takip ettiğim ve sevdiğim bir bisiklet ama gösteriş üstün gelecek galiba kafamda...

Özellikle siyah yeşil rengi hala içimdedir ancak yine de fiyat ve uzun vadede göbek durumunu düşünürsek Salcano ağır basıyor. Ama görüntü hele ki siyah yeşil olani kesinlikle daha güzel bir görüntü veriyor.

• quote:

arkadaşlar merhaba,

v fren yerine hidrolik fren oneririm... boyun 1.75 ustu ise 29 jant oneririm... ben ng 650 29 jant hd kullaniyorum gayet guzel.. ama kronun goruntusu bir tik daha goze hos geliyor haklisin.. ama sana tavsiyem 175 ustu ise 29 jant ve hidrolik alman...

• tavsiyeler için teşekkürler...
  • ng650 29'' kullanıyorum. bisikletten her inip baktığımda iyiki bunu almışım diyorum
  • ng 650 v değilde ong 650 d al disk fren daha iyi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.