Şimdi Ara

Forum üyelerimizin geri dönüşleriyle geliştirilen ScrapBox Notes, desteklerinizi bekliyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forum üyelerimizin geri dönüşleriyle geliştirilen ScrapBox Notes, desteklerinizi bekliyor!

Forumuzun eski üyelerinden @soralalp (Mehmetcan Oralalp) tarafından iOS için geliştirilen ve birçok aşamasında üyelerimizin geri dönüşleriyle zenginleşen ScrapBox Notes, bu sefer düzenlenen uygulama yarışmasında desteklerinizi bekliyor.

Gelişmiş not tutma yetenekleriyle muadillerinden ayrılmayı başaran ScrapBox Notes, tamamen Türk yapımı olan sayılı başarılı uygulamaların başında geliyor. Mehmetcan Oralalp’in geliştirdiği uygulama, çizim yaparak, görsel, konum bilgisi ve ses dosyaları ekleyerek oluşturduğunuz notları, herhangi bir sınır olmadan saklamanızı sağlıyor.

ScrapBox Notes’un yetenekleri 1,79 TL’lik Premium üyelik seçeneği ile daha da artıyor. Örneğin evdiklerinizle ortak notlar düzenlemenizi imkan sunarak, bu sayede örneğin üniversite öğrencilerinin ortak not tutması ya da eşinizle ortak alışveriş listesinin hazırlanması gibi birçok durumda büyük kolaylık sağlıyor. Dahası, kullanıcılar istedikleri notları Twitter gibi önde gelen sosyal ağlarda paylaşabiliyor.

ScrapBox Notes’un son zamanlardaki çıkışında Forum DH üyelerinin ile Mehmetcan Oralalp’in ortak çalışmasının önemli bir payı var. Oralalp, Scrapbox Notes’un test çalışmalarını 60’a yakın Forum DH üyesi ile yürütmüş; uygulama yayınlandıktan sonra da 120’den fazla üyeye ücretsiz Premium hesap tanımlayarak uygulamanın her sürümde daha da zenginleşmesinde geri bildirim ağı yaratmıştı.

İşte bu başarılı not alma uygulaması ScrapBox Notes’un Forum DH üyelerinin desteğine bir kez daha ihtiyacı var; ama bu sefer bir uygulama yarışması için.

İndir.com’un düzenlediği uygulama yarışmasında uygulamalar, sosyal medyadaki paylaşım sayılarına göre sıralanıyor. Bu sıralamada ilk 10’a giren uygulamalar, alanında uzman isimlerden oluşan jüri tarafından değerlendirilecek. Değerlendirmede ipi göğüsleyen uygulamanın geliştiricisi, teknolojinin kalbinin attığı yer olan Silikon Vadisi’ne 1 haftalık ziyaret ve orada temaslarda bulunma fırsatına erişecek.

Eğer bu yarışmada, Forum DH’nin her aşamasında imzası bulunan ScrapBox Notes’un ipi göğüslemesini istiyorsanız yapmanız gereken tek şey, aşağıdaki bağlantıdan ulaşacağınız tanıtım sayfasında ScrapBox Notes’u Facebook, Twitter ya da Google+ üzerinden paylaşmanız. Forum DH üyelerinin desteğiyle ScrapBox Notes’un, yetenekleriyle muadillerinden ayrıldığı gibi, yarışmadaki uygulamalar arasında da sıyrılacağından şüphemiz yok.

ScrapBox Notes Yarışma Sayfası

Editörün Notu: ScrapBox Notes’la ilgili hazırladığımız inceleme yazısına buradan ulaşabilirsiniz. Uygulama ile ilgili geri dönüşler içinse ScrapBox Notes’un Forum DH iPhone bölümündeki konusunu ziyaret edebilirsiniz.

• Nasıl destek olabiliriz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: likeable

her şey para hemende :-)

sen geliştir bi tane hayrına uğraş güzelce onu kullanalım ücretsiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

Forum üyelerimizin geri dönüşleriyle geliştirilen ScrapBox Notes, desteklerinizi bekliyor!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• forumdaki konuyu az biraz okumuştum destek olmak lazım.

• Adam oturmuş emek harcamış,tek gelir kaynağı olan premium üyeliğe forumda paylaşmış.Ama gel gör ki yorumlarda yerenler var. Yazık.

Tatava yapma, paylaş geç.

