Şimdi Ara

Amatör kafes dövüşçüsüyüm soruları alayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
4
Favori
2.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• o kadar kafesin içine nasıl sığıyorsunuz kuş bile zor sığıyor
  • Kaç dövüş dalında siyah kuşaksın veya profsun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schizoid Interfectorem -- 24 Nisan 2014; 21:04:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç senedir yapıyorsun?
    Kendime öz güvenim nasıl gelir ?
    Yolda giderken 2 genç bana omuz atıp geçtiler çok korktum kaçtım bunu nasıl yenebilirim. Onlara ders vermek isterdim

• No ss no guven Joe

• Bizim de üniversitede kafes dövüşü yapmış bir arkadaş vardı, şimdi güreşle uğraşıyor. Kendisine yanlışım olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7FA67E2CF -- 24 Nisan 2014; 21:12:40 >
  • 4 sene kickboks yaptım üstüne 1.5 yıldır kafes yapıyorum. Para yok dediğim gibi amatörüm.

Wushu, thai-boks, kickboks siyah kuşak ya da muadili var.

Trollemiyorum ciddi sorusu olan gelsin.

5 gün fitness 3 gün mma şeklinde çalışıyorduk en son. İranlı mma hocamız vardı. Onun programına göre gidiyorduk o da bireysel program veriyordu. Rütbe esasına göre ilgi gösteriyordu en çok ilgiyi 5 arkadaş alıyorduk kıdemliydik. Maç olarak da thai-boks, kickboks, wushu ve boks maçlarına giriyorduk. Antrenmanları da judo, bjj, thai boks olarak yapıyorduk.

Not: Başka şehirdeyim şimdi ondan geçmiş zaman.
  • Redlife35 kullanıcısına yanıt
    ss vermem ifşa olmak istemiyorum ilkokullulara soruları düzgünce cevaplarım oradan anlarsın zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selonya

4 sene kickboks yaptım üstüne 1.5 yıldır kafes yapıyorum. Para yok dediğim gibi amatörüm.

Wushu, thai-boks, kickboks siyah kuşak ya da muadili var.

Trollemiyorum ciddi sorusu olan gelsin.

5 gün fitness 3 gün mma şeklinde çalışıyorduk en son. İranlı mma hocamız vardı. Onun programına göre gidiyorduk o da bireysel program veriyordu. Rütbe esasına göre ilgi gösteriyordu en çok ilgiyi 5 arkadaş alıyorduk kıdemliydik. Maç olarak da thai-boks, kickboks, wushu ve boks maçlarına giriyorduk. Antrenmanları da judo, bjj, thai boks olarak yapıyorduk.

Not: Başka şehirdeyim şimdi ondan geçmiş zaman.

5+3 ? Okuyamadı herhalde ekmek parası diye dövüşüyor
  • elLbufFer kullanıcısına yanıt
    Çift antrenman diye bir şey duymadın herhalde? hafta içi her gün fitness pazartesi çarşamba cumartesi mma.

Spordan gram anlamayan gelmesin.
  • quote:

Çift antrenman diye bir şey duymadın herhalde? hafta içi her gün fitness pazartesi çarşamba cumartesi mma.

Spordan gram anlamayan gelmesin.

hangi dövüş dalında ustasın? bjj,güreş,boks? capoeira biliyomusun? bende yapmıştım kısa bi süre MMA benim ustalık alanım güreşti

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bugün thai boks a yazıldım.daha saatler önce kayıt oldum yani.17 yaşındayım sence turnuvalara katılıcak düzeye gelebilir miyim bu yaştan sonra? 3 gün 1.5 saat thai boks antrenmanı olucak.3 günde work out yapmayı istiyorum vücut açısından zararı olur mu sizce?şimdiden teşekkürler
  • Takoz Hayri kullanıcısına yanıt
    Ana branşım kickboks ama bjj'de iyiyim. Normal güreşim pek iyi değil işi bjj'ye çekmeye çalışıyorum genelde. Açık gard kullanıyorum kontra oynuyorum, iş güreşe kalırsa diz,dirsek diş geçiremezsem bjj .
  • horozmusun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: @rockybalboa

ben bugün thai boks a yazıldım.daha saatler önce kayıt oldum yani.17 yaşındayım sence turnuvalara katılıcak düzeye gelebilir miyim bu yaştan sonra? 3 gün 1.5 saat thai boks antrenmanı olucak.3 günde work out yapmayı istiyorum vücut açısından zararı olur mu sizce?şimdiden teşekkürler

İşini ciddiye alırsan yeter. O 1.5 saatlik antrenmanda ciddi ol konuşma vs. Beslenmene dikkat et oku.

Sana tavsiyem bolca vücut ağırlığınla çalış. Thai boksta hız çok önemli zaten diz, dirsek tekniklerinde çok güce ihtiyaç yok hız yeterli yerine oturursa.

Bolca diz çek alt karınını güçlendir. Şınav ve sırt çalışmalarına önem ver.

• Film cok izlemissin Simdi o klavyeyi yavasca yere birak be iki adim geri git

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: @rockybalboa

ben bugün thai boks a yazıldım.daha saatler önce kayıt oldum yani.17 yaşındayım sence turnuvalara katılıcak düzeye gelebilir miyim bu yaştan sonra? 3 gün 1.5 saat thai boks antrenmanı olucak.3 günde work out yapmayı istiyorum vücut açısından zararı olur mu sizce?şimdiden teşekkürler

İşini ciddiye alırsan yeter. O 1.5 saatlik antrenmanda ciddi ol konuşma vs. Beslenmene dikkat et oku.

Sana tavsiyem bolca vücut ağırlığınla çalış. Thai boksta hız çok önemli zaten diz, dirsek tekniklerinde çok güce ihtiyaç yok hız yeterli yerine oturursa.

Bolca diz çek alt karınını güçlendir. Şınav ve sırt çalışmalarına önem ver.

teşekkürler hocam öneriler için

• quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

Film cok izlemissin Simdi o klavyeyi yavasca yere birak be iki adim geri git

Dünyada amatör turnuvalar yapılıyor.http://www.youtube.com/watch?v=6RmJCne0sc4 izle. Sen gerçek olmadığını sanıyorsun herhalde mma'in. Eskişehir, İstanbul, Ankara'da salonlar var. Git izle antrenmanlarını yolun düşünce. Komik olma.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

Film cok izlemissin Simdi o klavyeyi yavasca yere birak be iki adim geri git

Dünyada amatör turnuvalar yapılıyor.http://www.youtube.com/watch?v=6RmJCne0sc4 izle. Sen gerçek olmadığını sanıyorsun herhalde mma'in. Eskişehir, İstanbul, Ankara'da salonlar var. Git izle antrenmanlarını yolun düşünce. Komik olma.

yok oldugunu biliyiorum da sen pek inandirici gelmedin bana yoksa var yani yok degil neyse iyi dovusler sana istanbul daysan gelip izlemek isterim ama

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.