Şimdi Ara

STEAM BILGELERI NERDESINIZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şimdi bugün büyük bir hevesle age of empires 3 istedim ve araştırdım steamde packler vardı ve en az 40 dolardı bende d&r a gidip 30 tl a aldım eve geldim başlim dedim 3 cd çıktı kod falan istedi sonr hallettikten sonra cd çıkarıp açmayı denedim olmadı cd taktım açtım oynadım az şimdi gerçek sorunuma geliyoruz ben her seferinde cd içinde kalsın veya cd kaybolunca açamamak falan istemiyorum age of empires 3 de bir steam oyunu ve oyun kütüphanemde olmasını istiyorum biraz baktım steame kodlu birşeylerle ekleme yapma seçeneği çıktı ama kodu girince olmadı steam dışı oyun ekle dedim ondada oyunun klasörünü buldum ama içinden hangi dosyayı seçeceğimi bulamadım zaten onun üstünde fazla durmadım çünkü bu bir steam oyunu.Kısacası problemim steam oyununu cdden değil diğer oyunlar gibi steam üyeliğimle her yerde bulmak istiyorum lütfen yardım edin yardım edene cidden minnettar olacağım şimdiden teşekkür ederim 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun steam oyunu değil maalesef. CD takıp oynamalisin. Steam e oyun ekleyince buyuk bir ihtimalle gene CD isteyecektir.

Ayrica sen yuklerken sana da sormasi gerekirdi cd ile ilgili birşey sormadi mi?

• safa34 kullanıcısına yanıt
    İçinden kod çıktı bide 3 cd çıktı kodu falan yazdım ama oyun steam oyunu çünkü orda vuldum sadece steamde pack var ve 40 dolar bu packsiz 30 tl bu yüzden cdle aldım ama oyun steamde var aratirsaniz çıkar kodu steam oyunu ekle yerine yazdım kabul etmedi bir arkadaşımdada var yaptım diyor ama inanmıyorum bence onda oyun yok ona güvenmemek lazım

• Oyun Steam de var diye bu onu Steam oyunu yapmaz. Benim bilgim oyun Steam a sonradan hatta cok yeni eklendi. Bir sene olmadi ekleneli. Senin aldigin CD oldugu icin keyi eskidir. Steam e ticket atmayi dene.

• Steam oyunlarını steam indirimlerinden alman gerekiyor..takip edeceksin....kutulu oyun almaktan vazgeç....steamworks oyunlar bellidir,listesi google da var,her oyun eklenmez steam'e...ancak no cd kürek çıktıysa cd siz oynarsın...orjinal oyuna kürek yakışmaz.undefinedundefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 26 Nisan 2014; 18:07:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jancowoski

İçinden kod çıktı bide 3 cd çıktı kodu falan yazdım ama oyun steam oyunu çünkü orda vuldum sadece steamde pack var ve 40 dolar bu packsiz 30 tl bu yüzden cdle aldım ama oyun steamde var aratirsaniz çıkar kodu steam oyunu ekle yerine yazdım kabul etmedi bir arkadaşımdada var yaptım diyor ama inanmıyorum bence onda oyun yok ona güvenmemek lazım

Oyunların Steam'de olması her kutulu oyunuda Steam'e eklenebilir yapmıyor maalesef. Steamworks olan oyunların kutularında gerekli ibare olur zaten. Keşke bekleseydiniz 10$ civarına alırdınız indirimlerle.

CD takarak oynamaya devam edeceksiniz artık.
  • Assassin2016 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar diyorsunuzda her steamde olan oyun onu steam oyunu yapmaz diye steam oyunlarla anlaşma yapmıyor mu indirim konusunda. Istediğim zaman yaz aylarında falan indirim yapma hakkı gibi sözleşmeler vardır yoksa kimse kimseye sormadan indirim yapamaz ve minecraftta steam oyunu değil ama o steamde yok bu konuda fazla bilgim yok eğer yanlış düşünüyorsam aydınlatın lütfen

• oyunların no cd crack'leri oluyor, ben zamanında onları kullanıp cd'siz oynuyordum. bir deneyin siz de
  • quote:

Orijinalden alıntı: jancowoski

Arkadaşlar diyorsunuzda her steamde olan oyun onu steam oyunu yapmaz diye steam oyunlarla anlaşma yapmıyor mu indirim konusunda. Istediğim zaman yaz aylarında falan indirim yapma hakkı gibi sözleşmeler vardır yoksa kimse kimseye sormadan indirim yapamaz ve minecraftta steam oyunu değil ama o steamde yok bu konuda fazla bilgim yok eğer yanlış düşünüyorsam aydınlatın lütfen

Yanlış düşünüyorsunuz. Oyun yapımcısına kalmış bir şeydir oyununu Steam'e koydurtmak. Fakat bir oyun Steam'de var diye tüm versiyonları Steam'e eklenecek diye bir şey yoktur. Eklenmesi için oyunun Steamworks olması gereklidir ki bu tarz oyunlar zaten yüklenirken otomatik olarak Steam aktivasyonu ister.

İndirim konusuna gelirsek, her gün bir oyun indirim görür bunda yine oyunun yapımcısı söz sahibidir. İndirim yapınca normalde 3 satıyorsa 5 satacağından indirim yaparlar belli aralıklarla. İndirimler sadece Steam'de olan bir şey değil bir sürü dijital oyun satan yerde olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.