Şimdi Ara

BMW 520 D Alınmalı mı 2011-2012

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BMW 520 D o fiyata değer mi [170.000] [comfort paket+donanımlar] o fiyata başka değerlenebilecek araç varmı?

Marka takıntım var
    Az yakmalı [şehir içi kullanım]
    Yüksek donanım
    Not: sadece fikir alıcam yani tartışma amaçlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kendi kullanımınızın için alınıyorsa 525xdrive alın fazla km olsun ama xdrive olsun derim.Birde xdrive kutusu değişmiş mi değişmemiş mi kaçıncı nesil yazılım vs. öğrenin.

520D almayın derim.

Bu arada o paraya sıfır 320D alınır unutmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Kendi kullanımınızın için alınıyorsa 525xdrive alın fazla km olsun ama xdrive olsun derim.Birde xdrive kutusu değişmiş mi değişmemiş mi kaçıncı nesil yazılım vs. öğrenin.

520D almayın derim.

320 D den soğumamın tek sebebi el freni elektronik değil

• Fake kokusu gelİyor bilmem neden?
  • Konudaki not kısmını okumalısınız "Tartışma Amaçlıdır"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnternet-Explorer -- 24 Nisan 2014; 20:55:51 >
  • Up! Bu arada kullanan arkadaşlara bir sorum olucak mesajımı alıntılarlarsa sevinirim

• şirkette 5.20d var 2013 model. gayet başarılı bir araba.döşemesinden contasına kadar. bastımı gidiyor. ortalama 6,1lt/100km falan. ama tabi düşünce meselesi ben ne kadar güzel olursa olsun o paraları araya bağlamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnternet-Explorer

quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Kendi kullanımınızın için alınıyorsa 525xdrive alın fazla km olsun ama xdrive olsun derim.Birde xdrive kutusu değişmiş mi değişmemiş mi kaçıncı nesil yazılım vs. öğrenin.

520D almayın derim.

320 D den soğumamın tek sebebi el freni elektronik değil

bu kadar elzem bir donanımmı ki elektronik park freni.bence en gereksiz donnaımlardan.
  • quote:

BMW 520 D o fiyata değer mi [170.000] [comfort paket+donanımlar] o fiyata başka değerlenebilecek araç varmı?

Marka takıntım var
    Yüksek donanım

Sorabilirsin. 2012 5.20d satiyorum, 2014 5.25xdrive sahibiyim.

Ilgilenirsen ilanim da budur;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-ilk-sahibinden-masrafsiz-temiz-5.20d-158830739/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: Valtiel

quote:

BMW 520 D o fiyata değer mi [170.000] [comfort paket+donanımlar] o fiyata başka değerlenebilecek araç varmı?

Marka takıntım var
    Yüksek donanım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-ilk-sahibinden-masrafsiz-temiz-5.20d-158830739/detay

Hayırlı satışlar dilerim ancak açıklama kısmında şu cümleye epey bir takıldım.

ARAÇ METALİK FÜME RENKTEDİR VE DİĞER SİYAH / BEYAZ 5 SERİSİ ARABALARA GÖRE ÇOK DAHA GÜZELDİR.

Rengin güzelliğini vurgulamak açısından renk kodunu belirterek az bulunan ..... rengidir dense çok daha güzel olurdu diye düşünüyorum. Böyle çok egosantrik duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gyradel

quote:

quote:

Marka takıntım var
    Yüksek donanım

Hayırlı satışlar dilerim ancak açıklama kısmında şu cümleye epey bir takıldım.

ARAÇ METALİK FÜME RENKTEDİR VE DİĞER SİYAH / BEYAZ 5 SERİSİ ARABALARA GÖRE ÇOK DAHA GÜZELDİR.

Rengin güzelliğini vurgulamak açısından renk kodunu belirterek az bulunan ..... rengidir dense çok daha güzel olurdu diye düşünüyorum. Böyle çok egosantrik duruyor.

Haklisin. Ancak ne adamlar ariyo tahmin edemezsin. O adamin ne renk koduna bakacagini dusunuyorum. Ne de mutevazi olundugunda tepeme cikmaya calismaya calismayacagini.

Gecen biri aradi ilk once kendini sonra sirketini ovdu. Sonra benim arabama saydirdi da saydirdi. En son da simdi ben sana 2012 X6mi vercem. Kac paran var. Alabilcen mi? Ne kadar verebilcen bana dedi. Daha once filo sirketimizden geri donen sirket araclarini da (symbol, linea, astra, megane, fluence, 3.20d, c180, passat vs.) sattim, her segment musterisiyle muhattap oldum. E segmentine gelen bi ayri kafada.

• quote:

quote:

Marka takıntım var
    Yüksek donanım

Hocam çok yakıyor mu 100 km de ortalama kaç yakıyor

• Tamam bir araclar degil ama gene kendi acisindan bir tarzi var. Beyaz bir a4 cok daha ucuza alinabilir Maliyet odakli dusunuyorum sadece yoksa bmw tabiki

• İnternet-Explorer kullanıcısına yanıt
    6.1-6.2 gibi bir karma tuketimim vardi bursada. Su an 5.25le 7.8 gibi ama daha 2700km arac gittikce dusecegini tahmin ediyorum. Bu tuketim normal comfort modunda.

Ornek olmasi icin 5.25ten 1 gun once teslim aldigimiz 1.16i kullanimin 60-70%sini eco pro modunda olmasina ragmen 7.5-8.0 arasi yakiyor. O da 2.200 km civarina geldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.