Şimdi Ara

Yeni kasa honda city alınır mı???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
19.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni kasa Honda city 1.4 Es alınır mı? Artıları eksileri nelerdir? Türkiye'de artık satılmıyor olması ileride sıkıntı yaratır mı? İkinci el piyasası nasıl, kolay satılır mı. Bir de şu linkini verdiğim araç nasıl, sizce ne kadar eder?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-honda-city-1.4-es-otomatik-vites-160388294/detay

• 35 bin citye vereceğine focus al
  • Hocam ben almıyorum. Bir arkadaşım alacak. City de karar kıldı ama işte bir bilene danışmak gerek diye konuyu açtım. Özellikle city kullanan bir arkadaştan yorum almak istiyoruz.
  • 34'e Civic alması daha mantıklı olur
  • Cocaniko kullanıcısına yanıt
    hocam 34'e fd6 kasa civic yok ki adam alsın. Ayrıca city 1.4 es hem modeli yüksek hem tipi güzel hemde donanım olarak fena değil. Bana göre parasını hak eden bir araç ama türkiye de artık üretilmiyor olması kafamda soru işareti bırakıyor. Bir de piyasasını bilmiyorum 34 eder mi. Bu iki noktada kafamda soru işareti oluşturuyor.
  • bencede civic alması daha mantıklı hem daha güzel bi araç
  • En fazla 30 hocam benden söylemesi.
  • Arkadaşlar civic in piyasasından haberiniz var mı? 32 Bin civarı civic mi var? 2007 model, düz vites, dream paket, 150+ bin km üstü, değişeni, boyası olan civic yerine 2010 model, 1.4 Es, otomatik şanzıman ( en üst paket) city daha mantıklı bence.
  • üsti kasa çok daha güzel daha sportif bizde 2007 modeli var hakkini veren bir araç memnun eder

Yakiti çok iyi tupsuz biniyoruz
    O bütçeye civic alinmaz
    B sinifi araclarin içinde alınabilecek en mantikli araçlardan biri bence
    alt devirlerde ekonomi yapan üst devirlerde sportif sürüşü bu motorda da kullanmak mümkün
    Yağ değişimi bakimda bir uğrar en önemlisi de sanayicilerle ahbap etmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • üsti kasa çok daha güzel daha sportif bizde 2007 modeli var hakkini veren bir araç memnun eder

Yakiti çok iyi tupsuz biniyoruz
    O bütçeye civic alinmaz
    B sinifi araclarin içinde alınabilecek en mantikli araçlardan biri bence
    alt devirlerde ekonomi yapan üst devirlerde sportif sürüşü bu motorda da kullanmak mümkün
    Yağ değişimi bakimda bir uğrar en önemlisi de sanayicilerle ahbap etmez

• highgen kullanıcısına yanıt
    Hocam bende sizin gibi bir city kullanıcısından yorum bekliyordum. millet civic diyor yahu adamın bütçesi yetse elbet civic önerecem sonuçta bende civic kullanıcısıyım Hocam istanbul gibi bir şehirde kaç lt yakar?
  • Pazarlıkla alınabilir hocam. Başını ağrıtmaz. O paraya alacağı civicten bu kadar memnun kalmaz.
  • O fiyata bu alınırcılar gelir biraz.

Hakkaten şaka bir yana o fiyata D sınıfı Exeo alınır , paşa paşa binilir. O kaliteyi değil City'de , Civic'te bile bulamaz arkadaşın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgs0 -- 24 Nisan 2014; 22:42:11 >
  • Hocam denizlideyiz babam is cikisi yoğun trafiğe takiliyo 7 litreye yakin yakiyo yoğun trafik dur kalk İstanbul kadar olmasa da pek aratmiyor yine de ayrıca merkezden uzak köyde kaliyoruz gayet bol dik yamaçli bi yerdeyiz yani İstanbul da olsa az yakabilir

Şehir dişi tüketim sasirtici istanbuldan denizliye gidip gelmisti arac yaklasik 700 kmden fazladır 180 liralik yakitla

• quote:

Orijinalden alıntı: highgen

Hocam denizlideyiz babam is cikisi yoğun trafiğe takiliyo 7 litreye yakin yakiyo yoğun trafik dur kalk İstanbul kadar olmasa da pek aratmiyor yine de ayrıca merkezden uzak köyde kaliyoruz gayet bol dik yamaçli bi yerdeyiz yani İstanbul da olsa az yakabilir

Şehir dişi tüketim sasirtici istanbuldan denizliye gidip gelmisti arac yaklasik 700 kmden fazladır 180 liralik yakitla

Yok daha neler , ciddimisiniz hocam ?
    Hocam öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Şehirdışı tüketimi baya iyiymiş. Araç otomatik olduğu için biraz fazla yakıyor ayrıca zaten honda da ne yazık ki az yakma yok (jazz hariç) İstanbulda da 8-9 lt yakar demekki. Lpg takılırsa nefessiz kalır gibime geliyor. Ve arkadaşlar araç önerisi istemiyoruz yoksa o paraya mondeo, avensis, laguna, passat v.b. d sınıf bir çok araç alınır. Biz city hakkında bilgi almak istiyoruz
  • Hocam bi de araç otomatik olacaksa mutlaka LPG şart otomatik tüketimleri fazla

Performansı gayet yeterli dik yokuş 5-6 kişi devrini aldi mi iyi cikiyor devir çeviriyo onun için diğer atmosferiklere göre Honda motorunun da farki bu olsa gerek civicten de bildiğiniz gibi

hocam arabaya en fazla iki kişi biner. O zaman dediğiniz gibiyse lpg li de çok rahat kullanılır bu araç. City hakkında hiç bilgim yoktu ama hep şöyle düşünürdüm eski kasa malum çok çirkin, o çirkin kasayı insanlar alıyorsa o araba boş değildir diyordum. Dün biraz araştırdım city 1.4 es çelik jant, 8 airbag, Cruise Control, f1 şanzıman, 506 lt bagaj hacmi, 100 hp motor, Ncap çarpışma testlerinden 5 yıldız almış bir araç neden alınmasın rakipleri kapaklı jantlı arabaları 60 bine satarken. Bu araç türkiye de neden satışı durduruldu anlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: parezer

Hocam öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Şehirdışı tüketimi baya iyiymiş. Araç otomatik olduğu için biraz fazla yakıyor ayrıca zaten honda da ne yazık ki az yakma yok (jazz hariç) İstanbulda da 8-9 lt yakar demekki. Lpg takılırsa nefessiz kalır gibime geliyor. Ve arkadaşlar araç önerisi istemiyoruz yoksa o paraya mondeo, avensis, laguna, passat v.b. d sınıf bir çok araç alınır. Biz city hakkında bilgi almak istiyoruz

Lpgde pek fazla kayip olmaz diye düşünüyorum dik yokuşlar hariç Lpgye en uyumlu motorlardan bizdeki manuel yakittan memnunuz otomatikte yakit farki baya fazla sağlam bir LPG kit taktirdiniz mi otomatik keyfi kaymakli kadayif olur

• Lancer olur mazda3 olur. Ama lancer. Beyaz olsun.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.