Şimdi Ara

Sabaha Karşı Radar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ankara-İstanbul arası arabayla seyahatlere başladım (yaklaşık 1 aydır). Genelde Ankara'dan gece 4'te yola çıkıyorum, İstanbul'dan da akşam 6'da dönüyorum.

Gece seyahat edip (sabaha karşı 4-5 gibi) ya da hava karardıktan sonra radardan ceza yiyen oldu mu arkadaşlar?

Teşekkürler.

• O saatlerde ekip otosu şekline radar olacağını pek sanmıyorum. Fakat tepelerdeki sabit radarlar ile arkadan ceza yollarlarsa orasını bilemeyiz.
  • Denizli Çardakta hemen Acıgölün son virajını döndükten sonra şak diye karşınıza çıkıyor, sabaha karşı hava aydınlanmadan koyuyorlar arabayı ve içine baktığımda faal olduğunu anlayabiliyorum. Bunun dışında Balıkesir merkezde çevre yolundan dolaşırken size dönük uzunları yanan bir araç belirirse muhtemelen radardır, sık sık görüyorum geceleri orada, içine bakınca radar aracı olduğunu anlayabiliyorum yine. Sizin güzergahınızda değil ama uygulama var, eskisi gibi gece çıkayım yapıştırayım devri de bitti bitiyor
  • Bende gece konuslanmaya basladiklarini biliyorum, ama avlamaya ne zaman basliyorlar onu cozebilmis degilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buralarda sabah vakitleri radar olur hep. 8 ile 12 arası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Buralarda sabah vakitleri radar olur hep. 8 ile 12 arası.

buralarda der iken? Neresi?

• Aynen sonra posta kutusundan çıkınca ceza kağıdı nerden geldi bu demeyin

• Duzluk yokuş Aşağı olan her yolda varlar :(

• Geçen yaz ramazan ayında yol boyunca 110 u geçmediğim halde gece 2-3 civarı yemisim. (123 le yazmışlardı galiba)
    Forumda da paylaşmıştım itiraz etmeden yatırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tek_Türk

quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Buralarda sabah vakitleri radar olur hep. 8 ile 12 arası.

buralarda der iken? Neresi?

Ne fark eder hocam. Var işte, her yerde olabilir diye düşünün. Zonguldak, ereğli, alaplı, düzce.

• izmir istanbul yolunda akhisardan çıkınca uçak pisti var yazın orada da gece radar oluyor karşınıza gece çıkarsa şaşırmamak lazım
  • O güzergahta sabaha karşı radara denk gelmedim ama baska yollarda denk geldiğim oldu ama tesadüfen yakalanmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkness88

izmir istanbul yolunda akhisardan çıkınca uçak pisti var yazın orada da gece radar oluyor karşınıza gece çıkarsa şaşırmamak lazım

Yahu kardeşim ordada insan şeytana uyup gazı köklüyor be Ne yol ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: novinovi

quote:

Orijinalden alıntı: darkness88

izmir istanbul yolunda akhisardan çıkınca uçak pisti var yazın orada da gece radar oluyor karşınıza gece çıkarsa şaşırmamak lazım

Yahu kardeşim ordada insan şeytana uyup gazı köklüyor be Ne yol ama

aynen katılıyorum keşke bütün yollar öyle olsa ben bir kere gördüm radarı o yüzden artık olduğunca şeytana uymuyorum

• Evet var nevsehirden aksaray istikametine sabaha karsi koyuyorlar.

2008 veya 2007 tam hatirlamiyorum Aksaray-Ankara istikametindede gordum. Yani yeni yeni konulmaya baslamadi oncedende vardi zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu şu radar korkusu ne illet bir şey ya. Rampa aşağı arabayı salmaya korkar oldum. Yola bakmaktan çok radar arar oldum.
    Hatta bi yolda kamera var ama girişinde falan radar uyarısı yok. Kamera faal mi bilmiyorum.
  • Bozüyük Bursa arası gece 3 de ekip beni durdurdu uzun farlar rahatsız etmiş ikaz ettiler 4-5 km lik dümdüz bir yol idi 90 üstüne çıksaydık bir de hız dan ceza yiyecektik.
  • O kadar değilde sabah 8'de cam filminden ceza yediğim olmuştu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.