Şimdi Ara

Apple TV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar eve yavaş yavaş ses sistemi falan düşünürken bir arkadaş Apple TV den bahsetti ,araştırırken bu işi yapan android falanda çıktı karşıma,ben genelde radio ve film düşünüyorum,sanırım Apple TV nin 3. nesli çıkmış.bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

• Yenisi cikacak diyorlar 2-3 ay icinde birazcik bekleyin bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple tv lerde mkv avi izleyemezsiniz yalnız... Itunes dan film iner ama ücretli... Çok amaçlı değil yani ağple tv ler... Media player daha uygun olabilir

• hımm bunu düşünmemiştim,demek tüm uygulamalar ücretli .Media player derken ?kusura bakmayın bu konulara biraz uzağım,ben dediğim gibi film ve müzik falan için istiyorum.
  • Bilgisayarınıza indirdiğiniz mkv dahil tüm filmleri (bilgisayarın o an açık olması koşuluyla) izleyebilirsiniz AppleTv üzerinden:

http://forum.donanimhaber.com/m_76211133/tm.htm
  • okudum ancak bayaa uğraşmalı bir şeye benziyor,Bu apple tv kullanan arkadaşlar bilgi verebilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

Bilgisayarınıza indirdiğiniz mkv dahil tüm filmleri (bilgisayarın o an açık olması koşuluyla) izleyebilirsiniz AppleTv üzerinden:

http://forum.donanimhaber.com/m_76211133/tm.htm

Çok teşekkürler yarın hemen deneyeceğim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanlar iPhone 6'yı bekliyor ben Apple TV'nin yeni jenerasyonunu :) Büyük ihtimalle iOS yüklü gelecek Appstore ve game controller ile birlikte tekno-haber sitelerinde her hafta yeni gelişmeler aktarılıyor.
  • Nezaman çıkacağı ve özellikleri hakkında bilgi varmı acaba?
  • aldigin tvnin arkasinda usb girisin varsa apple tv luks ama ipad iphone vs ekran.paylasimi yapacaksan 200tl cokta buyuk bir rakam degil

• apple tv nin belleği var mı ? yoksa filmleri satın alıp online olarak mı izleniyor
  • Sanırım online olarak ama ücretli galiba tüm filmler?bende onu araştırıyorum
  • Eğer iphone veya ipad'iniz varsa kesinlikle Apple tv almanızı öneririm, artık filmleri indirip media player'dan izleme işine son verdim, ipad'den açıyorum idizifilm uygulamasını binlerce film içinden istediğimi seçip Apple tv AirPlay özelliğiyle Tv'den online izliyorum. Sadece idizifilm uygulamasına değil yüzlerce online film dizi sitesinden o an hangi filmi izlemek istediğimi seçip, Apple Tv'den izliyorum. 720p kalitesinde filmleri izlemenin keyfi bir başka, Apple tv yi optik ses çıkışıyla ses sistemime de bağladım, artık media player'a ihtiyaç duymadan filmleri HD kalitesinde sorunsuz izliyorum, iphone veya ipad'iniz varsa bence Apple tv müthiş bir cihaz...

• Arkadaş Apple tv sini kullanmıyordu el koydum :) iPhone umda en çok kullandığım uygulamalardan biri uyanık tv sorunsuz görüntü aktarımı var.ayrıca mirroring destegi de sorunsuz.
    7mwc uygulamasında tv de tam ekran karşısında eksersız yapmak çok zevkli.bulunduğum ülkede netflix de var dizi,film vs. Oradan izliyorum.Dolmuş Driver dahil birçok uygulamayı tv den oynamak çok iyi...Yeni jenerasyon amazonun çıkardığı amazon fire tv den üstün özellikte olursa hiç düşünmeden alın derim..birkaç seneye Apple tv uygulama ve oyun desteğiyle xbox ve ps e rakip olur bence :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AppleTv3 üzerinden masrafsız Türkçe dublaj veya altyazılı filmler, yerli yabancı diziler izlemek isteyenler, az yukarıda verdiğim konuya göz atsınlar.
  • apple tv yi almayı düşünüyorum
    almak için nedenlerim : telefon ekranını televizyonda paylaşma imkanı , ve internet tarayıcısı olarak kullanmak.

edit : Birde 2 tl verip FULL HD donmadan filim reklamsız orjinal filim izlemek bana koymuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirrealsQ -- 26 Nisan 2014; 8:54:38 >
  • Şu an bende Ipad 2 var demekki daha kolay olacak,(Yeni jenerasyon amazonun çıkardığı amazon fire tv den üstün özellikte olursa hiç düşünmeden alın derim)derken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirreal911

apple tv yi almayı düşünüyorum
    almak için nedenlerim : telefon ekranını televizyonda paylaşma imkanı , ve internet tarayıcısı olarak kullanmak.

edit : Birde 2 tl verip FULL HD donmadan filim reklamsız orjinal filim izlemek bana koymuyor.

Apple TV üzerinden film kiralayıp izlemek 8mbit bağlantılarla bir işkence. Yarım saat yüklenmesini bekliyorsun izlemeden önce. Hele HD kiralıyorsan bugün al yarın belki izlemeye başlarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremimo

quote:

Apple TV üzerinden film kiralayıp izlemek 8mbit bağlantılarla bir işkence. Yarım saat yüklenmesini bekliyorsun izlemeden önce. Hele HD kiralıyorsan bugün al yarın belki izlemeye başlarsın

kiralayıp izleme konusunda bu kadar kötü mü ya. Merak ettiğim için apple store ile görüştüm. İpad olmadan da arayüzüne kayıt ederek online olarak izleyebilirsiniz dediler. ayrıca digiturk ve tivibu içinde çalışmamız var dedi..

• quote:

Orijinalden alıntı: ornapsen

quote:

Orijinalden alıntı: keremimo

quote:

kiralayıp izleme konusunda bu kadar kötü mü ya. Merak ettiğim için apple store ile görüştüm. İpad olmadan da arayüzüne kayıt ederek online olarak izleyebilirsiniz dediler. ayrıca digiturk ve tivibu içinde çalışmamız var dedi..

arkadaşın dedi de doğru internet bağalantısı ve yerel bölgeler ile alakalı .....
    Ama youtube vb gibi hizmetler ile video seyredebiliyor . Birde Çoğu filimin ve belgeselin youtubede olduğunu varsayarsak

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.