• Birşey çıkar çıkmazda üçretli olmazki hemen paraya döküyorlar işi ilkin full üçretsiz olarak bir sun deniyelim destek olalım vs ama parayla satıp neyin destegi isteniyor yabancılar bile bukadar para gözlük yapmıyorlar remen milliyetcilik kullanılarak para toplanıyor sen fulü bir paylaş üçretsiz birde bağış bölümü yap herkes gönlünden geçtiği kadar destek olsun ama bu şekilde destek beklenmesin bence benim bile yaptığım şeyler var ama hiçbiri için para istemedim milliyetciligi böyle şeyler için kullanmayın

• İnsaf arkadaşlar 1.79 dan bahsediyoruz , üstelik bu preminum fiyatı. Beğenmeyen arkadaşlar o paraya boş kağıt alıp yazıp yazıp silisin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusi_42 -- 25 Nisan 2014; 18:01:24 >
  • Paylaşıldı arkadaşa başarılar dilerim.
    Türk Yazılımcıları görmek çok güzel.
    Destek almadan yazılımlarını geliştiren tüm insanları tebrik ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quandrostr

Birşey çıkar çıkmazda üçretli olmazki hemen paraya döküyorlar işi ilkin full üçretsiz olarak bir sun deniyelim destek olalım vs ama parayla satıp neyin destegi isteniyor yabancılar bile bukadar para gözlük yapmıyorlar remen milliyetcilik kullanılarak para toplanıyor sen fulü bir paylaş üçretsiz birde bağış bölümü yap herkes gönlünden geçtiği kadar destek olsun ama bu şekilde destek beklenmesin bence benim bile yaptığım şeyler var ama hiçbiri için para istemedim milliyetciligi böyle şeyler için kullanmayın

Amacım tartışmak değil ama kişinin hakkını yiyorsunuz. Adam forumda 90ın üzerinde kişinin udid kaydını yaparak program AppStoreda yerini almadan denettirdi. Onunla yetinmedi program AppStoreda yerini alınca forumda birçok kişiye(yer almadan önce deneyenler harici) ücretsiz hesap dağıttı. Donanımhaberde en az 200 kişinin ücretsiz hesabı var. Önce kişinin neler yaptığına dikkatli bakalım, hakkını yemeyelim insanın... Bu arada test aşamasından beri takip ettiğim yararlı bir uygulama;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Birşey çıkar çıkmazda üçretli olmazki hemen paraya döküyorlar işi ilkin full üçretsiz olarak bir sun deniyelim destek olalım vs ama parayla satıp neyin destegi isteniyor yabancılar bile bukadar para gözlük yapmıyorlar remen milliyetcilik kullanılarak para toplanıyor sen fulü bir paylaş üçretsiz birde bağış bölümü yap herkes gönlünden geçtiği kadar destek olsun ama bu şekilde destek beklenmesin bence benim bile yaptığım şeyler var ama hiçbiri için para istemedim milliyetciligi böyle şeyler için kullanmayın

Daha "ücret" yazamadığınız halde program yazmış birine sallamışsınız. Milliyetçilik önce diline sahip çıkmaktır. Sizlerden zaten Türk programcılara destek gelmeyeceğini biliyoruz.

• Ceplerinde milyarlık telefonları olanlara 1.79 TL niye bu kadar pahalı geliyor anlamadım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymph()maniac -- 25 Nisan 2014; 19:14:59 >
  • Windows Phone işletim sistemi içinde yazsaydı destek olurduk!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skyrime2828 -- 25 Nisan 2014; 19:20:16 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ddd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerim35 -- 25 Nisan 2014; 19:41:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzays1z

quote:

Daha "ücret" yazamadığınız halde program yazmış birine sallamışsınız. Milliyetçilik önce diline sahip çıkmaktır. Sizlerden zaten Türk programcılara destek gelmeyeceğini biliyoruz.

Madem milliyetçiliik diline sahip çıkmak programı Türkçe yapsalardı o halde. Hadi bakalım gel burdan yak

• quote:

Orijinalden alıntı: kerim35

quote:

quote:

Madem milliyetçiliik diline sahip çıkmak programı Türkçe yapsalardı o halde. Hadi bakalım gel burdan yak

Programı denediniz mi bilmiyorum ama içeriği Türkçe :)

• quote:

Orijinalden alıntı: benim2

quote:

Orijinalden alıntı: kerim35

quote:

quote:

Programı denediniz mi bilmiyorum ama içeriği Türkçe :)

http://www.donanimhaber.com/cep-tel-yazilimlari/haberleri/Turk-gelistiricinin-not-tutma-uygulamasi-ScrapBox-Notesu-denedik.htm

burada öyle yazmıyor ama :)

• Inceleme 27 Şubat'ta yapılmış. Uygulamanın simgesi bile o tarihten sonra değişti. En son güncellemesi 6 Nisan'da yapıldı. Isterseniz girip bakabilirsiniz

• Bize ne elmadaki programdan ,DH zaten WP dusmanı haber yapmaz birde gozumuze boyle haberleri sokuyor !
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsh77

Bize ne elmadaki programdan ,DH zaten WP dusmanı haber yapmaz birde gozumuze boyle haberleri sokuyor !

Hocam böyle demeyin, yapımcısı şu an çok kısıtlı imkanlarla kodluyor, WP konusunda bizzat kendisiyle konuştum. Ona destek olmalıyız ki WP'ye de gelsin. Android'den önce WP'ye getirecek zaten.

DH'ye lafım yok WP'ye ilgisi 0

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.