Şimdi Ara

İP ÇALINDI LUTFEN YARDİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yaklasik olarak 1sene once ace2aldik telefonu pek kullanamadik ip adresi calindigi icin telefon hicbir hatti kabul etmiyor. servise goturduk bizim yapabilecegimiz bisey yok dediler. Biz gidip eski bi telefonun ipsini attik 10gun sonra gene kapandi deli olmamak elde degil sonuca bizim yaptigimiz bi hata degil bu nasil oluyorda samsung buna bisey yapamiyor? Ne yapmamizi onerirsiniz lutfen yardimci olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kithcash1

Selamunaleykum beyler
    Yaklasik olarak 1sene once ace2aldik telefonu pek kullanamadik ip adresi calindigi icin telefon hicbir hatti kabul etmiyor. servise goturduk bizim yapabilecegimiz bisey yok dediler. Biz gidip eski bi telefonun ipsini attik 10gun sonra gene kapandi deli olmamak elde degil sonuca bizim yaptigimiz bi hata degil bu nasil oluyorda samsung buna bisey yapamiyor? Ne yapmamizi onerirsiniz lutfen yardimci olun

Dostum , öncelikle geçmiş olsun.Maalesef bu senin Şanssızlığın olmuş .Samsung buna bir şey yapamaz dedikleri gibi. Sanırım İMEI numarasından bahsediyorsun.B. ence sen cihazı İMEİ kopyalattiğin dükkana götür.Benim numarayı başkasınada satmışsınız falan diye bir bastır.Şansını dene yeni numara kopyalayın falan de.Biraz ısrar edince yeni birİMEİ kopyalatabilirsin belki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Eyvallah hocam. goturduk goturmesine fakat bi sonuc cikmadi her zaman para verip yeni bi imei attirmakta oldukca can sıkıcı bi durum. Turk telekom yanlizca bi numarya telefonu actirabilir misiz ki oda garip bi durum biz bu numaradan baska hat acamicak miyiz yani? Arkadas ne cins isler bunlar yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.