Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note II KitKat güncellemesi almaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy Note II KitKat güncellemesi almaya başladı

Samsung'un önceki yıl satışa sunduğu Galaxy Note 2 modeli KitKat güncellemesini almaya başladı.

Fransız kullanıcıların verdiği bilgiye göre Kies üzerinden model için güncellemenin yüklenmesi mümkün. Güncelleme alan model ise uluslararası GT-N7100 numarasını taşıyan versiyon. 

Güncellemenin önümüzdeki günlerde tüm ülkelere yayılması bekleniyor. Güncelleme ile gelen yenilikler ise beyaz bildirim çubuğu ikonları, kilit ekranında kamera kısayolu, kablosuz yazdırma imkanı, daha hızlı arayüz ve sistem performansı, NFC mobil ödeme desteği, Wallet ve KNOX yazılımları şeklinde sıralanıyor.  

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-Note-II-N7100-gets-its-Android-4.4-KitKat-update-starting-today_id55523

• Beyler kıble ne tarafta? Bir şükür secdesi yapıcamda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALBAY -- 25 Nisan 2014; 15:50:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung Türkiye ekibine 6 ay, Samsung Türkiye kullanıcılarına 1 yıl içinde gelir artık :/

• lg g2 de aldı ama hiç haber yapmıyorsunuz

• Mükemmel haber. Sonunda güncelleme geldi.
  • 4.3 ile telefonumu mezarlığa cevirdiler her gun kufrediyorum yine de note3e gecmeyi almayi ciddi ciddi düşünürken 4.4 guncellemesini de telefonumu "kasten" yavaslatacak şekilde verirlerse note3 hala piyasadaki en cekici cihaz olmasına ragmen bir daha Samsung'un standindan gecmem.

Enayi miyim en guncel telefonu bile satış stratejisi dogrultusunda 1.5 yıl içerisinde çöpe ceviren firmanın ürününü almaya devam edeyim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Fiyaka1903

4.3 ile telefonumu mezarlığa cevirdiler her gun kufrediyorum yine de note3e gecmeyi almayi ciddi ciddi düşünürken 4.4 guncellemesini de telefonumu "kasten" yavaslatacak şekilde verirlerse note3 hala piyasadaki en cekici cihaz olmasına ragmen bir daha Samsung'un standindan gecmem.

Enayi miyim en guncel telefonu bile satış stratejisi dogrultusunda 1.5 yıl içerisinde çöpe ceviren firmanın ürününü almaya devam edeyim..

size katılıyorum. güncelleme verse bir dert vermese yine dert.

• Denemek isteyenler indirip odinle flashlasın

http://samsung-updates.com/details/27247/Galaxy_Note_2_International/GT-N7100/XEF/N7100XXUFND3.html

@altanbozdag G2 firmanın amiral gemisi ve çıkalı 1 sene olmadı 4.4'ü yeni alması ayıp!! Note II 2 sene olacak neredeyse

• sizden önce yayınladım haberi ama neyse.
  • Bu s3'ün de güncelleme alacağını destekleyen bi haber mutlu etti

• quote:

Orijinalden alıntı: evrencaca

Bu s3'ün de güncelleme alacağını destekleyen bi haber mutlu etti

Bence desyeklemiyor s3 için ram sorunu var denmisti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S4 miniye ne zaman gelecek 2 yıllık telefona güncelleme vermeyi bilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: Atatürk'ün Askeri

quote:

gelicek olm neyden bahsediyon haziran ayında geliyor inşallah güncellememiz :D ram sorunu falan yok saçma sapan konuşma ram sorunu var diyorsan androidden anlanımyorsun demek :D

kaynak samsung arjantin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcat67 -- 25 Nisan 2014; 17:46:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fiyaka1903

4.3 ile telefonumu mezarlığa cevirdiler her gun kufrediyorum yine de note3e gecmeyi almayi ciddi ciddi düşünürken 4.4 guncellemesini de telefonumu "kasten" yavaslatacak şekilde verirlerse note3 hala piyasadaki en cekici cihaz olmasına ragmen bir daha Samsung'un standindan gecmem.

Hocam 4.3 bende böyle bir etki yaratmadı.Aksine telefon daha iyi oldu. Telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürün.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackcat67

quote:

quote:

gelicek olm neyden bahsediyon haziran ayında geliyor inşallah güncellememiz :D ram sorunu falan yok saçma sapan konuşma ram sorunu var diyorsan androidden anlanımyorsun demek :D

kaynak samsung arjantin.

Lan git bak isine anlamıyormuş falan diyor bide touchwizz in ne oldugunu bilmiyorsun galiba sen de . Kac haftadır sacma konular aciyorsun sacma kaynaklar veriyorsun kesin bir aciklama yada sızıntı olmadan gelecek diyemezsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

kaynak samsung arjantin.

Lan git bak isine anlamıyormuş falan diyor bide touchwizz in ne oldugunu bilmiyorsun galiba sen de . Kac haftadır sacma konular aciyorsun sacma kaynaklar veriyorsun kesin bir aciklama yada sızıntı olmadan gelecek diyemezsin

touchwiz değişmediki ram artsın değişen ne varki ram isteyecek ayrıca kitkat zaten az ram harcıyor ben kesin kaynakları paylaştım nette ne geziyorsa o ayrıca paylaştığım listelerin çoğundada note 2 için kitkatın nisan sonu geleceği söyleniyordu öylede oldu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kaynak samsung arjantin.

touchwiz değişmediki ram artsın değişen ne varki ram isteyecek ayrıca kitkat zaten az ram harcıyor ben kesin kaynakları paylaştım nette ne geziyorsa o ayrıca paylaştığım listelerin çoğundada note 2 için kitkatın nisan sonu geleceği söyleniyordu öylede oldu.

TW degismedi ama hala cok ağır bir arayüz 1gb ram zorluk çıkartıyor ve ayrıca kitkat 512 ramli tellerde bile iyi çalışabilir ama isin icine TW girince zorlanıyor haliyle telefon ve samsung s5 sattirmak istiyor işimiz zor

• ayrıca benden habersiz açtığım konuyu nasıl kapatabiliyorsunuz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kaynak samsung arjantin.

TW degismedi ama hala cok ağır bir arayüz 1gb ram zorluk çıkartıyor ve ayrıca kitkat 512 ramli tellerde bile iyi çalışabilir ama isin icine TW girince zorlanıyor haliyle telefon ve samsung s5 sattirmak istiyor işimiz zor

dostum bu telefon 4.3'te aynı arayüzde zorluk çıkarttımı ram sorun olsaydı zaten 4.3 almazdık zaten vermeseler niye gidip adam s5 alsın aynı sorunu seneye belki onda yaşayacak belli olmuyorki firmanın ne yapacağı karışmıyorum tabi kullanıcıya kalmış ama s3 kitkat almalı diye düşünüyorum

ayrıca eklemeden edemiyecem ama bu akıllı telefonlarda ram işini iyice abarttılar sanki masaüstü bilgisayar ya altı üstü bir cep telefonu 2gb ram 3 gb ram ne kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcat67 -- 25 Nisan 2014; 18:26:50 >

• ★SAMSUNG S3, S4, NOTE2, NOTE3 (+LTE) ROM & MOD YÜKLEME REHBERİ RESİMLİ ANLATIM !!★

NOTE 2 4.4.2 Kitkat Romu Konuya eklenmiştir.

http://forum.donanimhaber.com/m_83924265/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Nisan 2014; 18:47:31 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.