Şimdi Ara

turkcell kontratlı iphone5s64 gb hiç bir yerde yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • turkcellden kontratlı 64 gb iphone 5s almak istiyorum.sanki garip bişey sormuşum gibi tüm timlerden şaşkın ifadelerle karşılaşıyorum4s im var 32 gb ama hafıza konusunda onda bile zorlanıyorum 64 gb çok mu abartı.kocaelide aradım hiç biryerde yok

• istanbulda bildiğiniz bir yer var mı kocaeli istanbul yakın varsa gelirim alırım
  • http://www.turkcell.com.tr/tr/hakkimizda/iletisim/turkcell-iletisim-merkezleri Burdan yakınlarda timleri bulup telefonlarını alıp hepsine tek tek arayıp sor,hangisinde bulabilirsen artık.
  • 64 gb bulunmuyor ne yazık ki hiç bir yerde.iphone 4s 32 gb kullanıyorum ama 5s için uygulamalar daha kapasitesi geniş olduğu için 64 ü tercih ettim.yeterli olur mu acaba 32 gb 5ste.artık 32gb aalayım diyorum.kullanıcılar ne der.32 gb yeter mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunkyy

64 gb bulunmuyor ne yazık ki hiç bir yerde.iphone 4s 32 gb kullanıyorum ama 5s için uygulamalar daha kapasitesi geniş olduğu için 64 ü tercih ettim.yeterli olur mu acaba 32 gb 5ste.artık 32gb aalayım diyorum.kullanıcılar ne der.32 gb yeter mi

32 yeter.64gb nın neye yaradığını merak ediyorum telefonda 1080 p filim izlemek gereksiz 720 p izlesen bile 32 yeterli.Ayrıca,şu var,4 inç minicik telefona ne arşivleyeceksin ki yazık vatandan 16gb alın 1900tl.32GB 2.750 TL.820 tl farka temiz bir iPad mini retina veya temiz bir 32gb iPad 4 bulun nedir arkadaş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verre

quote:

64 gb bulunmuyor ne yazık ki hiç bir yerde.iphone 4s 32 gb kullanıyorum ama 5s için uygulamalar daha kapasitesi geniş olduğu için 64 ü tercih ettim.yeterli olur mu acaba 32 gb 5ste.artık 32gb aalayım diyorum.kullanıcılar ne der.32 gb yeter mi

32 yeter.64gb nın neye yaradığını merak ediyorum telefonda 1080 p filim izlemek gereksiz 720 p izlesen bile 32 yeterli.Ayrıca,şu var,4 inç minicik telefona ne arşivleyeceksin ki yazık vatandan 16gb alın 1900tl.32GB 2.750 TL.820 tl farka temiz bir iPad mini retina veya temiz bir 32gb iPad 4 bulun nedir arkadaş

teşekkürler cevabın için 3 aydır 64 gb bekliyorum en son bugün tak etti 32 gb alacağım iphone 4s te 32 gb yeterli oluyor bana.ama uygulamalar daha büyük diye 64 istiyordum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Verre

quote:

teşekkürler cevabın için 3 aydır 64 gb bekliyorum en son bugün tak etti 32 gb alacağım iphone 4s te 32 gb yeterli oluyor bana.ama uygulamalar daha büyük diye 64 istiyordum

Bence 16gb iP5S ve Retina iPad mini 32gb veya temiz iPad 4 32gb alın o paraya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.